Přejít na obsah

Silentbloky přední nápravy, vůle nápravy


TiGeRZ

Doporučené příspěvky

Dnes som vymienal silentblok bohuzial zatial len an jednej strane, lebo nebolo cas. Nedaval som dole tu hlinikovu konzolu ale len som dal dole rameno. Vsetko v pohode ale kurevsky sa tam davalo to rameno spat. Asi 1,5 az 2 hodiny som daval to rameno do silentbloku.Nakoniec som troska zrazil ten 6 hran aby som to tam nejako dostal. Je na to nejaka finta ako to tam lahsie dostat ked budem robit druhu stranu?

post-254-1213548166_thumb.jpg

post-254-1213548195_thumb.jpg

Editováno: , autor: makov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2Makov: Ty jo teda koukám..nedokážu si to moc představit dělat to bez vydělání konzole...Jak vidím tak ses u toho nadřel asi 2x víc. Druhou stranu bych udělal tak ,že vyhodíš tu konzolu. Fakt je to lepší. Povolíš navíc jen pár šroubku a manipulace je pak mnohem lepší. Vrácení ramena je pak jednoduší. Já to dělal takto.

post-116-1213554162_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

LUGO:

to mas pravdu ze to bola kurevska robota ale nesiel mi povolit nasledujuci srob a nechcel som ho urvat. Nemal by som to ako potom odvrtat a pod.

Mozno druhu stranu skusim ako ty.

Tebe sli vsetky sroby dobre povolit?Bojim sa aby som daco neurval.

post-254-1213597890_thumb.jpg

Editováno: , autor: makov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JAKR: tak druhu stranu spravim tak ako si povedal.Pravda je ze som nemal poriadnu 19 kluc....takze sa mozem kludne zapriet neutrhnem ho :)

Na pravej strane budem menit aj obidve manzety-ta pri prevodovke je prasknuta a hned vymneim aj tu pri kolese.Takze zase cely den v <>

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2Makov: Ty jo teda koukám..nedokážu si to moc představit dělat to bez vydělání konzole...Jak vidím tak ses u toho nadřel asi 2x víc. Druhou stranu bych udělal tak ,že vyhodíš tu konzolu. Fakt je to lepší. Povolíš navíc jen pár šroubku a manipulace je pak mnohem lepší. Vrácení ramena je pak jednoduší. Já to dělal takto.

takhle pomocí té svěrky si tam ten silentblok nalisoval?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zatial nepozorujem ziadne vibracie len sa mi zda ta lava strana tvrdsia.Chcem este zmenit nastavenie serva lebo ide strasne lahko a druhu stranu vymenit. Meksie su tie z AUDI. Na pohlad je to ten isty silentblok, len bielo znaceny je CUPRA a zlto znaceny je AUDI. Cislo dielu pre audi 8Z0407183.

Rozdiel je aj v cene:

CUPRA: 245 bez DPH

AUDI: 450 bez DPH

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

LUGO:

to mas pravdu ze to bola kurevska robota ale nesiel mi povolit nasledujuci srob a nechcel som ho urvat. Nemal by som to ako potom odvrtat a pod.

Mozno druhu stranu skusim ako ty.

Tebe sli vsetky sroby dobre povolit?Bojim sa aby som daco neurval.

2Makov: Tak co jak jsi dopadl?? To nemusíš mít strach zrovna tady tento šroub je snad "nejfestovnější". Taky mi nešel povolit...no nakonec jsem musel trhák použít a nomrálně jsem si lehl na zem a nohou to tlačil a pak až povolil... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no vyzera to tak ze aj ja mam tie silenbloky uz kaputt.som zvedavy co mi dojde.objednal som daco na set cupra.potom sa ta pani pytala ci turbo a ci ibiza cupra a ci od roku 2002.vravim ze ano.a ked som jej povedal nech mi povie pod akym to ma cislom tak vraj 6Q0 ... no uvidime.

nechcelo sa mi ist so seatu.toto je taky lokalny diler bez blocku tak uvidime.cosi okoklo 250korun /ks a zvisle stab okolo 600sk /TRW/ /ks.tie silen uz neviem vyrobcu.

EDIT: v"i"zera

Editováno: , autor: makov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Robili ste dakto ten stahovak co ma JAKR?Ja len ci mi to be sedet ci su tam neni dake dodatocne upravy rozmerov.

Este sa spytam,staci odmontovat iba tu hlinikovu konzolu ci aj rameno,ked mam ten stahovak.Viem ,ze su s tym patalie ale kolko ludi tolko skusenosti.

V DP sa pise ze natlacit RUKOU na rasmeno /myslim tu konzolu./

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to jsem zvědavej, co ti nadělí, pokud je kód 6Q0...

Uz som sa nechcel vypytovat.len sa pytala ci dake lepsie. vravim lepsie lol .

potom ked sa pytala kolko kusov /vravim dva/ som uzavrel debatu.v piatok si preto dojdem.som zvedavy kolko srobov utrhnem cez viked.

zdvihak ani jamu nemam tak to bude len na spalikoch.

Inak aby som prispel do statistiky 1.2/47k r.v.11/03 62tis.km.

To mlatenie napravy pocuvam uz 3 mesiace.co sa mohlo este poskodit tym, ze som na tom jazdil?

Hoci chodim dost opatrne sie silenbloky su na mraky.

Editováno: , autor: Piaggio
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...Este sa spytam,staci odmontovat iba tu hlinikovu konzolu ci aj rameno,ked mam ten stahovak.Viem ,ze su s tym patalie ale kolko ludi tolko skusenosti.

...

Máš v tom trochu zmatek. Pořádně si prohlidni fotky a pročti si to zde. Rameno samozřejmě musí ven. Drží v té konzole. Takže vyděláš konzolu a jde s tím i rameno. Mrkni ke mě do tématu mám tam par fotek když jsem to vyměňoval :)

http://forum.skodahome.cz/index.php?showto...9078&st=500

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cele si to tu precitaj a budes mat jasno. Seat ma cislo dielu 8Z0407183.

Ten pripravok je v poriadku od Jakr-a mam ho.

6QO je fabia.....

s tym 8Z0... to som netusil ,lebo aj na fotkach bolo 6LL a uz je to pase,co dodali to tam narvem.

Si si robil svoj pripravok podla nacrtku? Jakym olejom ste to potierali.V DP tam je okolo otoho mastenia PRYZOKOVOVEHO LUZKA cely roman.ale je to asi jedno,jemne osmirovat aj hrany a trochu cimsi namazat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...