Přejít na obsah

Riesenie zadneho narazniku na Fabii Combi a Sedan


triscene

Doporučené příspěvky

Tak chalani, isto viete ze na Combi a Sedan moc tych naraznikov nemame oproti kratkej. Preto sme nuteni sa vrhnut do vln originality a experimentovania.

mozem nahodit neskor foto auta ale pre informaciu mam predny RS naraznik a prahy od Autostyl Janko a auto je znizene o 35mm.

mam zatial povodny zadny naraznik s nalakovanou listou ale chcelo by to zmenu ked uz cele auto je porobene :)

najlepsie by bolo nejake riesenie ked je znacka uz v narazniku lebo planujem dat zavarit kufor nech ma peknu prdelku :)

mam inak naraznik..cely laminatovy len je odost nizsi oproti zvysku auta a prerabka by bola asi draha.

Riesenia podla mna su: rozrezat laminatovy a urobit taky podnaranik ako keby alebo pouzit iny kus naraznika (plastoveho) a a spojit ich.

dost sa mi pacilo riesenie Amogha ktory urobil fakt peknu pracu so zadnym..

ak by niekto mal viac info a pripadne skusenosti tak sa potesim... a ak niekto ma ten podnaraznik z Octavie II combi tak berem :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Tak chalani, isto viete ze na Combi a Sedan moc tych naraznikov nemame oproti kratkej. Preto sme nuteni sa vrhnut do vln originality a experimentovania.

mozem nahodit neskor foto auta ale pre informaciu mam predny RS naraznik a prahy od Autostyl Janko a auto je znizene o 35mm.

mam zatial povodny zadny naraznik s nalakovanou listou ale chcelo by to zmenu ked uz cele auto je porobene :)

najlepsie by bolo nejake riesenie ked je znacka uz v narazniku lebo planujem dat zavarit kufor nech ma peknu prdelku :)

mam inak naraznik..cely laminatovy len je odost nizsi oproti zvysku auta a prerabka by bola asi draha.

Riesenia podla mna su: rozrezat laminatovy a urobit taky podnaranik ako keby alebo pouzit iny kus naraznika (plastoveho) a a spojit ich.

dost sa mi pacilo riesenie Amogha ktory urobil fakt peknu pracu so zadnym..

ak by niekto mal viac info a pripadne skusenosti tak sa potesim... a ak niekto ma ten podnaraznik z Octavie II combi tak berem :)

to mi chcete povedat ze mate combiky a sedany a nemate upravene narazniky? :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
Tak chalani, isto viete ze na Combi a Sedan moc tych naraznikov nemame oproti kratkej. Preto sme nuteni sa vrhnut do vln originality a experimentovania.

mozem nahodit neskor foto auta ale pre informaciu mam predny RS naraznik a prahy od Autostyl Janko a auto je znizene o 35mm.

mam zatial povodny zadny naraznik s nalakovanou listou ale chcelo by to zmenu ked uz cele auto je porobene :)

najlepsie by bolo nejake riesenie ked je znacka uz v narazniku lebo planujem dat zavarit kufor nech ma peknu prdelku :)

mam inak naraznik..cely laminatovy len je odost nizsi oproti zvysku auta a prerabka by bola asi draha.

Riesenia podla mna su: rozrezat laminatovy a urobit taky podnaranik ako keby alebo pouzit iny kus naraznika (plastoveho) a a spojit ich.

dost sa mi pacilo riesenie Amogha ktory urobil fakt peknu pracu so zadnym..

ak by niekto mal viac info a pripadne skusenosti tak sa potesim... a ak niekto ma ten podnaraznik z Octavie II combi tak berem :)

Pozri si www.Autofam.cz

post-17410-1206880513_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...