Přejít na obsah
View in the app

A better way to browse. Learn more.

ŠKODA Forum - SKODAHOME.cz

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Doporučené odpovědi

a jeste ted jednam se Shellem o nahrade skody...

  • Autor

Si děláš srandu?

Tak jsem zkusil taky Vervu, zatím 2 nádrže a jediný rozdíl je ten, že jsem přišel o 320 smart bodů a mám nepatrně vyšší spotřebu. Zvuk stejný, výkon stejný....takže se vracím zpět k VPD

Jo možná jediný viditelný rozdíl je v tom, že to s Vervou výrazně míň čmoudí z výfuku :p

Taky zkušenost s vervou nic moc....něco na tom VPD bude i když je dražší!!ještě zkusím TopQ a SDE ale chtělo by to vzít i naftu z JZD jestli je opravdu tak ,,nekvalitní,,....znam lidi co jezdi jenom na ni a pohoda!!

Taky zkušenost s vervou nic moc....něco na tom VPD bude i když je dražší!!ještě zkusím TopQ a SDE ale chtělo by to vzít i naftu z JZD jestli je opravdu tak ,,nekvalitní,,....znam lidi co jezdi jenom na ni a pohoda!!

Máš pravdu, že na tom VPD něco bude je DRAŽŠÍ í a k ničemu. Shell má prostě zmáknutý marketing, protože přizná, že nafta v Německu je kvalitnější byť je to taky VPD a co na to český člověk, nic tankuje vesele dál a nechá ze sebe dělat vola. Já lháře a zloděje nepodporuju, ale to je každého svobodné rozhodnutÍ.

Toť můj názor. Neberte ho osobně. -_-

souhlasim, nejvic me stve, ze jsou fakt tak blby a jeste do TZ napisou, ze to, co prodavaji v D je skutecne lepsi, nez to, co pod stejnym oznacenim a za de facto stejnou cenu prodavaji tady - to je regulerni a priznany podfuck ...

Vzal jsem druhou nádrž Vervy a jsem spokojený.Má větší oktanové čislo(dle testů) a je levnější.U té Shellky musi tu reklamu někdo zaplatit a já už to rozhodně nebudu i když mám 4000 bodů.Vyberu je a SBOHEM.Jen mě mrzí že dělaji z lidi blbce :aggressive:

Benzina si zaplatila test u MF lži dnes a všichni na to skočí jako stádo tupců a houfně přejdou k Benzině. lol

BTW: já vím minimálně 2 roky, že VPD u nás je jiná jako v Německu nebo na Slovensku a kdo jste to nevěděli, tak jste najednou objevili ameriku.... :p

Tady v podstatě ani nejde o to, že v Německu je jinej VPD, to je mi fuk, ale co je šokující, že u nás se prodávají dva druhy nafty - každá za jinou cenu, ale přitom obě dvě stejný, není mezi nimi prakticky žádný rozdíl a navíc se tím Shell ještě veřejně chlubí v tiskovce a hraje si na ukřivděnýho. Kdyby aspoň zapírali a tvrdili, že VPD je skutečně lepší a napsali konkrétní hodnoty, ve kterých se liší od ostatních, tak neřeknu ani půl slova, ale takhle??

To je zcela zásadní chyba v tom TP Shell. Ona VPD nemusí mít lepší cetanové číslo, může obsahovat nějaké složky, které specifickým způsobem ovlivňují životnost motoru a vstřiků, jen to neumí prodat. Cetranové číslo není všechno.. Histerická reakce Shell a nesmyslné argumentování jsou ovšem neomluvitelné.... :feve:

presne tak, reakce Shellu je histericka - nikdo (ani MF Dnes) nenapsal, ze nafta od Shellu (at uz DE nebo VPD) je spatna - jedine, co zaznelo, ze nema stejne vlastnosti, ktere ma stejny oznaceny produkt prodavany v D; a vysledek? Shell to jeste ve sve tiskove zprave potvrdi, fakt blbci...

  • Autor
Tak jsem zkusil taky Vervu, zatím 2 nádrže a jediný rozdíl je ten, že jsem přišel o 320 smart bodů a mám nepatrně vyšší spotřebu. Zvuk stejný, výkon stejný....takže se vracím zpět k VPD

Jo možná jediný viditelný rozdíl je v tom, že to s Vervou výrazně míň čmoudí z výfuku :p

To je dobře Mello, ani jsem nečekal, že ty bys přišel na něco pozitivního :kol-48:

Vždycky máš reakci přesně opačnou než všichni ostatní a to se mi na Tobě líbí lol

Hodně štěstí s VPD :palec2:

P.S. taky umím jet s VPD na vyšší spotřebu :kol-138::D

  • Autor

A jak píše SKAJA, neodešel jsem od nich, že by měli špatnou naftu, ale proto že z nás dělali Lamy a tahali nás za nos (o ceně VPD ani nemluvě)

Ikdyž souhlasím, že chceš-li sbírat SMART body, mít plnej katalog SMART věcí a všude reklamu na svoji "nejlepší supernaftu" taky něco stoji.

