Přejít na obsah

OI RS koncovka výfuku


Rafek88

Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...

ahojte chcem si kupil od milotec difusor ako sablon(treba to striekat ak chcem cierne?) a koncovka http://www.tuning-skoda.sk/?section=1&id_folders=65 kod-25.520 1x 65x140 JP ZK jednoplášťová bude to pasovat?(samozrejme koncovka bude upravene do strana ako je difuzor.dakujem.

post-19877-1218299030_thumb.jpg

post-19877-1218299361.jpg

Editováno: , autor: mysterx888
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pisal som do AGAUTO a povedali:difuzor pasuje len na RS! a vyfukova koncovka:Tato koncovka pasuje na Octavii I. Je potřeba jen přidat vložku do trubky

protože 1,6 má užší průměr 1,9TDi.

:help: takze chcel by som sa vas opytat: č1 difuzor RS ci pasuje na face(r.v 2004)zadny naraznik?

č2 koncovka co je to vložku do trubky?potom budem mat slabsie vykon?

!DAKUJEM!

post-19877-1218558068_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahojte chcem si kupil od milotec difusor ako sablon(treba to striekat ak chcem cirne?) a koncovka http://www.tuning-skoda.sk/?section=1&id_folders=65 kod-25.520 1x 65x140 JP ZK jednoplášťová bude to pasovat?(samozrejme koncovka bude upravene do strana ako je difuzor.dakujem.

Ta koncovka ma plechovy zvuk , lebo je ,,jednoplastova" tz. ma to zvuk ako zigulak

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Zdar,tak to jsem trosku prekvapenej ze se neda sehnat koncovka na rs1 a ze se uz nevirabi,jak to tady pisete,koncovka pro ORS1 se normalne vyraby v Hodkovicich je to u Liberce,nekdo tady z fora mi psal ze ji schani a za dva dni jsem ji mel doma (urcite je na me dotycnej nasrani ponevac jsem mu ji jeste neodoslal,timto se mu omlouvam).

post-9713-1221578828_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Citoval si bezprostredne predchadzajuci prispevok (peterkocur z 20.9. 20:44)

Davaj si na to trochu pozor. ;) Ked mas nejake otazky ohladne toho, napis mi SS.

Inak ta koncovka, co dal myster foto je dobra, myslim, ze by som si taku aj nahodil.

OK :palec2: OMLOUVÁM SE PŘÍŠTĚ SI DÁM POZOR.

A TA KONCOVKA JE FAKT DOBRÁ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...