Přejít na obsah

HOSPODA 2008 č. 7


rolbař

Doporučené příspěvky

co ted pro zmenu delas...co vim tak jsi praci pomerne casto menil

ty mě děsíš, to zní hrozně lol momentálně obchodník - průmyslové lepení - tavná lepidla

to víš O2 i nokia je pasé - chce to nezakrnět a hlavně účelem je víc vidělat a když to nejde jinak tak změna lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj to jsem si myslel, ze budes hodne cestovat...jak dlouho to delas??

je to čerstvý ještě mi běží zkušebka ;) no minulej měsíc jsem byl na školení ve Wroclavi, no dost se toho řeší i po mejlu, většinou vyjíždím na předváděčky, zkoušky, dohled nad instalací nových zařízení atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem vcera sla spat az kolem pul 2... nejak nemuzu spat... dneska jsem byla vzhuru uz v pul 8 :( Copak ty?

Momentalne jsem v praci a dostal jsem ukol ,ktery vubec nesouvisi s truhlarskou praci ., :) nekde se podely výdejky a shichtovnice tak delam nove..,Mam porad problemy s tou nohou,tak jsem alespon vyuzivan takto.... Jinak :D ,jsme tady uz s Dakiem resili obmenu zamestnani a pokud se zdari od pocatku pristiho mesice budu nachvili rozvazet pizzu :D,, min prace vic penez ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Momentalne jsem v praci a dostal jsem ukol ,ktery vubec nesouvisi s truhlarskou praci ., :) nekde se podely výdejky a shichtovnice tak delam nove..,Mam porad problemy s tou nohou,tak jsem alespon vyuzivan takto.... Jinak :D ,jsme tady uz s Dakiem resili obmenu zamestnani a pokud se zdari od pocatku pristiho mesice budu nachvili rozvazet pizzu :D,, min prace vic penez ....

Ani nevim ze mas neco s nohou... sakra my sme kryplici co? :D Rozvazet pizzu toe dobra hokna :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...