Přejít na obsah

Hradec Králové-Pardubice


LPG

Doporučené příspěvky

  • o 7 měsíců později...

Tak já bych asi dorazil....je na tý benzínce dobrá ruční wapka....?bych to opláchnul...a co v plánu s Kunkou...by mohl dorazit i pan JaKr...má to z jaráku kousek...

Edit:jo a jakej čas na tý benzínce....?To je ta co se jede směr PCE...?na kruháči k carefouru rovně.....jo?

Editováno: , autor: najmis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Občas tam auto umeju a dokonce když je k nule tak tam umeju auto i zadara protože tam nechávaji puštěnou teplou vodu aby jim to nezamrzlo.Navrhuju čas v 15 hodin a dostaneš se tam když pojedeš z Pardubic-polevé straně budeš mít fakultní nemocnici a po 500 metrech máš tu benzinku OMV.Je to pouze můj návrh.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak hodím nějaký fotos z dnešního megasrazu.... :)

Tu černou H2 sem potkal hned v Trauči na kruháku....takhle možná nevypadá,ale docela slušně zvednutý a brutální zvuk motoru... :prc: byl to nějakej polák a celkem ho mazal...takže bohužel foto jen takhle..nechtěl sem kvuli fotkám letět jak prase..

Sraz byl teda na EMW ale zrovna se tam na mytí sjelo pul HK....přemístily sme se na lepší plácek...

post-5242-1228065902_thumb.jpg

post-5242-1228065910_thumb.jpg

post-5242-1228065920_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sakra, to jste to vzali nějak hopem :kuk: Jsem dojel až v 17 hod. z Moravy a až teď si to tady čtu. To chce nějakej čas dopředu.

Tak bych si dovolil navrhnout tu benzínku v HK jak jsme se naposled potkali s JaKrem a Bajdíkem. No a termín by mohl bejt snad příští týden o víkendu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...