Přejít na obsah

CIMBU MOTORSPORT


HONZA83

Doporučené příspěvky

znát to opravdu je a pekelně, stačí když si např. seženeš druhou nečiplou RS a porovnáš je před tvým čipem a po čipu, já jsem byl u Cimbu a bylo to znát hnedky, auto jelo přesně jak uvádí na grafu Cimbu, a ohledně toho srovnání - jsme se už dost snažili a nikdy se to nepodařilo:(

No ja vim, uz kolikrat jsem tu cetl, jak prijedou na sraz do Mimone eresa cipla od obou firem, ale jeste se tomu tak nestalo...Ale snad to jednou vyjde. Myslim ze pro normalni jezdeni a predjizdeni je lepsi vic toho kroutaku v nizsich otackach...toď muj nazor

Editováno: , autor: pavlino
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

znát to opravdu je a pekelně, stačí když si např. seženeš druhou nečiplou RS a porovnáš je před tvým čipem a po čipu, já jsem byl u Cimbu a bylo to znát hnedky, auto jelo přesně jak uvádí na grafu Cimbu, a ohledně toho srovnání - jsme se už dost snažili a nikdy se to nepodařilo:(

Ma pravdu ten kluk.. ;):D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tou kolisavou krivkou je to celkem casty problem u ORS1, hodne lidi rika jako by to turbo chvilu tlacilo chvilu ne a porad dokola...Kdyz se na to sousredis tak je to trochu znat,kdyz treba ve 40km/h ze 2 rychl.stupne tomu slapnes.Citis tam takove zanedbatelne propady.To bude asi ono. Jinak chci se zeptat, je to znat, ze je to po tom cipnuti zivejsi?Jak bys to hodnotil,hodne,malo? Uvazuji o tom taky na moje ereso.Ale asi si pockam az bude nekde video Cimbu vs Sportmotor.Tak at šlape jak ma!

Díky. Rozdíl samozřejmě poznáš hned, jede to jinak, líp :) Blbě se to popisuje... Ze začátku jsem od toho čekal asi víc, ale teď postupně zjišťuju, že je to opravdu mnohem živější. Musíš poznat, jak se ten motor po úpravě chová a podle toho jezdit :) Já jsem spokojenej....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

znát to opravdu je a pekelně, stačí když si např. seženeš druhou nečiplou RS a porovnáš je před tvým čipem a po čipu, já jsem byl u Cimbu a bylo to znát hnedky, auto jelo přesně jak uvádí na grafu Cimbu, a ohledně toho srovnání - jsme se už dost snažili a nikdy se to nepodařilo:(

jj, taky sem byl v Mimoni na jaře. A Sportmotor nikde :angry: Tak kdyby byla ještě snaha o nějakej pokus, rád se přidám. Za Sportmotor :) Taky by mě to porovnání zajímalo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...