Přejít na obsah

transmitter


lulda

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

Jasne ze spojeni primo je o mnoho lepsi, ale zas tak hrozne to neni .

Ja v aute mam Music System 303, mam jen predni orginalni reperaky a viskofky nefugujou .. :-)

a mam podobny MP3 player. nekdy hraje hrozne kdis kolem neco rusi, no ale na Music System od Skodovky lepsi reseni jesem este nenasel .

Tady v Dubai nejsou draha (hlavne nekupovat ve velkym obchodem) stoji to mezi cca 300 as 500 Kc . zalezi na to jesly prehrava taky WMA a jesly ma dalkove ovladani .

Taky jsem to skousel v jinech autech jako Toyota Corolla a Honda Civic ktere maji orginal audio system, a hraje nadherne.

Mam taky takovou kazetu ktere ma dratek a pouziva se to misto sluchatko do normalni MP3 nebo leda jaky prehravac. tak taky spatny to neni ..

promje to nejrychlejsi, nejlevnejsi, mobilni reseni .

Jiste jesly chci vimenit radio tak us musi v tym byt AUX nebo USB (oboji lepsi) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

ja mam doma tiez jeden transmiter a mozem povedat, ze je to na prt.

jednak to ma velmi maly dosah, premiestnis svoj prehravac s transmiterom trochu dalej dalej od anteny a mas tam sum ako prase, popripade svoju hudbu stratis z reprakov uz uplne..

podruhe pocas jazdy ti bude kvalita signalu kolisat, teda aj kvalita pocuvanej hudby cez transmiter..

kupil som si to a budem to pouzivat len ako prkotinku na ohurovanie, na pouzivanie je to uplne na prt!!!

skusal som tak pripojit svojho iPoda k radiu, kabel je kabel! ak mas moznost to spojit kablom, radsej chod do toho, aj ked to stoji mozno prachy, usilie a zopar mozgovych zavitov.. ta kvalita cez transmiter je fakt o nicom!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máte někdo návrh na jiné řešení aby jsem nemusel měnit rádio v Octavii I. /je z půjčovny/ a poslouchal na D1 i něco jiného než svůj zpěv?? :-)) chci to řešit transmittrem ale moc chvály tu nečtu :-//

Jako další řešení může být třeba simulátor cd changeru, viz.: http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=31114&st=0. Mám k tomu připojený PDA, takže muziky habaděj...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec, mám emgeton a ze začátku jsem proklínal že jsem si pořídil, pořád byl špatný příjem, až na foru emgetonu jsem se dozvěděl, že jde zesílit signál, což vůbec v návodu není ;) , od té doby dobrý! Jooo jé to něco jiného než přímo CD přehrávač.... ale je to dobrá náhražka!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec, mám emgeton a ze začátku jsem proklínal že jsem si pořídil, pořád byl špatný příjem, až na foru emgetonu jsem se dozvěděl, že jde zesílit signál, což vůbec v návodu není ;) , od té doby dobrý! Jooo jé to něco jiného než přímo CD přehrávač.... ale je to dobrá náhražka!

Mohol by si poradit ako sa da zvysit uroven signalu ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...