Přejít na obsah

RS obrázek


Nexus

Doporučené příspěvky

Mozno ano, ale to su škodovky ktore sa mi pačia a take by som raz chcel mať. HEHE

Aj mě se líbí - Scouti nejsou špatný. Když člověk chce mít pohon 4x4, tak Scout je ta nejjistější volba lol

p.s.: ale s RS nesrovnatelný. RS je prostě vždy o krok kupředu. Hahaha

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

měl bych tu další prácičku, kdybys měl chuť :)

potřebuju vytvořit pruh s obrázkama max šířka je 1020px a měli by tam bejt, normální octavka na 17" kolech lift(stříbrný), RSka lift(modrý), Scoutik (capuccino), pak kombík octavka na 17" kolech Sputnik (černá) a pak combík capucciono na 16" vegách...

ty barvy mužeš poladit, je to jen přibližne jak by se mi to libilo ale uvidíš jak by to vypadalo :)

Předem děkuji :rolleyes:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

měl bych tu další prácičku, kdybys měl chuť :)

potřebuju vytvořit pruh s obrázkama max šířka je 1020px a měli by tam bejt, normální octavka na 17" kolech lift(stříbrný), RSka lift(modrý), Scoutik (capuccino), pak kombík octavka na 17" kolech Sputnik (černá) a pak combík capucciono na 16" vegách...

ty barvy mužeš poladit, je to jen přibližne jak by se mi to libilo ale uvidíš jak by to vypadalo :)

Předem děkuji :rolleyes:

A co tam zakomponovat jeste cernou RSku? -_-:D:p;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 4 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...