Přejít na obsah

Máte už Ufona??


cosby

Doporučené příspěvky

Hoši,využíváte někdo už služeb Ufona.Včera tu byl kámoš a chválil to jak cyp,a to není žádný,co by dělal reklamu.Dost cestuje,pořád ucho na telefonu a je z toho nadšený.Pokrytí prý dost dobré a ty ceny.Uvažuji silně,že to použiji místo pevné linky.Mrkněte na stránky a napište,co si o tom myslíte.

http://www.ufon.cz/cs/c/eshop/sluzby.htm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já využívám už 3 roky VOIP telefon a naprostá spokojenost. Ceny u mýho operátora 0.79,- sDPH do pevný sítě, 2,50,- na mobil a 2.60,- zahraničí. Jako náhrada za pevnou linku je to suprový. "Nabiješ" si převodem na jejich účet jakoby paušál kolik chceš a pak voláš dolud tam něco máš. Na svejch stránkách u operátora máš všechny výpisy kam si volal nebo kdo ti volal a můžeš si udělat i záznam podle jmen, Nemá to chybu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rozumím tomu dobře že dělají mobilní net? jestli tam ty rychlosti jsou pravda a je to chytitelné po celé ČR, tak by to pro mně byla jasná věc, protože to "nejrychlejší" od T-debile je pěkně na pitchu. Jsem si to zkusil na kolegovým NTB a rači nic než se s tímto nervovat. Tak jsem na cestách furt bez netu, což je dost omezující. Takže jestli by mi to zainternetovalo NTB po celé ČR, tak bych do toho šel a kolegové by asi taky teho krypláckého interneta od T-debile poslali do řiti. Chcou za to nějaký 6 či 7 set a je to téměř k nepoužití jak je to pomalý. A když si to pustíš v zahraničí, tak tě nemine účet v desítkách tisíc Kč, což se nám stalo, nikdo to netušil a normálně se na hotelu připojovali a pracovali a pak měl každej účet za net od 15 do 30 tis.

No ale jinak se T-debil chvástá jak je ten mobilní net super ale realita je zlomková rychlost z toho co inzerují!!!!

Takže toto by mohlo být dobrý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a što éto takóje VOIP? Já těmhle věcem nehovím.

Voice over Internet Protocol v češtině volání přes net ;) obdoba je třeba skype, toto je nezávyslé na PC, já mám takto řešenou domácí síť a vlastní telefoní síť, všechno jede po jednom drátu :palec2:

VoIP jde využívat i bez VoIP providera, pokud voláš z internetu na net, nestojí to nic, jen poplatky za net, takže nejlepší řešení pro velký firmy s hodně pobočkama, platí vnitrofiremní hovory můžou být jen za "paušál netu"

a dělají se i WiFi VoIP telefony, takže mobilita po areálu nebo po ploše, kterou si vykrejete je zaručena

a pokud to používáš jako vnitrofiremní telefon, tak v kombinaci se swichem co dokáže filtrovat hlasové pakety a upřednostňovat je před datovými, tím dosáhneš vysoké rychlosti a kvality hlasu

Editováno: , autor: rolbar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a što éto takóje VOIP? Já těmhle věcem nehovím.

"Voice over Internet Protocol (zkratkou VoIP) je technologie, umožňující přenos digitalizovaného hlasu v těle paketů rodiny protokolů UDP/TCP/IP prostřednictvím počítačové sítě nebo jiného média, prostupného pro protokol IP. Využívá se pro telefonování prostřednictvím Internetu, intranetu nebo jakéhokoliv jiného datového spojení"

Nééé že bych to přesně takhle věděl, je to vycuclý z nějakýho článku, ale je to uplně přesný, takže lidově telefonování po internetu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no a co ten mobilní net od teho ufounja?

no pokrytí mají zatím ve velkých městech a okolí, ale když se podíváš na mapu na jejich webu tak se to rozrůstá docela rychle. Cena je asi 600 s DPH, ale běhá to slušně a velikost cca 2 flashek. Jestli to běhá v zahraničí to nevím. Já jsem s tím spokojenej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no a co ten mobilní net od teho ufounja?

no pokrytí mají zatím ve velkých městech a okolí, ale když se podíváš na mapu na jejich webu tak se to rozrůstá docela rychle. Cena je asi 600 s DPH, ale běhá to slušně a velikost cca 2 flashek. Jestli to běhá v zahraničí to nevím. Já jsem s tím spokojenej.

hm, koukám, Trutnovsko nic moc :( doufejme, že se to rozleze, cena je lákavá

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mame to doma taky. Ty rychlosti souhlasí jak uvaádí.. kolem 3mbit/s to běha, ale musí byt signal, to zname ná mesta, ale pokryvají hodně rychle. I tam kde je slabej siganl to běha porad rychle než nějaky t-mobile ty jednen t-debile.... je to omezeny na dva giga za tyden, ale někdo říkal, že to zatím nehlídají... a den modem je fakt jak usb klíčenka která se vrazí do usb nainstaluje do kompu program a šlape to jak má a může se přes to volat do ufona zadara.... jsme s tím spokojeni.. Jeslti to takhle bude i dál tak si myslím, že FUP jednou zruší i za ještě něco navíc (pár kč navíc) a bude to běhat dobře ahlavně bezdrátově..... platíme 600 s DPH

