Přejít na obsah

Tak už patřím do klubu nabouraných


žralok

Doporučené příspěvky

Kdo za nehodu může jsem se nedozvěděl. Není to řešeno jako dopravní nehoda, protože se to nestalo na veřejné silnici ale v uzavřeném areálu. Podle mě za to může ten s tím Transitem! Měl jet pomalu a měl vidět že jsou otevřené vrata a někdo může vyjíždět. Jel tam ještě spolujezdez a nikdo z nich mě neviděl a ani nestačil šlápnout na brzdu. Kdyby se věnoval řízení tak se o to aspoň pokusí!

Zapomen na to ze je to jeho vina! Je to jednoznacne vina tvoje.

1. Vyjizdeni z garaze tj. misto mimo vozovku! O nejake prednosti zprava nemuze byt ani rec!!!!! (jak nekdo muze rict takovou hovadinu o prednosti zprava)!!!!

2. Nezajistene couvani.

Jesttli koukal nekam jinam je jedno mels mu dat prednost a to ze on se priznal ze koukal jinam je pro tebe jen dobre, pokud by se sprajcnul tak veskera skoda jde za tebou!

Doufam ze neni vic "znalcu dopravnich predpisu" jako jsi ty a Houmer....

Editováno: , autor: Dutch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapomen na to ze je to jeho vina! Je to jednoznacne vina tvoje.

1. Vyjizdeni z garaze tj. misto mimo vozovku! O nejake prednosti zprava nemuze byt ani rec!!!!! (jak nekdo muze rict takovou hovadinu o prednosti zprava)!!!!

2. Nezajistene couvani.

Jesttli koukal nekam jinam je jedno mels mu dat prednost a to ze on se priznal ze koukal jinam je pro tebe jen dobre, pokud by se sprajcnul tak veskera skoda jde za tebou!

Doufam ze neni vic "znalcu dopravnich predpisu" jako jsi ty a Houmer....

Nevím, ale na to jestli je v areálu 15km/h a já pojedu 50km/h nepotřebuji být znalec dopravních předpisů. Měl se věnovat řízení a měl jet kolik je určeno. Ty když pojedeš na silnici rychleji než je dovoleno je to taky tvoje chyba! Jinak nepopírám že je to částečně i má chyba. Ale já vyjížděl pomalu a na fotkách je vidět, že mě naboural když už jsem byl z garáže venku. Takže mě mohl vidět. Omlouvám se tu fotku jsem tam nedal! Tak tady je další!

post-452-1202492240_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím, ale na to jestli je v areálu 15km/h a já pojedu 50km/h nepotřebuji být znalec dopravních předpisů. Měl se věnovat řízení a měl jet kolik je určeno. Ty když pojedeš na silnici rychleji než je dovoleno je to taky tvoje chyba! Jinak nepopírám že je to částečně i má chyba. Ale já vyjížděl pomalu a na fotkách je vidět, že mě naboural když už jsem byl z garáže venku. Takže mě mohl vidět. Omlouvám se tu fotku jsem tam nedal! Tak tady je další!

Taky te nenaboural v 50km/h ,ale tak v 15km/h ,protoze takhle jsme dopadli ,kdyz nas nabourala zenska ,ktera vyjizdela z parkoviste a my jsme stali (mame v praci taky ford tranzit). Mozna jsme dopadli hur.

Editováno: , autor: z.docekal
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky te nenaboural v 50km/h ,ale tak v 15km/h ,protoze takhle jsme dopadli ,kdyz nas nabourala zenska ,ktera vyjizdela z parkoviste a my jsme stali (mame v praci taky ford tranzit). Mozna jsme dopadli hur.

taky bych se priklanel k male rychlosti, tem padesati neverim a je trosku rozdil kdyz te v patnacti sejme velorex nebo tatrovka....;) Jsou podstatne horsi nehody nez je tohle, spravit se to da a hlavne ze se nikomu nic nestalo -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím, ale na to jestli je v areálu 15km/h a já pojedu 50km/h nepotřebuji být znalec dopravních předpisů. Měl se věnovat řízení a měl jet kolik je určeno. Ty když pojedeš na silnici rychleji než je dovoleno je to taky tvoje chyba! Jinak nepopírám že je to částečně i má chyba. Ale já vyjížděl pomalu a na fotkách je vidět, že mě naboural když už jsem byl z garáže venku. Takže mě mohl vidět. Omlouvám se tu fotku jsem tam nedal! Tak tady je další!

Jako promin, ale toto nemuzes myslet ani vazne!! nejses nahodou soudce, co nedavno rozhodoval o pripade, kdy borcovi co jel na hlavni vjela z vedlejsky zenska rovnou pod kola? Tam se taky rozhodlo "dle rozumu" ze jelikoz borec na HLAVNI silnici prekrocil rychlost, tak vlastne za to muze on, to ze zenska nedala prednost jedoucimu autu, to sejaksi na zretel nebralo..

Kdyz vyjizdim i z parkovaciho mista u obchodaku, nebo kdekoliv jinde, tak musim davat pozor JA jestli nahodou nekdo nejede a to i kdyby jel stovkou. Na tomto se NIC nemeni. pravidla o prednosti v jizde patri mezi ty nejnadrazenejsi (pac jde lidove receno u hubu)

btw: jinak v tomto konkretnim pripade samozrejme plati viz vyse; vina by byla na jeho strane, pokud by jsi jiz ty stal na ceste (a nemohl tedy tak rychle zareagovat) a on se odnekud zniceho nic vyritil, bohuzel to nejde primo z te fotky poznat (jsou tam zatacky ze dvou stran)

Jinak toto neber jako nejaky utok na tebe, ale tvoje argumentace je prinejmensim podivna a zbuzuje, urcite ne jen u me, jiste pochyby uvedomovani si zakladnich pravidel silnicniho provozu. Rychlost vozidla A ci B nemuze byt u dopravnich nehod s nedanim prednosti, povazovana za pricinu, pouze snad jako "prispeni"

Editováno: , autor: mytrix
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naprosty souhlas s Mytrixem.

