Přejít na obsah

Nejdou stahovat okýnka


VendaRS

Doporučené příspěvky

Prosím o radu, nejdou mi stahovat okýnka (jsou to elektrické pro vtipálky) nevím která to je pojistka, nechce se mi všechny vydělávat dík za rady

Myslím si, že to musí být nějaká z těch pojistek nad baterkou, protože jsem koukal do schématu těch pojistek, jak máš u dveří řidiče a tam žádná z nich nebyla na el. okna.. Tak nevím ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pojistky stahování oken je nad pedály, přidělaná na reléboxu, je to spešl pojistka-tepelná a stojí asi 250,-

je to malá hliníková krabička se zeleným vrškem.v ;)

Nejdou opravdu stahovat všechna, jak od řidiče, tak jednotlivě??

Editováno: , autor: rolbar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pojistky stahování oken je nad pedály, přidělaná na reléboxu, je to spešl pojistka-tepelná a stojí asi 250,-

je to malá hliníková krabička se zeleným vrškem.v ;)

Nejdou opravdu stahovat všechna, jak od řidiče, tak jednotlivě??

:palec2: Tak to sem fakt netušil, že se tam něco takového nachází..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...

Pojistky stahování oken je nad pedály, přidělaná na reléboxu, je to spešl pojistka-tepelná a stojí asi 250,-

je to malá hliníková krabička se zeleným vrškem.v ;)

Nejdou opravdu stahovat všechna, jak od řidiče, tak jednotlivě??

Zdravím nejdou mi stahovat elektrické okna.Když zmačknu tlačítko u řidiče které koliv okno tak sličím že něco cvakne ale nestahuje se ani jedno.Přes tu hliníkovou pojistku proud jde.Vag píše chybu 1329 a je to Ol 1.6 74kw r.v97.Nevíte prosím co stím :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

Zdravím, jsem tu novej a stále jsem hledal a nevím kam to napsat.

Mám problém s ovládáním oken, ne jen oken, proste veškerá elektrika od řidičových dveřích. Mam octavii 1.9TDI, 66 kw, rv97. Je to neco pres pul rok co jsem poridil tuto octavii a predchozi majitel mi rikal ze to budou jen prerusene kabely u pantu dverich ale opak je pravdou. dal mi k tomu dalsí kabel jenze ten ma 34-pinový konektor na pripojeni k motorku na stahovačku, a motorek ktery je v aute ma 29 pinu. tak nevim co je spravne na tento rok vyroby. neni ani pripojeno ovladani na el. zrcatka ponevadz je tam jiny konektor. u octavie rv 97 ma byt si myslim takovy kolebkový prepinac foto_obr-12672-a.jpg

ale konektor na kabelazi s 29-pinovym pripojenim na motorek nelze pripojit k tomuto ovladani zrcatek. co funguje je zamykani od ridice vsech dverich a kdyz chci stahnout predni prave okno, jede dolu leve zadni.

myslim si ze nekdo predemnou prehodil motorek stahovani z novejsi octavie aj s kabelazi a pak to nemuze dobre fungovat. Muj predpoklad. Nebo nevite nekdo kolik pinu - količku ma motorek stahovani u ridicových dverich rv97? nebo cim by to vse mohlo byt? Jestli je spravny ze tam je motorek stahovani s 34 pinama.

moc diky za kazdou odpoved. Fanda

Editováno: , autor: Fannyk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...