Přejít na obsah

Superb II


Host V/// RS

Doporučené příspěvky

Tak ten combik bude asi od jara.. páč jsem chtěl domluvit exkurzi do Kvasin, ale napsali mi, že do cca jara nebudou dělat prohlídky (proč asi že..)

Cena za tu 4x4 možná pěkná, ale stejně si ho nekoupím :feve:

No nevím, ale ty prohlídky nebudou spíš kvůli Yetimu. Ten se taky bude vyrábět v Kvasinách a bude se rozbíhat ověřovací a nultá série.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jo něco na tom bude.Jsem slyše že pry supíkoj zatýko do kufru díky tomu systmu twindor?Nevíte o tom někdo něco?Nebo je to jen fama.

Oničem nevím?víte někdo?to by byla škoda :( kdyby to byla pravda...co vy co máte superby nové, máte tento problém??? sklamalo by mne do dost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Oničem nevím?víte někdo?to by byla škoda :( kdyby to byla pravda...co vy co máte superby nové, máte tento problém??? sklamalo by mne do dost

Tak mám dva SII a ani do jednoho nezatejká!!!!!!!!!!!!!!!!!...jediné mi seřídily zámky twindoru...sem tam totiž něco na nerovnostech kovově zaťuakolo od zadu..po seřízení zámků vše o.k.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ve čtvrtek jsem se na kruháči u výjezdu z Boleslavi zařadil za superba s označením V6 4×4, tak sem vytáhnul telefon že ho trochu nafotím, no najelo se na dálnici, plyn až na podlahu a když sem tam měl 200 tak superb pořád mizel v dáli, a mně octa víc nejede, takže žádný fotky :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, ano tady je odkaz na cenu nového SuperBu 3.6 v Německu a to je sakra rozdíl ... důkaz

Česko: 1 030 900 Kč

Německo: 745 475

ROZDÍL: 285 425 Kč

tak ta cena se mi moc nezda...ted jsem cucel do konfiguratoru a 3.6 4x4 tam neni.... a hlavne 2.0TDI CR 125 kw stojí v elegance 35.140 EUR, takze ta cena toho superba je fakt zvlastni...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...