Přejít na obsah

HOSPODA 2008 č. 7


rolbař

Doporučené příspěvky

Své myšlenky co bych udělal se svým autí se teď raději nebudu projevovat,protože řeším obtížnou volbu mezi dvěmi vzájemně se vylučujícími možnostmi.

aha,,, tak to bude asi vazne obtizne se rozhdnout.., :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a navíc mně tu strašně sere komár alu už toho máám doooost ........................ :kol-93:

j,jsou to svině sosákovité...,pro tyto pripady mam na sobe OFF! ..,, samozrejme ne porad(abyste si treba nemysleli,ze to pouzivam misto deo) ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nepotrebujes radu treba ? ....

je to byznys,ted bych strelil karu"boze to by bolelo" prachy bych investoval do firmy a mel bych 2x - 3x toho co beru,resim,jestli si vzit pujcku,nebo strelit auto a byt v pripade problemu bez dluhu :feve: kazdopadne te veci verim ale nevim jak pokracovat ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to byznys,ted bych strelil karu"boze to by bolelo" prachy bych investoval do firmy a mel bych 2x - 3x toho co beru,resim,jestli si vzit pujcku,nebo strelit auto a byt v pripade problemu bez dluhu :feve: kazdopadne te veci verim ale nevim jak pokracovat ...

No pokud se na nějakou dobu dokážeš bez toho auta obejít (což v dnešní době snad už nejde, aspoň já si to vůbec nedokážu představit), tak je to podle mně asi přijatelnější.

Ale tohle rozhodování Ti fakt nezávidím...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...