Přejít na obsah

Superb II


Host V/// RS

Doporučené příspěvky

řeknu úplně přesně, co mi na autě vadí. Ze zadního pohledu (z předu ani ne) tvoří linie střechy a boků auta spíše tvar písmene H, což z něj dělá jakousi "úžovku" a působí to dojmem, že je mnohem menší, než ve skutečnosti. Zatímco u jiných koncernových aut (a hlavně Audi) jsou tyto linie mnohem sportovnější, nafouknutější, ve tvaru písmene A. Je to dle mýho soudu daň za luxusně pojatej vnitřní prostor v SII. Proto na mně prostě působí Sup ze zadu velmi krabiciozně, nemoderně, nesportovně a tedy nezajímavě. Zadní světla ala Korea (příjde mi to jak nějaká Kia z před deseti lety) ten špatnej dojem ještě umocňují. Všechno ostatní, co jsem na SII schopen subjektivně posoudit, na mně působí spíše pozitivně a jinak se mi auto v mnoha ohledech líbí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

no jo, jenže než se rozhoupaj k jeho výrobě, tak konkurenti s novými modely, jako Mazda 6, Honda Accord nebo Toyota Avesis už dávno jezdí nebo brzo jezdit začnou. A bůhví, kolik se mezitím ještě vyrojí v týhle třídě kombiků. Tohle mělo přijít teď a ne za další rok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

proč ? No asi proto, že označení CC je opravdu pro cupe, i když v případě 4 dveří taky trochu neobvyklý. Pokud z toho někdo udělá kombi, tak je to už opravdu zase jen kombi a ne ten paskvil z fotografie. Dle mýho subjektivního názoru je tenhle pokus dost hroznej. Ale třeba taky zkresluje proporce auta ta skenovaná fotka. Vypadá to jak pro nějaký mimozemšťany s placatejma hlavama.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...