Přejít na obsah

Superb II


Host V/// RS

Doporučené příspěvky

no já když sem se na SII byl podívat u nás v F3K a bavili sme se tak o těch motorech a já sem jim řekl, že mi ta 1,4 přijde do supa trochu divná, tak mi říkali, že i ten malej motor s tím autem docela cvičí. ale docela bych se s tím chtěl projet...

Řekl bych, že to bude stejné jako s HTP ve Fábii.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mě už čekaj u SII nějaké záruční opravy....chtěl jsem to nechat až budu mít během Srpna nějak čas,ale dnes mi zhasnul jeden Xenon,tak tam zítra jedu a nechám jim to tam do př.týdne a rovnou nahlásim všechny závady.

Tak za přesně měsíc provozu najeto 9.700km a zatim tyto závady:

1.Nesvítí pravý Xenon (dnes zhasnul)..pochybuju že to bude výbojka,ta mi nikdy ani nepraskla u aut co měli 30x víc najeto..vidim to na jinej problém..

2.Něco křupe na pravý před.strane nápravy a to jen např.při přibrždění a nejvíc to dělá při popojíždění v kolonách,jak se pomalu rozjedu a vzápětí připbrzdim,tak tam něco jako kovově lupne,někdy málo,ale někdy fakt hnusně nahlas.

3.Na nerovnostech sem tam něco kovově klepne zezadu....posadil jsem za volant jednoho z mých řidičů..já dozadu a byli jsme to projet,připadá mi že to jde od horních pantů 5.dveří..ozývá se to od hor.části zad.skla..

4.Už se asi 5x stalo že nešla zatáhnout roletka zad.boč.okna

5.Když nikdo nesedí na sedadle spolujezdce tak v na kostkách drnčí....vždy jí musim víc posunout doptředu a pak to přestane....když tam někdo sedí tak samozřejmě nedělá vůbec....

Tak kluci budou mít co dělat :) .....Když jsem volal tomu mému známému co tam dělá mistra a řikal jsem mu že tam přijedu s těmahle závadama,tak tak jen zafuněl do tel. a řekl že s takových oprav tam maj vždy hroznou "radost" jako je sem tam klepnutí,drnčení apod.závady :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

karlos: No hej, to je vždy riziko toho, keď človek kúpi úplne nový model - pretože každé auto má svoje muchy. Kamarát má jednu z prvých nových C5 u nás a ten by tiež mohol rozpávať :076

P.S.

Ak tvoj VIN kód končí číslom menším než 7900, tak pripomeň servisákovi, nech skontroluje auto cez ELSU, či tam nie je niečo na opravu, čo nemáš v tom tvojom zozname :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

karlos: No hej, to je vždy riziko toho, keď človek kúpi úplne nový model - pretože každé auto má svoje muchy. Kamarát má jednu z prvých nových C5 u nás a ten by tiež mohol rozpávať :076

P.S.

Ak tvoj VIN kód končí číslom menším než 7900, tak pripomeň servisákovi, nech skontroluje auto cez ELSU, či tam nie je niečo na opravu, čo nemáš v tom tvojom zozname :help:

Tak to ani nemusí být nový model auta......i když jsem kupoval Passaty kterej se dělal X.let,tak měl každý s nich jako nový sem tam nějaký mouchy.....Nedělám s toho žádnej horor,spíš s tim vždy tak trochu u jakékoli nového auta počítám.

Mám ve škoda-servisu známého takže ten mě o jakýchkoli aktuál.zdělení apod.hned informuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mě už čekaj u SII nějaké záruční opravy....chtěl jsem to nechat až budu mít během Srpna nějak čas,ale dnes mi zhasnul jeden Xenon,tak tam zítra jedu a nechám jim to tam do př.týdne a rovnou nahlásim všechny závady.

Tak za přesně měsíc provozu najeto 9.700km a zatim tyto závady:

1.Nesvítí pravý Xenon (dnes zhasnul)..pochybuju že to bude výbojka,ta mi nikdy ani nepraskla u aut co měli 30x víc najeto..vidim to na jinej problém..

