Přejít na obsah

Vichřice Emma


century

Doporučené příspěvky

tak u me celkem síla, pozoroval jsem sousedovy smrky jak se ohybaji a cekal jsem kdy si to namiri k zemi na nasi zahradu:)nastesti doletely jen vetve a sisky:)uz jednou od nich spadl orech na plot ale vysvetlit jim, ze by se meli aspon ty smrky orezat je marne...

[/quote

Jo to jsou oni, poradit si nedají a pak to odsere věc někoho jiného...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak u me celkem síla, pozoroval jsem sousedovy smrky jak se ohybaji a cekal jsem kdy si to namiri k zemi na nasi zahradu:)nastesti doletely jen vetve a sisky:)uz jednou od nich spadl orech na plot ale vysvetlit jim, ze by se meli aspon ty smrky orezat je marne...

taky si pak ponesou finanční následky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak s nima je celkove spatna domluva, maji to jako chatu takze jsou tady tak max.5 do roka.Kdyz se jim reklo at s tim neco udelaji tak odpoveded byla stylem ze si nemame stezovat nebo to prodaji ciganum a to si teprv uzijeme..no ne kazdy ma rozumne sousedy kluci:)

My zase máme sousedy, který musí všechno vidět.. vylezeš ven a už jsou ve vokně, hneš se na zahradu a jsou tam taky.... fakt jak v base.... kontrola a kontrola

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi: Příbramsko, 10:00 AM - vichřica jak sviňa (!) ;) slejvák, krupky, tmavá obloha,

zdálo se, že konečně přišla apokalypsa (!)

Pak byl relativně klid, ale nyní to opět zuří o 106 :aggressive: už mi to kolísající napětí

5x restartovalo počítač.. Tak jsu si raději vzal notebook :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi: Příbramsko, 10:00 AM - vichřica jak sviňa (!) ;) slejvák, krupky, tmavá obloha,

zdálo se, že konečně přišla apokalypsa (!)

Pak byl relativně klid, ale nyní to opět zuří o 106 :aggressive: už mi to kolísající napětí

5x restartovalo počítač.. Tak jsu si raději vzal notebook :palec2:

nápodobně, tady zuří sněhová vánice, síť mám v pohodě, ta běží an záložáku, ale PC ne, tak jedu taky už na NB ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

taky hruza - mam tu pro jistotu menic z 12V a aku vedle stolku :) Uz me to fouka i do baraku - zaclony se chveji - hruza - obcas hasici projedou a houkaji, ale hlavne at uz je to fuc - nejak plot kolem rybniku uz neni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V plzni kolem 10hod to byl děs...začalo foukat, pak déšt kterej se začal stupnovat , stěrače na maximum vůbec nestíhali, na silnici ulámaný větve, auto nabalený tak 3cm sněho-ledem...no prostě hrůza..

za to sem aspon videl policejní konvoj co akorát přijel z Prahy..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já asi ten největší vichr přečkal v autě, na dálnici běžně přejížděl z pruhu do pruhu i když jsem opravdu nechtěl, předjíždění kamionu byla vždy chvilková odvaha, s těmi to řádně mávalo, u mošnova letící billbord, popadané dopravní značení, ze silnic potoky, popadané stromy - naštěstí já prokličkoval bez újmy ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já asi ten největší vichr přečkal v autě, na dálnici běžně přejížděl z pruhu do pruhu i když jsem opravdu nechtěl, předjíždění kamionu byla vždy chvilková odvaha, s těmi to řádně mávalo, u mošnova letící billbord, popadané dopravní značení, ze silnic potoky, popadané stromy - naštěstí já prokličkoval bez újmy ;)

Jj já jel zrovna do prna. Moc pěkné pořízeníčko. Asi jsem nic podobného v Autí nezažil. Neviděl jsem na 50cm.

PS: Ten kamion si předjížděl jen tak od sluchu ne? Pač já fakt neviděl vůbec nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady na chalupě je to kousek od slaného docela byl fučák. Nějaký zlomený stromy. Docela hodně lidem to odfoklo tašky ze střechy ale né všechny vždycky jen kousek. Jedněm spadl komín a docela jim pomrvil barák propadlej strom zlomenej trám. A Jednomu baráku to vzalo střechu skoro celou. Ten je mezi polema takže to schytal slušně. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...