Přejít na obsah

Silentbloky přední nápravy, vůle nápravy


TiGeRZ

Doporučené příspěvky

Tak nevim jestli to tu někdo již zmiňoval, ale ty Cupracke silentbloky maji na sobe dvoji oznaceni. Jednak 6LL 407 183 a na druhé straně 8Z0 407 183. Takže jestli tomu rozumím, tak na Audi A2 a Seat Ibiza Cupra se dávají jedny a ty samé. Jo a taky jsem si všiml, že maji na obou krajích již zkosení hran pro snadnější lisování. Cena za oba byla 424 Kč. Foto přikládám.

post-2576-1221732420_thumb.jpg post-2576-1221732432_thumb.jpg

EDIT: Jo, já jsem trubka... "weiss=6LL 407 183" ....aha už je mi to jasné :D ten bíly proužek to rozlišuje..

Editováno: , autor: machine
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ak dakto zvazuje nad vymenou ci take ci onake tak poviem iba tolko.

Ako som pisal ze mi kret*ni dodali namiesto cuprackych dake napodobeniny tych origo.

Keby som vedel co je to za qualita tak ich rovno hodim do popelnice.Uz sa na krajoch trhaju.

Je to banda.

Hnusna robota a draha geo,nestoji to za to.Tod moje postrehy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

pani neviem ci to bude presne do toto fora. Mal som vybraciu pri rozjazde a potom uz aj pocas volnobehu. Bol to teda je to taky rezonujuci zvuk ako kov na kov. Bol som u mechanika na jame Teraz ospravedlnte laicky opis: bola to taka tycka v strede pod motorom daco ako stabilizator ktora je osadena tiez v silentbloku. Dufam sa da tomu porozumiet. Viete mi poradit ohladne toho myslim vymenu. Lebo spolu stym my ukazal ake su vymlatene silembloky na oboch stranach nuze som sa rozhodol o vymenu aj tych. Len chlapik za suciastky a aj robotu pita do 5000sk. to sa mi zda vela.. to si prehodim aj sam aj keby som mal vykopat na dvore okop pre leziaceho strelca :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... pita do 5000sk :smich:

ale nie,myslim si,ze to uloznie stabilizatoru sa da opravit v poho.,da sa tam myslim kupit nove ulozenie,a pokial je to stary typ,tak sa bodnu dve podlozky z boku.kdesi tu boli aj obrazky s popisom...

no 5000 a +1000 geoska /pokial je laserova/

tak je to 2001 len najskor musim vyriesit jeden problem ktory som rozobral v inom fore. tak mne sa to zdalo divnuo ta suma tak som sa do nej nehrnul. no len som tu nenasiel nic o tom "stabilizatore" ako to mechanik nazval.... darmo som to hladal v dielenskej prirucke

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pani neviem ci to bude presne do toto fora. Mal som vybraciu pri rozjazde a potom uz aj pocas volnobehu. Bol to teda je to taky rezonujuci zvuk ako kov na kov. Bol som u mechanika na jame Teraz ospravedlnte laicky opis: bola to taka tycka v strede pod motorom daco ako stabilizator ktora je osadena tiez v silentbloku. Dufam sa da tomu porozumiet. Viete mi poradit ohladne toho myslim vymenu. Lebo spolu stym my ukazal ake su vymlatene silembloky na oboch stranach nuze som sa rozhodol o vymenu aj tych. Len chlapik za suciastky a aj robotu pita do 5000sk. to sa mi zda vela.. to si prehodim aj sam aj keby som mal vykopat na dvore okop pre leziaceho strelca :aggressive:

Podle tohoto popisu bych spíše řekl,že je to snad reakční vzpěra motoru ne ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle tohoto popisu bych spíše řekl,že je to snad reakční vzpěra motoru ne ?

Dotaz k te vzpěře motoru - vymlaceny silenblok te vzpěry - mohl by mit za nasledek to že při přidani plynu motor cukne, při ubrani plynu zase s motorem cukne - je to čím dal tím víc nepříjemné

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...