2.Něco křupe na pravý před.strane nápravy a to jen např.při přibrždění a nejvíc to dělá při popojíždění v kolonách,jak se pomalu rozjedu a vzápětí připbrzdim,tak tam něco jako kovově lupne,někdy málo,ale někdy fakt hnusně nahlas.

3.Na nerovnostech sem tam něco kovově klepne zezadu....posadil jsem za volant jednoho z mých řidičů..já dozadu a byli jsme to projet,připadá mi že to jde od horních pantů 5.dveří..ozývá se to od hor.části zad.skla..

4.Už se asi 5x stalo že nešla zatáhnout roletka zad.boč.okna

5.Když nikdo nesedí na sedadle spolujezdce tak v na kostkách drnčí....vždy jí musim víc posunout doptředu a pak to přestane....když tam někdo sedí tak samozřejmě nedělá vůbec....

Tak kluci budou mít co dělat :) .....Když jsem volal tomu mému známému co tam dělá mistra a řikal jsem mu že tam přijedu s těmahle závadama,tak tak jen zafuněl do tel. a řekl že s takových oprav tam maj vždy hroznou "radost" jako je sem tam klepnutí,drnčení apod.závady :D

Tak jsem to tam hned ráno odvezl s tim že to tam nechám do pondělka odpol.a ve 12h mě překvapil tel.když mi volal ten můj známý odtamtud že si můžu příjít že je to hotový.

Tak opravy:

1.Výměna ŘJ výbojky pravého světla(stejná z OII,takže skladem hned byla)....divil jsem se že AFS světla mají stejnou ŘJ jednotku z OII a ten technik řikal že ty AFS maji dvě ŘJ jednotky,ale tahle klasická pro výbojku je totožná s tou v OII,takže nebyl problém.

2.Výměna zadního uložení pravého ramene př.nápravy,bylo z výroby křivě nalisované a praskla jeho hliníková výstuž,to způsobovalo to křupání(je stejné z OII,tak ho měli taktéž hned skladem)

3.Seřízení zámků na TwinDooru....po seřízení už nic kovově neklepne

4.Roleta zad.bočního okna která asi cca 5x nešla zatáhnout je objednána....vyměněj jí...ale zatim funguje tak to nechám až tam pojedu na prohlídku,to mě stejně čeka tak za cca 2.měsíce,tak to spácháme až při tom.

5.Seřízení+dopasování vodících lišt sedadla spolujezdce......teď už konečně nedrnčí když na ní nikdo nesedí :palec2:

Takže spokojenost......to bylo opravdu rychle vyřešené :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mi u druhého SII prasklo čelní sklo ;)...od pravého sloupku,tak uprostřed(přímo před očima spolujezdce) je 30cm prasklina .....vypadá to že samovolně...neni tam jediná stopa po ráně šutrem a ani ten řidič co na něm jezdí si neni vědomej nějaký rány,teď tu zrovna byl mi to ukázat.......to jsem zvědavej jestli to uznaj na garanci....Zítra budu chytřejší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mi u druhého SII prasklo čelní sklo ;)...od pravého sloupku,tak uprostřed(přímo před očima spolujezdce) je 30cm prasklina .....vypadá to že samovolně...neni tam jediná stopa po ráně šutrem a ani ten řidič co na něm jezdí si neni vědomej nějaký rány,teď tu zrovna byl mi to ukázat.......to jsem zvědavej jestli to uznaj na garanci....Zítra budu chytřejší.

Tak sklo je vyměněné........hned ráno jsem tam s tim jel a odpol.už bylo hotovo.

Nejdřív se na to reklam.technik moc netvářil,ale když jsme přišly k autu a pořádně se na to podíval a viděl že tam opravdu nejsou známky po nějakém úderu,tak začal pomalu otáčet...Řikal nejdřív že by ten rám skla mohl být špatně zbodován a tím se může v těch místech kroutit...prý se to často stávalo v počátcích OI(1996),ale pak mi odpol.volal že po vyjmutí skla to bylo evidentní..v těch místech kde to prdlo bylo prý málo lepidla a sklo díky tomu leželo skoro na tom rámu,takže vyměněno na garanci.. :palec2: .

Editováno: , autor: karlos3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...