Přejít na obsah

81kW hlučnějčí než 66kW


radkin

Doporučené příspěvky

ne ne pazvuky žádný, prostě má tvrdší chod a předvstřik mám ok 52 až 57 ale to jsem psal hned. Na tý 66kw jsme předvstřik taky měřili a má naopak vetší cca 62 a6 66

je to tak ja posluchal asi 10 octavek a fak ty 81 jsou takovy tvrdsi,proste vic klepou .to jsem se tomu divil hned kdyz jsem to kupoval mam taky 81 tak me to zajimalo taky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 14 let později...

Měl jsem dlouhá léta leona 1m s asv 81kw a byl to celkem potichy motor, nikdy mi nepřišel nějak hlučný. Pak jsem jej prodal kamarádovi a stále mu jej servisuju. Před dvěma lety jsem si říkal, že jede nějak tvrději, než si pamatuju. A teprve nedávno se z toho zvukově stalo staré ducato. Vyhodilo to chybu 1248-35-10, váha volnobeh 470, max výkon pouze 750, predvstrik 255. Samozřejmě to ani moc nechtělo jet. Odchylka byla 29 stupnu, misto požadovaných 0,8. Vyměnili jsme vstrikovaci čerpadlo,  které celý problém vyřešilo. Váha hodnoty ok, predvstrik se dal v pohodě nastavit, výkon zpátky a mně starý známý měkký zvuk motoru byl opět přítomen. Jestli má někdo podezření na tvrdý chod, na který není zvyklý, může mít stejný problém pomalu se odporoučejícího čerpadla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...