Přejít na obsah

Nějak to nejede a žere ...


Fire

Doporučené příspěvky

Ahoj, mám PD 74 kw 4x4 O1 ..ale v poslední době mám pocit, že to moc nechce jet a loudá se to... spotřeba šla aj nahoru krapet... jde o to, že mezi cca 1900 - 2200 se tomu nechce, od 2200 je to nakopnutý docela, ale když kolikrát potřebuji auto vytoćit, tak na¨d 3 tis. se tomu už nechce moc...kam a na co kouknout ?díkec

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, mám PD 74 kw 4x4 O1 ..ale v poslední době mám pocit, že to moc nechce jet a loudá se to... spotřeba šla aj nahoru krapet... jde o to, že mezi cca 1900 - 2200 se tomu nechce, od 2200 je to nakopnutý docela, ale když kolikrát potřebuji auto vytoćit, tak na¨d 3 tis. se tomu už nechce moc...kam a na co kouknout ?díkec
zkus vahu vzduchu,PDku se nad tri tis nikdy nechtelo tomu pomuze az trochu chip
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, mám PD 74 kw 4x4 O1 ..ale v poslední době mám pocit, že to moc nechce jet a loudá se to... spotřeba šla aj nahoru krapet... jde o to, že mezi cca 1900 - 2200 se tomu nechce, od 2200 je to nakopnutý docela, ale když kolikrát potřebuji auto vytoćit, tak na¨d 3 tis. se tomu už nechce moc...kam a na co kouknout ?díkec

slaba vaha.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno to že to nejede bych nějak neřešil - člověk si zvykne. Mě přijde, že auto jelo dřív líp... ale je to jen subjektivní pocit, jezdí se rychleji a rychleji. Váhu opravdu nalogovat = jenom přečíst chyby nepomůže.

Jinak zítra jsem v Brně a ve středu v Rájci. Tak mi kdyžtak písni, vezmu sebou kabel a notes.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...