Přejít na obsah

HOSPODA 2008 č. 7


rolbař

Doporučené příspěvky

Brej den všem. Tak zítra se snad uvidíme kočkojedi jedni.

To Baurak: byl si to ty dnes (těsně před 14hod.) co jsem zahlédl ve zpětném zrcátku (tedy jen xeny v nějaké Octě tvé barvy) ve Vysočanech????? Já chvátal do hotelu Clarion Congres

ahoj...nene nebyl jsem to ja ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak si jedu od Prahy smerem na Turnov, jedu si na pohodicku tech 160kmh a v dali zasebou vidim xenony ktery se kurevsky rychle blizej. Kdyz se to priblizilo, videl sem jen ze je to zluty lambo, proletelo kolem me jak raketa, ze sem ani nezaregistroval poznavacku. Tipl bych mu rychlost okolo 300kmh neskutecny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak si jedu od Prahy smerem na Turnov, jedu si na pohodicku tech 160kmh a v dali zasebou vidim xenony ktery se kurevsky rychle blizej. Kdyz se to priblizilo, videl sem jen ze je to zluty lambo, proletelo kolem me jak raketa, ze sem ani nezaregistroval poznavacku. Tipl bych mu rychlost okolo 300kmh neskutecny.

Tys požil???? 300km/h????? Jejda Míšo a to na Boleslavské skorodálnici??? :feve: Ale vlastně možná výše nad Bolkou v úrovni Mnicháče je rovinka kde by možná, ale tři kila Míšo??? No ale odhadni to, že?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tys požil???? 300km/h????? Jejda Míšo a to na Boleslavské skorodálnici??? :feve: Ale vlastně možná výše nad Bolkou v úrovni Mnicháče je rovinka kde by možná, ale tři kila Míšo??? No ale odhadni to, že?

Hele ... nedakazu to uplne odhadnout, mozna to bylo mene, ale jako vopravdu okolo me proletel jako jeste nikdy nikdo tady v CR ... a bylo to presne v mistech jak pises mezi MB a Turnovem, tam je pekna "dalnice". Masakr.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...