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mame to doma taky. Ty rychlosti souhlasí jak uvaádí.. kolem 3mbit/s to běha, ale musí byt signal, to zname ná mesta, ale pokryvají hodně rychle. I tam kde je slabej siganl to běha porad rychle než nějaky t-mobile ty jednen t-debile.... je to omezeny na dva giga za tyden, ale někdo říkal, že to zatím nehlídají... a den modem je fakt jak usb klíčenka která se vrazí do usb nainstaluje do kompu program a šlape to jak má a může se přes to volat do ufona zadara.... jsme s tím spokojeni.. Jeslti to takhle bude i dál tak si myslím, že FUP jednou zruší i za ještě něco navíc (pár kč navíc) a bude to běhat dobře ahlavně bezdrátově..... platíme 600 s DPH

jo, skutečná rychlost toho jejich "nejrychlejšího" připojení je tak v nejlepším případě, a to jen zcela vyjímečně, max. 30kb\s. A to asi je jen za nějakou odměnu, protože v drtivé většině to chodí tak okolo 5kb\s!!!! Tak to ať si T-debile strčí někam. Jak pak potřebuješ něco většího poslat, tak ani prd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Net od nich nepotřebuji,ale telefon asi vyzkouším.Mají 14 lhůtu na vyzkoušení.Dost volám mimo ČR a ty ceny jsou lákavé

Jestli chceš jenom telefon, jako místo pevný linky, tak je fakt lepší VOIP, protože tam neplatíš žádnej paušál a zaplatíš jenom to co provoláš, ceny jsou skoro stejný, VOIP operátoři mají lepší do ciziny jak jsem koukal na ceník Ufona. Doma nebo ve firmě máš stejně internet tak tam není podle mě co řešit. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rozumím tomu dobře že dělají mobilní net? jestli tam ty rychlosti jsou pravda a je to chytitelné po celé ČR, tak by to pro mně byla jasná věc, protože to "nejrychlejší" od T-debile je pěkně na pitchu. Jsem si to zkusil na kolegovým NTB a rači nic než se s tímto nervovat. Tak jsem na cestách furt bez netu, což je dost omezující. Takže jestli by mi to zainternetovalo NTB po celé ČR, tak bych do toho šel a kolegové by asi taky teho krypláckého interneta od T-debile poslali do řiti. Chcou za to nějaký 6 či 7 set a je to téměř k nepoužití jak je to pomalý. A když si to pustíš v zahraničí, tak tě nemine účet v desítkách tisíc Kč, což se nám stalo, nikdo to netušil a normálně se na hotelu připojovali a pracovali a pak měl každej účet za net od 15 do 30 tis.

No ale jinak se T-debil chvástá jak je ten mobilní net super ale realita je zlomková rychlost z toho co inzerují!!!!

Takže toto by mohlo být dobrý.

ty rychlosti odpovídají připojení, které si zaplatíš. Když mají připojení 1 MBit/s tak to je hodně bídný připojení na stahování atd. 1MBit neznamená to samé jako 1 MB = 1024 kb!!! Já mám internet přes připojení od Cerberosu, platím okolo 470 Kč za měsíc a pohodička. Viz tabulka

post-12428-1193992801_thumb.png

Editováno: , autor: Losky83
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mame to doma taky. Ty rychlosti souhlasí jak uvaádí.. kolem 3mbit/s to běha, ale musí byt signal, to zname ná mesta, ale pokryvají hodně rychle. I tam kde je slabej siganl to běha porad rychle než nějaky t-mobile ty jednen t-debile.... je to omezeny na dva giga za tyden, ale někdo říkal, že to zatím nehlídají... a den modem je fakt jak usb klíčenka která se vrazí do usb nainstaluje do kompu program a šlape to jak má a může se přes to volat do ufona zadara.... jsme s tím spokojeni.. Jeslti to takhle bude i dál tak si myslím, že FUP jednou zruší i za ještě něco navíc (pár kč navíc) a bude to běhat dobře ahlavně bezdrátově..... platíme 600 s DPH

jo, skutečná rychlost toho jejich "nejrychlejšího" připojení je tak v nejlepším případě, a to jen zcela vyjímečně, max. 30kb\s. A to asi je jen za nějakou odměnu, protože v drtivé většině to chodí tak okolo 5kb\s!!!! Tak to ať si T-debile strčí někam. Jak pak potřebuješ něco většího poslat, tak ani prd.

já to měl kdysi od O2 a rychlosti stejné, okolo 5kb/s. A za ty prachy to je šílenost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...