Přejít na obsah

Maxidot - dodělání


kenny1

Doporučené příspěvky

ja mam MR01 a ukazuje mi to dojezd.r.v listopad 2000 model 2001 takze by to mela byt MR01 ze?kazdopadne mi na palubnim pc ukazuje dojezd nadrze

Jenze tady je rec o 1,8T stary tusim AGU to ma jinak nez novejsi nebo RS tam nejde dojezd nadrze.. (kom te stare 1,8T a slabe 1,6tky jde na vsech)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tím nesouhlasím, mám 1.8T a dojezd mě ukazuje, sice mám minidot, ale někdo tu tvrdil, že maxidot je pouze maxi zobrazení...

No je to sice "jen Maxi" zobrazeni ,ale kdyz to srovnas s normal Pal PC tak je to o hodne lepsi, zobrazuje ti vice udaju najednou- mas zvlast stupne a hodiny tudiz nemusi porad jak debil preklikavat, stejne tak ty otevrene dvere kapota atd +ty sipky k navi a orig radio/cd menic

Editováno: , autor: JasteR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenze tady je rec o 1,8T stary tusim AGU to ma jinak nez novejsi nebo RS tam nejde dojezd nadrze.. (kom te stare 1,8T a slabe 1,6tky jde na vsech)

ještě nejde na staré 1,8 20V, jinak pak na skoro všech autech třeba po výměne RJ motoru, jak se tu psalo, tak to neumí auta z prvních motorizací 1,6/55 1,8/92 a pak ta 1,8T AGU zbytek po výměně RJ jde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No je to sice "jen Maxi" zobrazeni ,ale kdyz to srovnas s normal Pal PC tak je to o hodne lepsi, zobrazuje ti vice udaju najednou- mas zvlast stupne a hodiny tudiz nemusi porad jak debil preklikavat, stejne tak ty otevrene dvere kapota atd +ty sipky k navi a orig radio/cd menic

nemyslím Pal PC, ale minidot (1/2 maxidotu) taky nemusím přeblikávat, jediný co bych fakt získal jsou šipky k NAVI, a co se týká otevřených dveří nemám sic na displeji zobrazeno auto, ale rozsvítí se kontrolka + text na minidotu které jsou otevřené

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nemyslím Pal PC, ale minidot (1/2 maxidotu) taky nemusím přeblikávat, jediný co bych fakt získal jsou šipky k NAVI, a co se týká otevřených dveří nemám sic na displeji zobrazeno auto, ale rozsvítí se kontrolka + text na minidotu které jsou otevřené

..jasny pak bys mel je to co pises +radio/cd changer.... proto sem psal oproti ostatnim co maji jen Pal PC...

Editováno: , autor: JasteR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Tak sem si tu pročet celý vlákno a budu mít dozázek:

Mám možnost koupit budíky z r.2001 s MiniDotem.

V současný době mám 1.8 20V r.'97 úpně bez palubního PC, bohužel ani teploměr to nemá :)

Chci se zeptat co včechno budu potřebovat (krom budíků), kdybych chtěl aby display MiniDotu ukazoval, aktuální, průměrnou spotřebu a třeba i teplotu?

Budou statčit jenom budíky a nastavení na VAGu + třeba čidlo teploměru? nebo budu potřebovat ještě nějakou jednotku? ..když mi to nebude signalizovat otevřený dveře, tak to přežiju, ale pokud půjde rozchodit všechno, budu samozřejmě radši ...jo,přepínací páčku mám :)

Předem díky za odpověď ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebyla by tu nejaka dobra duse, ktera by mi nafotila jak vypada polo-dot akci? Fotek s maxi dotem je tu plno, ale jeste jsem se nikdy nesetkal, s polodotem a tudiz by me zajimalo jak to na displeji vypada - kde presne je zobrazeni teploty a jak vypadaji udaje z pocitace + jak vypada minidot pri otevrenych dverich. Vzhledem k tomu, ze mam 2,5g a prestavbu nechci, tak si asi poridim minidot - auticko bych stejne na maxidotu nevidel. Jo a posledni dotaz, jak ukazuje polodot nezapnuty pas? Pise nejakej text?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím. Potřeboval bych někoho kdo by mi předělal auto na 3g maxidot už mám! Zbývají dveřní jednotky , tempomat a přepinování. Budu rád když mi to někdo dá dokupy! ozvete se na mail RadNemec@seznam.cz nebo pres SZ Díky.

