Publikováno Únor 17, 200817 r Mohl by mi někdo poradit jak je přidělaná hadička ostřikovače 5tých dveří s plastovým kolínkem do motorku stěrače?Je tam pouze zasunuta,nebo nějak zajištěna-v místě napojení plast/kov mi to teče..Díky za odpověď. /Jinak zpětná montáž PVC krytu je lahůdka-hlavně ty plíšky/
Únor 28, 200817 r Ahoj mám jen Fábii a tam je to nasunuté.U té mé to teklo přímo z motorku kté malinké nádobce. Tak jsem to přilepil a je po problému.
Březen 5, 200817 r No to je taky věc ! Když ostřikuju zadní sklo , je to jako by to auto mělo prostatu ! Nevíte někdo proč ?
Duben 14, 200817 r Autor Odkud Ti to teče? Takže:po rozdělání převodovky stěrače/ostřikovače jsem zjistil že voda teče přepadovými kanálky/2ks/na plast.kolínku.Každý servis automaticky zalepit-což je pitomost,jelikož by se za chvíli natlakovala a zaplnila celá převodovka vodou + pravděpodobné spálení motorku.Vše jsem vyřešil těsnícím O kroužkem z vodovodní baterie/20 hal./který jsem nasadil na plast.hřídelku a i s víkem dotáhl!Pro jistotu jsem vyvrtal do víka převodovky v nejnižším bodě otvor 2mm-suplující původní odtokové kanálky/v případě opětovné netěsnosti/.Zatím vše perfektně funguje a vzhledem k četnosti používání ostřikovače a výdrže těsnění ve vodovodní baterii jsem pravděpodobně problém vyřešil na dlouhá léta.. Jinak samostatně se tento díl v ceně okolo 100Kč koupit nedá,je prý součástí motorku a motorek cca 4000Kč!
Připojte se k diskuzi
Můžete publikovat nyní a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a publikujte s vaším účtem.