Přejít na obsah

HOSPODA 2008 č. 7


rolbař

Doporučené příspěvky

Cagos,co novyho?Me je nejak blbe,chtel jsem dneska vypucovat auti,ale nejak jsem to vcera vecer prehnal,tak nevim,asi jeste chvilku pockam jesstli se mi udela lip

Cau :) Novyho ,asi nic :) porad vse pri starem,jen se mi rysuje pomalicku ten novy provizorni jobik tak uvidime :)... Jinak vim o cem mluvis ,v patek jsme meli tu garden a okynko jsem mel po ranu moc pekny,:D o bolesti hlavy ani raci nemluvim ...ale preslo me to ., vecer jsem se byl podivat na Desmody v Ceskem tesine a do rana pak trajdal :)

@Borg - Dari se? :)

Editováno: , autor: Jeronymo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cau :) Novyho ,asi nic :) porad vse pri starem,jen se mi rysuje pomalicku ten novy provizorni jobik tak uvidime :)... Jinak vim o cem mluvis ,v patek jsme meli tu garden a okynko jsem mel po ranu moc pekny,:D o bolesti hlavy ani raci nemluvim ...ale preslo me to ., vecer jsem se byl podivat na Desmody v Ceskem tesine a do rana pak trajdal :)

No jo,hlava se musi obcas vycistit :palec2:

Nova prace?Povidej jestli to teda neni tajny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cau :) Novyho ,asi nic :) porad vse pri starem,jen se mi rysuje pomalicku ten novy provizorni jobik tak uvidime :)... Jinak vim o cem mluvis ,v patek jsme meli tu garden a okynko jsem mel po ranu moc pekny,:D o bolesti hlavy ani raci nemluvim ...ale preslo me to ., vecer jsem se byl podivat na Desmody v Ceskem tesine a do rana pak trajdal :)

@Borg - Dari se? :)

no mohlo by to bejt lepší,ale de to ;) akorát mi vrtá hlavou co měl na mysli kolega "Hrábě" tím odpolednem na mysli - je jako nějaká akce či co? :kuk:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo,hlava se musi obcas vycistit :palec2:

Nova prace?Povidej jestli to teda neni tajny

To mas recht,,ted jsem ji vymydlil az moc:) ;) ...co se tyce prace,neni to zadne zavratne misto..., od truhlare se presunu pod pizzerii a budu rozvazet.Kdyz jsem si to tak porovnaval,tak bude vic penez za prakticky min prace.,sice budu delat na shichty ,ale to nevadi ,Potrebuju se nejak rozject..,.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mas recht,,ted jsem ji vymydlil az moc:) ;) ...co se tyce prace,neni to zadne zavratne misto..., od truhlare se presunu pod pizzerii a budu rozvazet.Kdyz jsem si to tak porovnaval,tak bude vic penez za prakticky min prace.,sice budu delat na shichty ,ale to nevadi ,Potrebuju se nejak rozject..,.

tak to jo,tak at se ti dari a jsi v novy praci spokojenej.

Jinak nevis jak vycistit koberecky?Napadla me pracka,ale nevim jestli to rozdejchaj.Co myslis?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to jo,tak at se ti dari a jsi v novy praci spokojenej.

Jinak nevis jak vycistit koberecky?Napadla me pracka,ale nevim jestli to rozdejchaj.Co myslis?

diky,snad to bude vpohode ....

No koberecky,nez jsem presel na gumace tak jsem je pucoval rejžakem a vanishem ,udelala se pena a slo to celkem hezky.., kdyztak to muzes zkusit timhle..jeste mam vysavac ,kterym muzes cistit koberce tim by to mozna taky slo,..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

diky,snad to bude vpohode ....

No koberecky,nez jsem presel na gumace tak jsem je pucoval rejžakem a vanishem ,udelala se pena a slo to celkem hezky.., kdyztak to muzes zkusit timhle..jeste mam vysavac ,kterym muzes cistit koberce tim by to mozna taky slo,..

Dikec,nejak to zkusim.Vcera jsem akorat stihnul sundat potahy,myslel jsem,ze to bude peklo,ale slo to docela rychle

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak jak jinak Jiříku... ;)

Včera na večer jsem byl na návštěvě v hotelu Gaudeamus, je tam opět nový majitel, ten předchozí vybral zálohy na pobyty a zmizel... lol

Kdopak Ti dal takovou informaci? To Ti řekli na hotelu GAUDEAMUS?

Editováno: , autor: Jarda40
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...