Přejít na obsah

Výměna budíků u OI


veselyt

Doporučené příspěvky

Chtěl bych do OI (new přístrojovka) budíky z OI po faceliftu s maxidotem... je tam nějaký problém??? příjde mi že uchycení je absolutně stejný ale jde mi o nějakou kompatibilitu. Díky moc.

Kedze nepises aku mas oktavku, tak len takto:

ak je to MR01, moze byt este komfortka 2.5 generacie, s tou Ti to nepojde kompletne a budes to musiet prekopat na 3G

ak je to MR02 a novsie, tak no problem

je tu o tom dost, skus hladat zmenu komfortky na 3 generaciu... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl bych do OI (new přístrojovka) budíky z OI po faceliftu s maxidotem... je tam nějaký problém??? příjde mi že uchycení je absolutně stejný ale jde mi o nějakou kompatibilitu. Díky moc.

Kedze nepises aku mas oktavku, tak len takto:

ak je to MR01, moze byt este komfortka 2.5 generacie, s tou Ti to nepojde kompletne a budes to musiet prekopat na 3G

ak je to MR02 a novsie, tak no problem

je tu o tom dost, skus hladat zmenu komfortky na 3 generaciu... ;)

takovej odborník nejsem :kuk::aggressive: mám octávku s novou přístrojovkou... vyrobená koncem (opravdu konec takže někdy okolo vánoc) roku 99. je to GLX TDI. a když už jsme to tu rozjeli viděl jsem poměrně levně prodávat řadící páku i s manžetou pro O2 a píšou tak že po menší úpravě jde i do O1... co onáší ta "menší úprava" ????? ale ono to bude asi i tak na prd protože ta řadička bude určitě menší a půjde hůř řadit že? v tom případě nevíte někdo kde by se dala sehnat řadička na octávku tdi 99 v čený kůži a chromovým vrškem? jediný kam mě prosím vás neposílejte je dealer...

Editováno: , autor: veselyt
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
Chtěl bych do OI (new přístrojovka) budíky z OI po faceliftu s maxidotem... je tam nějaký problém??? příjde mi že uchycení je absolutně stejný ale jde mi o nějakou kompatibilitu. Díky moc.

Kedze nepises aku mas oktavku, tak len takto:

ak je to MR01, moze byt este komfortka 2.5 generacie, s tou Ti to nepojde kompletne a budes to musiet prekopat na 3G

ak je to MR02 a novsie, tak no problem

je tu o tom dost, skus hladat zmenu komfortky na 3 generaciu... ;)

takovej odborník nejsem :kuk::aggressive: mám octávku s novou přístrojovkou... vyrobená koncem (opravdu konec takže někdy okolo vánoc) roku 99. je to GLX TDI. a když už jsme to tu rozjeli viděl jsem poměrně levně prodávat řadící páku i s manžetou pro O2 a píšou tak že po menší úpravě jde i do O1... co onáší ta "menší úprava" ????? ale ono to bude asi i tak na prd protože ta řadička bude určitě menší a půjde hůř řadit že? v tom případě nevíte někdo kde by se dala sehnat řadička na octávku tdi 99 v čený kůži a chromovým vrškem? jediný kam mě prosím vás neposílejte je dealer...

s tou el. a budikama ti neporadim,ale s radickou z OII jestli mas tdi z roku 99 neni problem,uprava je jen v tom ze odlepis puvodni ramecek a prilepis ten stavajici co mas,

ja lepil 2x,napred na predfacelift ramecek a po koupi novyho spodku palubky i na face-ramecek,neni to problem

na nejaky fotky muzes kouknout sem http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=21522&st=0

jo a razeni neni problem,zadna zmena

Editováno: , autor: zdsamct
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych se chtěl zeptat jk to je s kontrolkou na palivo:

a/ budíky bez Maxidotu mají kontrolku, která svítí pořád, když je málo paliva

b/ budíky s Maxidotem upozorní jen, když klesne na rezervu nebo při startu

Je to tak v pořádku?

člověk to kolikrát přehlídne, když mu to tam nesvítí pořád.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych se chtěl zeptat jk to je s kontrolkou na palivo:

a/ budíky bez Maxidotu mají kontrolku, která svítí pořád, když je málo paliva

b/ budíky s Maxidotem upozorní jen, když klesne na rezervu nebo při startu

Je to tak v pořádku?

člověk to kolikrát přehlídne, když mu to tam nesvítí pořád.

Ja mam Maxik a take mne to jen upozorni,kdyz zapnu klicek.Pak to zmizi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych se chtěl zeptat jk to je s kontrolkou na palivo:

a/ budíky bez Maxidotu mají kontrolku, která svítí pořád, když je málo paliva

b/ budíky s Maxidotem upozorní jen, když klesne na rezervu nebo při startu

Je to tak v pořádku?

člověk to kolikrát přehlídne, když mu to tam nesvítí pořád.

Ano je to tak

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je fajn ze tam pujde a co je zapotrebi po zapojeni,a funguji vsechny kontrolky,palivomer teplomer atd.spravne?nebo se to musi nastavit pres diagnostiku dik

Kontrolky, budíky není problém . VAGem se musí přizpůsobit přístrojovka vozidlu Tj. imobilizér a klíče a nakodovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...