Přejít na obsah

Vypnutí plynu při sešlápnutý brzdě


luke.bean

Doporučené příspěvky

Sháním kdo někdy řešil jak se odstraní to,aby mi sešlápnutá brzda nevypnula plyn. Když budu brzdit levou nohou a druhou přidávat plyn,tak aby to šlo..

Dostal jsem kontakt na uživatele Martinoslav,ale ten to prý nikdy nedělal,tak to zkouším takhle veřejně..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

DIAGNOSTIK: Nad tímhle jsem přemýšlel taky,ale nebude to pak psát chybu? A co ten tempomat na to? Přemýšlel jsem jestli by se to nedalo "oblbit! v jednotce?

tomina: pro bržďení levou nohou.. ale to by bylo na nový téma...

Editováno: , autor: luke.bean
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

DIAGNOSTIK: Nad tímhle jsem přemýšlel taky,ale nebude to pak psát chybu? A co ten tempomat na to? Přemýšlel jsem jestli by se to nedalo "oblbit! v jednotce?

tomina: pro bržďení levou nohou.. ale to by bylo na nový téma...

By me zajimalo proc zrovna ty chces brzdit levou nohou???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já konkrétně to třeba používám, když mám někoho přilepeného na zadním nárazníku. Stačí brnknout levou nohou po brzdě, aby problikly brzdovky a většinou je klid ;)

Já to taky tak používám a naučil jsem se levou přibržďovat,ale co mám fabku jsem to udělal jenom jednou a myslím,že jsme měly oba dva plné gatě.Já z toho co se děje že autí nejede a ten za mnou asi víte proč.

Takže pokud by to šlo nějak nenásilně vypnout nebyl bych proti.

Editováno: , autor: Vlasta
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Octavius: máš pravdu

a dále nesnáším idioty kteří šlapou na brzdu autu jedoucím za ním. to je dementní zlozvyk českýho řidiče.

OK . Máš pravdu .Já taky ne . Ale totálně nesnáším , když se na mě nějaký debil lepí a je 1m za mnou. Nikdy nikoho úmyslně nebrzdím, ale někdy to jinak nejde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jde o to,že občas je to potřeba si někde "pomoct" levou nohou v zatáčce nebo před. Jsem na to trochu zvyklej ze závodničky,ale to by bylo na jiný téma a je tady spousta rejpalů kterej by se to nemuselo líbit , tak proto to tady nechci moc rozvádět.

Jen by mě prostě zajímalo co s tím nějakej rozumnej nápad nebo výmysl jak to odstranit. A třeba i bez toho,aby to nepsalo vůbec nic když to napíchnu. Prý to tady ze skodahome někdo dělal,ale nevím bohužel kdo..

P.S. třeba takovej Valoušek to má taky ve fábce rs vypnutý a ještě navrch má vypinatelný abs..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Octavius: máš pravdu

a dále nesnáším idioty kteří šlapou na brzdu autu jedoucím za ním. to je dementní zlozvyk českýho řidiče.

Hele zase to nesmíš paušalizovat na všechny! V práci jezdím často s modrým světlem na střeše a za hranicí povolených rychlostí a tak i v běžném životě vnímam a hodnotím situaci na cestě trochu jinak.

A co se týká používání levé nohy při brždění.... kolik, 2 z 500 řidičů mají takový cit a zkušenosti, že si to můžou dovolit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem taky řidič,sice ne s modrým světlem,ale na silnici jsem od rána do večera. Snažím se chovat tak nějak slušně a přemýšlet u toho.. Chování některých lidí mě kolikrát zaráží.

K tý levý noze,nenutím nikoho aby brzdil levou nohou,jen bych chtěl odstranit problém na autě který mi vadí. A tohle přesně jsem nechtěl aby se tady rozvinula diskuze úplně o něčem jiným..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem taky řidič,sice ne s modrým světlem,ale na silnici jsem od rána do večera. Snažím se chovat tak nějak slušně a přemýšlet u toho.. Chování některých lidí mě kolikrát zaráží.

K tý levý noze,nenutím nikoho aby brzdil levou nohou,jen bych chtěl odstranit problém na autě který mi vadí. A tohle přesně jsem nechtěl aby se tady rozvinula diskuze úplně o něčem jiným..

Je mi jasné, že ti šlo o sportovní styl jízdy, taky se sem tam zajedu podívat na nějaký kopec, ale aspoň ta diskuse nespí ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud odpojíte okruh od spínače brzdy do RJ motoru, tak vám bude maxík řvát "motor do servisu" jestli to zmizí po jeho opětovném zapojení, to nevím ;)

jedna možnost je si udělat spínač, který by signál vedl přes paralelně zapojený druhý - nenamontovaný spínač brzdy

Editováno: , autor: rolbar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Idiot co spadnul z nebe - hoří. Luke.Béme, dej si jen pozor, aby tvá Octávka neskončila mimo vozovku dříve, než stačíš tou levou nohou přibrzdit :ph34r:

Ty tvoje prispevky me vazne dokazou rozesmat, zkus se nad sebou nekdy zamyslet...

A nebud nas..nej ze to nekdo s tou levou nohou umi a ty ne....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...