Přejít na obsah

HF Parrot CK3100


Doporučené příspěvky

Byl by tu někdo tak moc ochotný a podíval se dovnitř displeje Parrota CK3100? Jedná se mi o jednu součástku, kterou bych potřeboval identifikovat, podle mě je to krystal - ale protože mi chybí vrch - tak nevím jakou by měl mít frekvenci :feve: Nápady sem - nechce se mi kupovat novej displej, když by mohl jít tenhle opravit.

post-2779-1201077310_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže problém je pravděpodobně vyřešen. S oscilátorem 3.579545 MHz dislej funguje a zobrazuje korektně informace. Teď jen musím sehnat nějakou menší variantu :) protože v té krabičce je opravdu málo místa...

Jinak ještě doplním příznaky nefunkčnosti: Sada normálně fungovala, displej byl podsvícen, ale nebyly podsvíceny tlačítka a displej nezobrazoval žádné informace. Třeba to pomůže někomu dalšímu, komu zhasne displej...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže problém je pravděpodobně vyřešen. S oscilátorem 3.579545 MHz dislej funguje a zobrazuje korektně informace. Teď jen musím sehnat nějakou menší variantu :) protože v té krabičce je opravdu málo místa...

Jinak ještě doplním příznaky nefunkčnosti: Sada normálně fungovala, displej byl podsvícen, ale nebyly podsvíceny tlačítka a displej nezobrazoval žádné informace. Třeba to pomůže někomu dalšímu, komu zhasne displej...

jeste rekni proc ti zhasnul.... :( je to skoda.... :aggressive: jinak good ze si to opravil....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No dobře no, prostě jsem levej jak turecká šavle a huplo mi to na zem - asi tak 3h potom, co jsem jí od mr.pecouna koupil :D

Napsal jsem to jako radu, protože při pročítání netu jsem narazil na několik displejů se stejnými příznaky = podsvícení jelo, ale nic dalšího.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám parrota už taky nainstalovanýho :) Střihnul jsem mu mute modul a z drátů použil modrý, červený a bílý (mute, tel+, tel-) do zelený kostičky radia. Napájení (+) z pojistky rádia, (klíček) z s-kontaktu přes pojistku č.8, (zem) někde po autě. V garáži nás bylo plno, když jsem nadával jako dlaždič :) ale už je to a funguje k plné spokojenosti!

Původně jsem měl CK3000 EVO, ale displej je opravdu lepší. Aktualizoval jsem si fw. na poslední verzi a nemá to chybu. Možná jeden postřeh, na můj vkus to v noci trochu tahá oči, ale to bude tím, že auto je podsvícené do zelena a tohle je odstín bílé... bude to o zvyk.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...