Editováno: , autor: francoa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Nebyla by tu nejaka dobra duse, ktera by mi nafotila jak vypada polo-dot akci? Fotek s maxi dotem je tu plno, ale jeste jsem se nikdy nesetkal, s polodotem a tudiz by me zajimalo jak to na displeji vypada - kde presne je zobrazeni teploty a jak vypadaji udaje z pocitace + jak vypada minidot pri otevrenych dverich. Vzhledem k tomu, ze mam 2,5g a prestavbu nechci, tak si asi poridim minidot - auticko bych stejne na maxidotu nevidel. Jo a posledni dotaz, jak ukazuje polodot nezapnuty pas? Pise nejakej text?

Bohuzel musim zklamat - jak nemas CAN natahnutej k budikum tak nejdou otacky :) Ale da se dodelat z RJ motoru, teda pokud to motor. jednotka podporuje, ale asi se jedna o prehrani jednotky. Jinak nic moc vse jak palubni pc v tom malem, jen je tedy navic dojezd :)

A abych nezapomel musel bys vymenit RJ Airbagu za novej typ :feve:

Jo a chip do klicku krypto - tedy 3 generace :)

post-3876-1211225824_thumb.jpg

post-3876-1211225845_thumb.jpg

post-3876-1211225865_thumb.jpg

post-3876-1211225886_thumb.jpg

post-3876-1211225908_thumb.jpg

post-3876-1211225929_thumb.jpg

post-3876-1211225954_thumb.jpg

Editováno: , autor: Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohuzel musim zklamat - jak nemas CAN natahnutej k budikum tak nejdou otacky :) Ale da se dodelat z RJ motoru, teda pokud to motor. jednotka podporuje, ale asi se jedna o prehrani jednotky. Jinak nic moc vse jak palubni pc v tom malem, jen je tedy navic dojezd :)

A abych nezapomel musel bys vymenit RJ Airbagu za novej typ :feve:

Jo a chip do klicku krypto - tedy 3 generace :)

Ty máš na minidotu 3 řádky já jen 2 k čemu je tam ten 3 co zobrazuje?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To JASTER: Dík moc za maxidot. Funguje bezvadně a jsem spokojený. Kdo chce koupit, tak JasteR má určitě ještě nějaké maxiky za super cenu. Dávám za 1. A Vašovi za předělání jakbysmet. Taky super týpek. Ten by dal snad na předek auta i sekačku a mohli byste při žních jezdit místo kombajnu na poli s O1. :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže by nebyl problém tam pak po menších úpravách zobrazovat třeba "kvalty" od manuální převodovky nebo od 4×4 jestli je seplá nebo ne?

to by podle mě problém byl

jak chceš udělat spínání jednotlivých stupnů ?

jak je chceš převést na CAN ? aby to budíky pochopily?

Editováno: , autor: Vaša
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to by podle mě problém byl

jak chceš udělat spínání jednotlivých stupnů ?

jak je chceš převést na CAN ? aby to budíky pochopily?

Jo problém by to byl, to byl jen takovej nápad třeba to někdo dovede vymyslet...

neznám ŘJ aut.přev. ale má určitě nějaký vstupy na který by se daly "přivést jednotlivé vstupy klasické převodovky"..... (otázka je co by zobrazovali budíky)

to spínání by byl problém největší, ale řadička má polohu každého stupně jinde takže udělat nějaký snímač přímo na páku....

Nekamenovat byl to jen nápad...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...