Přejít na obsah

Superb II


Host V/// RS

Doporučené příspěvky

Dnes jsem ho opět viděl v Praze v Argentínský ul....stál jsem za nim dokonce na světlech,ale než sem šáhnul dozadu do bundy pro mobil tak padla zelená a ten hňup to s tim odpálil jak střela..tak bylo po foto.

Byl v černý metal a moc mu to slušelo.....jen motorizaci vzadu neměl....ale musel v tom mít něco silnějšího a řekl bych i v automatu podle rozjezdu......odpálil to jak raketa....než jsem zařadil dvojku tak jsem viděl jen jeho koncový světla už někde na mostě Barikádníků. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska sem ho videl v arealu Skoda Vrchlabi 3,6 benal masakr odpich , ale bal sem se ho vyfotit bylo to u vratnice pod kamerama..v realu vypada lepe ale ta zad me porad nic moc nerika..

Zrovna jsem tak přemýšlel, že je ten motor docela přidušenej, protože 260 PS na 3,6 turbo je dost málo. To zase Germán nemohl připustit větší konkurenci. Asi. No aspoň se to bude dobře čipovat lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zrovna jsem tak přemýšlel, že je ten motor docela přidušenej, protože 260 PS na 3,6 turbo je dost málo. To zase Germán nemohl připustit větší konkurenci. Asi. No aspoň se to bude dobře čipovat lol

Jo, ja myslel ze je bez turba. Nebo ne? ;)

http://news.auto.cz/aktuality/r36-nejrychl...-vsech-dob.html

Editováno: , autor: Doli
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem zařizoval z kolegou něco v AutoJarov u mého známého ohledně jeho auta a ten známej mi oznámil že tak za cca 2.týdny jim tam maj přivést už Superby II(od každé výbavy jeden kus) na podrobné seznámení se s nimi(pro techniky,prodejce apod.).....tak jsem se hned vnutil a slíbil mi že mě tam nějak v sobotu až to tam bude bez vedení vmáčkne abych si ho mohl prolést.....tak se celkem těšim a foto je samozřejmostí......doufám že volných 2GB na kartě ve foťáku budou stačit :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem zařizoval z kolegou něco v AutoJarov u mého známého ohledně jeho auta a ten známej mi oznámil že tak za cca 2.týdny jim tam maj přivést už Superby II(od každé výbavy jeden kus) na podrobné seznámení se s nimi(pro techniky,prodejce apod.).....tak jsem se hned vnutil a slíbil mi že mě tam nějak v sobotu až to tam bude bez vedení vmáčkne abych si ho mohl prolést.....tak se celkem těšim a foto je samozřejmostí......doufám že volných 2GB na kartě ve foťáku budou stačit :D

Urcite! :palec2: Jsem zvedavej kdy se objevi u ostatnich prodejcu. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem zařizoval z kolegou něco v AutoJarov u mého známého ohledně jeho auta a ten známej mi oznámil že tak za cca 2.týdny jim tam maj přivést už Superby II(od každé výbavy jeden kus) na podrobné seznámení se s nimi(pro techniky,prodejce apod.).....tak jsem se hned vnutil a slíbil mi že mě tam nějak v sobotu až to tam bude bez vedení vmáčkne abych si ho mohl prolést.....tak se celkem těšim a foto je samozřejmostí......doufám že volných 2GB na kartě ve foťáku budou stačit :D

zeptej se ho, jestli už mají ceníky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zeptej se ho, jestli už mají ceníky.

Ptal jsem se a ještě prej ne.....tyhle info.budou teprve dostávat prodejci na školení na který jedou začátkem Dubna,ale řikal že to bude +- stejné jako u současného,akorát se prý podle nich zdražej ty vrcholnější výbavy.

Každopádně když jsme tam pak byli na kafču i s tim jednim prodejcem tak jsem se ho ptal že si SII pak určitě chci vzít během léta a nakolik by viděl tu Eleganci s 2.0TDI-CR 125kw,tak bez přemýšlení řekl Počítej přes mega a slevy prý zezačátku bude dávat tak max.leasing.společnosti jak tomu bylo vždy,ale oni na nový modely jako prodejce tak do půl roku co vyjede budou moct dát tak max.do 10.000kč,víc ani ani ťuk,to pak záleží na prodejnosti,ale řekl mi na rovinu že už ted aniž by ho lidi pořádně viděly chtěj na ně dělat objednávky,dokonce tam jedna firma zrušila objednávky na 15ks Passatu a čekáj na SII,takže ty slevy zezačátku asi fakt nebudou tak velký.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to víš, já už jsem starší ročník, tak jsem ještě zvyklej plánovat na pětiletky ( :D ), takže i když chystám výměnu auta až příští rok, chci v tom mít jasno už teď. Že by to ale bylo přes mega se mi nějak nezdá. To je za 2.0 TDI přece jen trochu moc. Oni to sice doženou na příplatkový výbavě, ale základní verze (dá-li se to tak v Eleganci vůbec nazvat), dle mýho soudu "jedničku" na začátku ceny mít nebude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele dodnes si pamatuju jak jeden z kolegů z branže si pořídil ve 2002 jednoho z prvních SI ve výbavě Comfort z 1.9TDi 96kw,jen tam nechal dát jiný kola a vyměnil nějakej dekor v interiéru za dřeveněj a stál ho 912.000kč....dodnes si na to přesně detailně pamatuju protože všichni mu dávali hadr na hlavu jak to za to mohl dát a byl terčem posměchů asi půl roku.

Jó byl to nový model,žádne slevy a ještě ten SI byl zezačátku cenově dost našponovanej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...