Přejít na obsah

Superb II


Host V/// RS

Doporučené příspěvky

at tu mam fotky pekne ve velkym, takle se mi doooost líbííí

nevíet co to je za barvičku? :-)

Stejnou má v nabídce Audi kde jsem ted objednával tři nové A4 a tuhle zrovna budu mít a Audi jí pojmenovala Šedá Křemík,ale u škodovky bude mít určitě jiné jméno i kód ikdyž bude stejná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nadherny SuperB, krajsiu Škdovku, samozrejme okrem Octavie II :p som nevidel. Mne sa to viac paci ako Audi A6, A8. Myslim, že po tomto ťahu už ani Phaeton nebude dostatočny konkurent a VW ho prestane vyrabat, ako ho chcel predtym pre nizky dopyt zrusit. :palec2: Akurat tu antenku by mohli zrusit a nechat tam plutvicku, ale to asi bude predmetom dalsieho vyvoja faceliftu . lol lol lol Škoda konečne niečo ukazala, este nejaky tereniacik a bude to super. :palec2: :palec2: :palec2::band

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Předek a bočni linie nááádhera ale taky se mi ten zadek nelibi. Nějak ten tvar světel a pak ta velká rovná plocha mezi světly a uprostřed pouze znak škoda a napis - kdyby v te ploše byla SPZ tak by se mi to libilo víc.

Ale i tak si myslím že obrovský konkurent jinejm značkam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hezkyyy, a na fotkach ma podobne kola ako ja ;)

(aj ked je pravda ze u mna su kola ta posledna vec ktora rozhoduje pri kupe auta, lol)

v Skodovke zacinaju vystupovat dva extremy - prepadak v podobe FII versus vydarene vozy OII & SuperbII (ak nepocitam zabludeny Roomster)

Editováno: , autor: xman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Konecne opravdu pekny auto, obavam se ale, ze to trochu bude dohanet na cene, snad konkurence BMW 5? :) Se mi nechce verit, ze ty prisery posledni doby a tohle je schopna udelat stejna automobilka :)

stejna automobilka , ne vsak designer :) octavia II a superb II jsou dilem ceskeho designera , zatimco fabia II a roomster jeho byvaleho nemeckeho kolegy , jmena znam ale nebudu je zverejnovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

stejna automobilka , ne vsak designer :) octavia II a superb II jsou dilem ceskeho designera , zatimco fabia II a roomster jeho byvaleho nemeckeho kolegy , jmena znam ale nebudu je zverejnovat

Až tak? OII je opravdu pěkná, Room a Faby II fakt hnus, k Sup II jisté výhrady, ale mnohem mnohem lepší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se ze prozatim ze škodovek nejvíc líbí jednoznačně Oct.II,zbytek neni špatnej ale musim si zvyknout na ty předky Roomstera,Fábie II,zpočátku se mi to vůbec nelíbilo ale ted si už nějak pomalu zvykám.

Současnej Superb neni špatnej,obzvláště po Faceliftu se mi líbí zmodernizovaná maska,blikry v zrcátkách a hlavně zlepšily ty zad.lampy který se mi od začátku vůbec nelíbily,ale i tak ty lampy mi tam pořád tak nějak vaděj asi vůbec umístěním..nevim.Jinak ten už potřebuje nástupce jako sůl,dit je to technologie Passatu kterej se dělal od roku 1997-2004.Jediné co je na něm v součastnosti nejlepší jsou ty ceny za který je prodávaj,já byl mezi svátky v AutoJarov,Ph3 a tam měli na salóně i před ním dohromady 4ks a příklad:Superb Classic 2.0TDi,s rádiem na CD,malý kož.paket,kola Bolid,vyhřív.sedadla,metalíza = 562.000kč,druhej byl holej Classic 2.0TDi = 549.900kč,třetí taky Classic ale 1.9TDi 85kw=520.000kč a nejdražší tam byl 2.0TDi ve výbavě Comfort za 619.900kč,což jsou teda moc pěkný ceny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to me se libi ten soucasnej a ten novej zatim nevim, uvidime az ho uvidime LIVE ! Fotky zkreslujou. Jinak ten soucasnej sup je luxus, oproti treba octuli nebo OII to je uplne jina liga.

Já s tebou plně souhlasím. Superb v plny palbe s 2,5 TDi byl naprosto neprekonatelny. OII je o generaci novejsi auto, ale kdyz bych si mel vybral auto na dlouhy tratě a reprezentaci nevahal bych a sel do Superba.

Příklad ... když jsem někam prijel tmavemordrym Superbem bublal mi pod kapotou sestivalec tak to vsichni cumeli. Ted kdyz priletim OII 4x4 2,0 Tdi tak auto cenove skoro stejny, ale ne tak vyrazny (to leda Scouta nebo RS).

Jinak SII je fakt super a tesim se az s nim budu v praci jezdit ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

stejna automobilka , ne vsak designer :) octavia II a superb II jsou dilem ceskeho designera , zatimco fabia II a roomster jeho byvaleho nemeckeho kolegy , jmena znam ale nebudu je zverejnovat

Ja znam jen jmeno toho patlala, kterej delal ty prisery :) Je videt, ze jsou to diametralne jiny auta, snazej se to drzet maskou, nejakou firemni linii, jako to mivaji ostatni automobilky, ale ty rozdily jsou opravdu propastny, nejen designovy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja znam jen jmeno toho patlala, kterej delal ty prisery :) Je videt, ze jsou to diametralne jiny auta, snazej se to drzet maskou, nejakou firemni linii, jako to mivaji ostatni automobilky, ale ty rozdily jsou opravdu propastny, nejen designovy.

Každopádně nás čekají lepší zítřky v podobě toho nového desingera, který doposud dělal audinky, které jsou nádherné všechny :prc:

Editováno: , autor: zabiak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já s tebou plně souhlasím. Superb v plny palbe s 2,5 TDi byl naprosto neprekonatelny. OII je o generaci novejsi auto, ale kdyz bych si mel vybral auto na dlouhy tratě a reprezentaci nevahal bych a sel do Superba.

Příklad ... když jsem někam prijel tmavemordrym Superbem bublal mi pod kapotou sestivalec tak to vsichni cumeli. Ted kdyz priletim OII 4x4 2,0 Tdi tak auto cenove skoro stejny, ale ne tak vyrazny (to leda Scouta nebo RS).

Jinak SII je fakt super a tesim se az s nim budu v praci jezdit ;)

Jojo presne tak, komfort je podle meho uplne nekde jinde. Nemam ani jedno z aut a ani jedno sem nemel, takze vicemene jen kdyz sem lital s kamosem co mel supa a pak koupil OII. Proste podle me nebe a dudy. Jinak samozrejme, OII je o gen novejsi auto takze kdyz do nej sednes tak ten intros na Tebe pusobi lip nez ze supa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Každopádně nás čekají lepší zítřky v podobě toho nového desingera, který doposud dělal audinky, které jsou nádherné všechny :prc:

Záleží na tom, jak dlouho tam vydrží...aby nešel za rok zase jinam, jako tomu bylo poslední dobou dost často. Ale tak mladej slovák by mohl budovat kariéru jako šéfdesigner Škodovky, tak třeba se dočkáme dlouhodobější koncepce :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...