Takže my co jsme si ji kupovali, jsme pouze platili její reklamu.

Kdo vás zase tahal za nos? Nikde není psané, že stejně označený produkt musí být ve všech zemích stejný. VPD je proti klasické naftě Shell rozhodně kvalitnější a Shell nikde nepropaguej, že VPd má vyšší cetanové číslo, než normální nafta. Já jsem si to například sám zjistil ještě v začátcích prodeje VPD a i tak jsem to s klidným svědomím tankoval. A btw. jsem tankoval VPD i na Slovensku, kde má být údajně stejná jako v DE a proti české jsem nepoznal rozdíl..

Kde bereš jistotu, že u všech čerpaček benziny bude mít Verva tak vysoké cetanové číslo? Kde bereš jistotu, že vzhledem k jenomu odebranému vzorku se nejedná o PR Benziny?

Jediné co by v této situaci měl Shell správně udělat, zaplatit rozsáhlejší testování u více čerpaček a potom by se vidělo..

BTW: chápu, že smart body jsou v podstatě blbost, ale stále lepší, než mít možnost si za 8 nálepek koupit za kilo plyšáka...

  • Autor

Ano o tom vím, že nikde Shell nedeklaruje, že to palivo VPD je ve všech zemích stejné ...

Ty plyšáci mě taky serou, ale na to kašlu.

O vlastnostech VPD jsem se nikdy nezajímal = moje smůla.

Ale hlavně že tě teď hřeje dobrý pocit, jak tankuješ nejlepší naftu v republice a to díky jednomu jedinému náhodnému vzorku..... :p

zadne testovani Shellu nepomuze, tohle neni o testovani, nikdo nezpochybnil kvalitu paliva, tohle by melo byt o pristupu Shellu a tam ja vidim hlavni problem Shell CR a jejich lidi - blby je, ze jsme jim sedli na lep, ale to uz je nase chyba, predpokladal jsem, ze VPD bude vsude stejna, ale neni

Ahoj kluci, nafta, která je distribuovaná až na pár vyjímek,je od dvou domácich výrobců a samotná ropa pochází až na pár vyjímek z Ruska. Víme snad všichni, že již zmiňovaná nafta se vyrábí, podle mne, dnes již zastaralé normy. Já vlastním PD motor a bez přidání aditiva bych nejel. Jak dosáhnout lepší kvality paliva? Změnit nornu. Ale, kdo by se do toho pouštěl. Výrobcům to vyhovuje a basta fidli. Jak je možné, že třeba Fordům, Citroenům a Bůh ví komu ještě u nás odcházejí čerpadla. Prokázat, že to způsobila nafta? Myslím si,že ani pan Sokol by do toho nešel. Ano u známých čerpacích stanic je riziko, že natankujete aušus méně pravděpodobné, nežli u čerpací stanice na haldě. Tak, že Vám pánové držím palce, aby Vám Ti miláčkové jezdili pokud možno bez poruch. Radek. Ostrava.

Moc to s těma aditivama prožíváte.. :)

Přesně tak, aditiva už osobně nehrotím...zatím jsem neslyšel, že by někomu odešel motor kvůi špatné naftě, to je IMHO blbost. Na TDIčkách se beztak serou turba nebo váhy a ani jedno s palivem souvislost nemá. ...a že se serou Fordy, Citroeny nebo Renaulty?? - no to je přece jasný, když to neumí pořádně udělat lol

Jako né, sám beru pokud možno u značkových pump, takže Shell nebo Benzina, ale víc to fakt neřeším...a auto jezdí ;)

Sakra, konečně někdo normální lol

Sakra

Hele, komolíš mi jméno, já jsem SKAJA, né SAKRA lol

omg Sakro, ty si nějakej ftipnej... :smich:

  • Autor
Ale hlavně že tě teď hřeje dobrý pocit, jak tankuješ nejlepší naftu v republice a to díky jednomu jedinému náhodnému vzorku..... :p

Miláčku, tankoval jsem ji i před tím než vyšel ten vzorek v MF Dnes a měl jsem z ní dobrý pocit.

To, že je nejlepší v republice, si rozhodně nemyslím a nikde jsem to nepsal.

Tak mi nestrkej do pusy něco co jsem nikdy neřekl. Shrnu to následovně:

MĚ VYHOVUJE VÍCE NEŽ V-POWER DIESEL !

V pořádku...a jsem rád, že mě máš opravdu rád. kol5lol

Připojte se k diskuzi

Můžete publikovat nyní a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a publikujte s vaším účtem.

Host
Odpovědět na toto téma...

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.