Přejít na obsah

HOSPODA 2008 č. 7


rolbař

Doporučené příspěvky

:D , trosku mi ocko odbocilo..,

zacina se tu zatahovat ,cekam poradnou bouri ..,jak to vypada u vas panove ? .. uz se neco chysta ?..

No Brno hlásí oblačno, ale jinak fajn. Pravda 2x cestou na okruh jsem měl kapičky na štítku helmy, ale jinač zatím fakt pohodička...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar jak sviňa , to je dost že se tu taky objevíš :palec2:

Nechceš dorazit o víkendu na kus řeči ? :p

Zdar jak sfiňa pekelníku, času málo a někdy ještě míň bohužel :(

Víkend už je obsazen, bohužel...rodinné záležitosti (dcééérunka má 2.narozky, takže sobota oslava a neděle nějaký rodinný výlet, pokud počasí dovolí)

Sleep77: Tak to vidíš, o víkendu GP Brna s možností setkání s klukama z OC a já jedu zase akorát do pr....teda vlastně s rodinou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar jak sfiňa pekelníku, času málo a někdy ještě míň bohužel :(

Víkend už je obsazen, bohužel...rodinné záležitosti (dcééérunka má 2.narozky, takže sobota oslava a neděle nějaký rodinný výlet, pokud počasí dovolí)

Sleep77: Tak to vidíš, o víkendu GP Brna s možností setkání s klukama z OC a já jedu zase akorát do pr....teda vlastně s rodinou

jj to se tak občas uděje - nějaký narozky mě taky čekaj (dokonce i vlastní) a pro změnu asi dvě svatby a na jedné minmálně účast jako doprovod nutná na druhé pouze vyzvednu přítuli,ale taky to dva víkendy slušně rozhodí .

Ale jak bude chvíle tak dej vědět :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Frenkí,já to mám obdobné,akurát sobota bude pracovní a Borq říkal,že přijede pomoct :rolleyes:

Každopádně by jsme mohli někdy zajet :scooter: na nějakou akcičku

no to víš pomáhám Ti nadálku tu nejhorší bouřku posílám směr znojmo lol:p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...