Přejít na obsah

Kožená ručka


Petr E

Doporučené příspěvky

Nikde jsem to tady nikdy neviděl, tak pro ty kdo by o to měli zájem a neví o tom.

Je to na www.skoda-auto.cz a tam : Servis-Příslušenství-Octavia tour-Sport-Kožená rukojeť ruční brzdy (třetí z hora) Kod: FBA064009 ,cena 200kč

A pak toto: Kožená manžeta ruční brzdy kod: FBA064012 ,cena 860kč

post-8087-1199179073_thumb.jpg

Editováno: , autor: Petr E
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo a k tomu mám taky dotaz mají tam na výběr ručky 2 jenda je dražší a jedna levnější nevíte jakej je rozdíl obě by měli být snad kožené na stránkám mají tu jednu za 200Kč a když v servisu měli jednu za litr a tuhle levnější neměli

pokud jsem Tě dobře pochopil, tak jedna je na předfacelift (ten je ze dvou dílů (viz. ta rukojet a pak manžeta s takovým rámečkem) a pak na facelift a to je jeden kus a jen se to na ručku navleče. Vlastně to ani není žádná manžeta jen takový převlek ručky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si jí sehnal a nandal a vypydá dobře, ladí s tím pytlem.Akorát okolo čudlíku je to otřesný, jak to vypadá, naštěstí to není v autě vidět. A taky trochu nabyla na průměru, což mi vyhovuje... :)

post-8087-1199284401_thumb.jpg

post-8087-1199284468_thumb.jpg

Editováno: , autor: Petr E
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslíš tu rukojet sundat od manžety s rámečkem? Ta manžeta je na gumičce na tom navlečená, něčím to podeber. Dám ti foto pro představu starý. Já jsem tu ručku vyndal nejdřív z auta.

post-8087-1199475548_thumb.jpg

post-8087-1199476740_thumb.jpg

Editováno: , autor: Petr E
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, pořádnou silou. Ale myslím že je to lepší přendavat když je celá ručka venku z auta.--Silou ručku vytáhneš k radiu, natáhne se ti pytel:) a po stranách ho vycvakneš i s rámečkem. Jestli to chceš i vyfotit řekni.

Editováno: , autor: Petr E
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Snad se mi to povede, nevedel jsem jesi je v tom nakej figl nebo jesi to jde proste jen silou ven. Musim vymenit rucku, protoze mi v ni ruplo perko co drzi zobacek a ted mi rucka blbe drzi. Sehnal jsem na vrakovisti torzo bez niceho tak se to pokusim prehodit. Diky za info, zkusim to servat :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud jsem Tě dobře pochopil, tak jedna je na předfacelift (ten je ze dvou dílů (viz. ta rukojet a pak manžeta s takovým rámečkem) a pak na facelift a to je jeden kus a jen se to na ručku navleče. Vlastně to ani není žádná manžeta jen takový převlek ručky.

aha tak to je možný oni tam taky věděli prd. A litr bych za to nedal tak jsem se na to vysral.

Oni si mysleli že jedna bude z koženky a ta dražší z kůže ale oni tam vědí prd Auto šídlo to jsou Lamy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...