Přejít na obsah

Koho jsem to dnes potkal? byl to někdo odsud?


anry

Doporučené příspěvky

Dneska za mnou jela ve Zlíně nějaká zelená ( takova ta pastelova) fabka s Rs nárazníkama, koncovkou a xenama.

Spz 8A5 1981 nebo tak nějak. Pořád se mi lepila na prdel jak kdyby byl teplý :fakac: Byl to někdo odsud?

bol som to ja :) mam ale TN XXXBI :p

p.s.: si myslis ze sa ti niekto prizna

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

proti zeleným pastelovým fabkám nemám nic. máti má taky takovou barvu :) ale vadí mi lidi co se vám lepí na zadek a snaží si něco dokázat, aniž by se odhodlali vás předjet a zmizet. to mě pak vytáčí. stačí aby se před vama něco stalo, vy to ubrzdíte, ale ten za vama už ne a hned je problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

proti zeleným pastelovým fabkám nemám nic. máti má taky takovou barvu :) ale vadí mi lidi co se vám lepí na zadek a snaží si něco dokázat, aniž by se odhodlali vás předjet a zmizet. to mě pak vytáčí. stačí aby se před vama něco stalo, vy to ubrzdíte, ale ten za vama už ne a hned je problém.

Souhlasím, jsou to pitomci,kteří si myslí, že všechno ubrzdí, že mají nejlepší reakce,...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Souhlasím, jsou to pitomci,kteří si myslí, že všechno ubrzdí, že mají nejlepší reakce,...

Jojo vcera se zamnou taky nekdo lepil a to jsem mastil 120 za obci - nejak jsem cekal ze se neco semele - ale ono nic :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

proti zeleným pastelovým fabkám nemám nic. máti má taky takovou barvu :) ale vadí mi lidi co se vám lepí na zadek a snaží si něco dokázat, aniž by se odhodlali vás předjet a zmizet. to mě pak vytáčí. stačí aby se před vama něco stalo, vy to ubrzdíte, ale ten za vama už ne a hned je problém.

Jj, tohle mě taky irituje, ale barva na to nemá vliv-tuhle se lepila žlutá F, a to byl zrovna snížek, nechápu :doh

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Kto to bol dnes co na mna trubil pred kruhaco v trencianskej turnej pri volvo predajni. Neviem co to bolo za curaka ale bola to F I hatchback ( biela alebo strieborna) s SPZ BA........ zrejme bol nervozny ze musel ist za mnou pred kruhacom 40km/h sa mu ospravedlnujem ze som si ho vobec dovolil spomalit ak chce nech dojde ospravedlnim sa mu a dostane do :kol-51:kol8:aggressive: Ak to bol niekto odtialto nech sa prizna co trubil na fabcu vid avatar s SPZ TN....... ak ma odvahu, pako.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...