A dalsi priklad ze zivota. Kluk jel po tramvajovem pasu vpravo vedle nej dva pruhy popojizdejicich aut ktere pustily zenskou z vedlejsi a ta cumak strcila az na ty koleje kde prave projizdel ten chlapik a byla rana... Prijeli policajti a jeji argumentace ze jel po kolejich a ze tam nemel co delat. Odpoved policajta: Mila damo i kdyby jel po strese tak jel po HLAVNI silnici!!!

A dalsi realita kdyz pojedes ulici a doprava bude jednosmerka ze by nic nemelo vyjet a neco tam vyjede tak TY mas pruser za nedani prednosti v jizde a ten druhy "pouze" jizdu v protismeru... zduvodneni je naprosto jednoduche, ten druhy nemusi vedet ze jede v protismeru (ukradena znacka, sikovne zaparkovana Avie z bednou a pod.) Takze pokud tam ta znacka v jeho smeru nebude tak nedostane ani pokutu za jizdu v protismeru...

Žralok u tebe je jiny problem proste jsi udelal chybu a tu si nedokazes priznat a za kazdou cenu alespon kousek tve viny (jen a jen tve a nikoho jineho) se snazis hodit na nekoho jineho. Vubec bych se nedivil kdybys zacal tvrdit ze tvuj spolujezdec mel koukat taky a kus viny ma i on....

Proste se smir s tim ze vina je jen na tve strane a bud rad ze to dopadlo "jen" takto. Je to jen pomackana skodovka nic vic, nasetesti bez jakehokoliv zraneni a nedejboze tezkeho... Krome tve urazene jesitnosi :p ze jsi normalni clovek tedy chybujici jako vsichni ostatni. lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapomen na to ze je to jeho vina! Je to jednoznacne vina tvoje.

1. Vyjizdeni z garaze tj. misto mimo vozovku! O nejake prednosti zprava nemuze byt ani rec!!!!! (jak nekdo muze rict takovou hovadinu o prednosti zprava)!!!!

2. Nezajistene couvani.

Jesttli koukal nekam jinam je jedno mels mu dat prednost a to ze on se priznal ze koukal jinam je pro tebe jen dobre, pokud by se sprajcnul tak veskera skoda jde za tebou!

Doufam ze neni vic "znalcu dopravnich predpisu" jako jsi ty a Houmer....

Souhlasím s Dutchem, a ještě jednu připomínku-jakto že to nebylo šetřeno jako DN? Co je to za blbost, i v uzavřeném areálu to lze šetřit jako DN na účelové komunikaci, takže buť kecáš, nebo tě Policajti ochcali páč toho měli moc a nestíhali. Sám si škodíš protože to nemůžeš skousnout!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No vysetrit to vysetri, ale nemuzou ti za to dat zadny postih. Viz. nehoda na letisti tusim v HK, jak tam zabil kluk v aute nejakyho cloveka. Byl sice ozralej, nemel tusim ani ridicak, ale postih za tyto veci z pohledu dopravnich predpisu mit nemuze, pac neni na verejne komunikaci. Samorejme pokud nekomu ublizi, tak se trestnimu rizeni nevyhne..

Editováno: , autor: mytrix
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No vysetrit to vysetri, ale nemuzou ti za to dat zadny postih. Viz. nehoda na letisti tusim v HK, jak tam zabil kluk v aute nejakyho cloveka. Byl sice ozralej, nemel tusim ani ridicak, ale postih za tyto veci z pohledu dopravnich predpisu mit nemuze, pac neni na verejne komunikaci. Samorejme pokud nekomu ublizi, tak se trestnimu rizeni nevyhne..

myslím že i zde jako na účelové komukaci v nějakém veřejném areálu naprosto v pohodě se vším všudy, ale spíše jde o to mít v ruce papír kdo je viník pro pojiš´tovnu pro případ, že ten druhej se vykašle dojít na pojiš´tovnu. Já takhle dostal papír o viníkovi i z nehody v areálu halových garáží, přestože viník byl bez postihu a v pojišťovně byli náramně spokojený,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Překryt nárazníku už je napasován a v pátek jsem odvezl nový nárazník do lakovny kde už od pondělí čekalo auto. Na autě už bylo provedeno dokytování a dobroušení drobných nerovností a připraveno v plniči na lak. V úterý nejpozději ve středu bude auto hotové s lakem a můžu si ho odvézt. Pak proběhne kompletní očista (člověk by nevěřil jak se v lakovně práší ) a dostrojení interiéru. A hurá zpět do té džungle.

Editováno: , autor: žralok
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Tak už mám konečně hotové auto! Když bylo auto rozebrané tak jsem si hned dodělal otvírání kufru a víčka nádrže z místa řidiče. Vše funguje jen ještě musím sehnat nové víčko. Tak zatím jezdím bez něj. Dnes jsem nasadil nárazník a jel jsem si nechat namontovat tempomat. Pak jsem se vrátil do práce a umyl si auto. Tady jsou konečné fotky.

post-452-1205591481_thumb.jpg

post-452-1205591543_thumb.jpg

post-452-1205591578_thumb.jpg

post-452-1205591597_thumb.jpg

post-452-1205591623_thumb.jpg

post-452-1205591646_thumb.jpg

post-452-1205591668_thumb.jpg

post-452-1205591720_thumb.jpg

post-452-1205591738_thumb.jpg

Editováno: , autor: žralok
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...