Přejít na obsah

Změna barev vozidel PČR


SKAJA

Doporučené příspěvky

..to bude tím, že máme ministra jakého máme..bohužel. Toho zajímá jen to, aby šlo policejní auto dobře prodat v bazaru,až doslouží..to, že nebude za provozu vidět, aby když nic jiného, působilo i preventivně, to už jde mimo něj

ono hele na druhou stranu ale, za kterého ministra se v policii událo tolik změn.. Třeba přichází doma, kdy se bude měnit k lepšímu, musíme doufat ;);)

Jako já nový auta považuju za velké PLUS!! nehledě na projekt P1000, vím že na to všichni nadávaj ale je to tu zas --> změna "k lepšímu" přiznejme si to.. :p:p:p;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ono hele na druhou stranu ale, za kterého ministra se v policii událo tolik změn.. Třeba přichází doma, kdy se bude měnit k lepšímu, musíme doufat ;);)

Jako já nový auta považuju za velké PLUS!! nehledě na projekt P1000, vím že na to všichni nadávaj ale je to tu zas --> změna "k lepšímu" přiznejme si to.. :p:p:p;)

Nárok na lepší auta a pracovní podmínky nikomu neberu, ale jen aby PČR i lepší fungovala...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
jasn no, ono je to složitý.. :feve:

Ono modernizovat Policii ČRje rozhodně potřeba, o tom nikdo nepolemizuje a určitě by se tak dělo i za jiného ministra než co tam teď sedí..jen by to asi neprobíhalo tak akčně..když vidím náklady na rekonstrukce v podstatě jedné přijímací místnosti pro styk s veřejností, přičemž za tuto částku si člověk běžně postaví celkem slušný barák, nepřijde mi to zrovna šetření prostředky. To samé v případě barvy na auta..Modrá, žlutá, proč ne, když budou reflexní a budou tak bezpečné pro posádku i pro provoz kolem, ale proč proboha utrácet za metalízu a ještě to zdůvodňovat, že budou auta líp prodejná..v první řadě by měly být rozhodující náklady na údržbu a případné opravy..můj osobní názor, ministr se nám zviditelní, nakoupí se o třetinu míň aut než v klasické barvě, opraví se míň služeben než by bylo zdrávo, ale proč ne..my mu to zaplatíme a všechno bude fajn.

Jinak tady jsem našel odkaz, zdá se, že se výběr barev blíží do finále

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jsu k tomu pár příspěvků psal, tak mi to nedá, abych to i zde nezopakoval: stříbrná barva je barvou nejdražší a jsem si jistý, že to, co povídá zástupce Policie z Investičního odboru považuji za obyčejnou blamáž lidí: ten odbor mluví o tom, že: "auta se stříbrnou barvou se budou pak po odsloužení lépe prodávat", s čímž ale nemohu souhlasit, protože policejní vozy v Česku mají většinou "nakroutíno" běžně i 500.000 km a i když jsou pravidelně servisována, chtěl bych vidět maniaka, co za takhle "ojeté" auto dávno za hranicí jeho životnosti nabídne např. 50.000 CZK. když to někomu věnují za pár tisíc, bude to zázrak(!)

Proto je na místě dotaz, zda toto jednání nezavání jakousi korupcí a jsitě by mne zajímalo, kdo tuhle losovačku ála Karlovy Vary opět vyhrál..

Druhou blamáží bych nazval stav, kdy Investiční odbor Policie utrácí za tyhle "chujoviny" (dámám se omlouvám ;) tolik peněz z rozpočtu MV ČR, když dennodeně čtu komické zprávy samotných policistů o tom, že běžně jezdijou i v zimě na letních PNEU, protože nejsou peníze. A to nemluvím o nevhodných uniformách, pouzdrech na zbraně, atp.

Ve výsledku snad jen řeknu pravdu odvěkou: onu lepší POLICII nedělají auta (jejich vzhled a brava) ale kvalitní a profesionální zásahy samotných policistů. Ani ony samolepky "pomáhat a chránit" nepomohou udělat z podprůměrných policistů průměrné policisty, z těch průměrných pak policisty nadprůměrné. Jde o to, že by měl i zde platit onen selský rozum:

-tvrdě sankcionovat na silnicích všechny, jež se chovají jako piráti, nikoliv šikanovat běžné řidiče policistou, číhajícím s radarem za bukem u celudle "konec obce", jak se celý napnutý jako struna třese, abyste jel jen o pár km v průměru více než se smí. A to už nemluvím o příslušnících Městské Policie se základním vzděláním (8let ZŠ a 2 roky učňáku) jak s pistolí v ruce a sílou zákona v zádech "masírují" další běžné občany za to, když špatně na minutu zaparkujete, protože jste jen vysadili děti u školky..

-etc, etc, etc.

Ministr Langer (ODS) se tváří jako zástupce a zastánce velkých změn, ale s p. Husákem (Husák racing 180 km*hod-1 team) či p. Bublanem si může směle podat ruku a říkat si navzájem "brácho". Dosud tu totiž nebyl žádný schopný NADSTRANICKÝ ministr, který by přišel s logickou a NUTNOU restrukturalizací stávajícího složení Policie. Tedy aby především co nejdříve a co nejjednodušeji vyhnal ty z kanceláří na ulicu, aby i oni také naplnili ono heslo "pomáhat a chránit" :palec2:

Za sebe pak mohu jen říci, že v minulých volbách byl můj hlas pro ODS posledním. Topolánkovy excesy s Mašíny, nesmlouvavým protlačováním raradru navzdory silnému odmítání občanů, jeho vulgárním a arogantním projevem mne přesvědčily, že s tímhle GURU to naše země určitě nevyhraje. Budu volit Zelené, přijde mi to nyní jako to nejmenší zlo ve srovnání s ostatními: KDU-ČSL, ČSSD nebo ODS.

Děkuji za pozornost a přeji Vám všem příjemný den a co nejméně srážek s arogantními a nikdy NEOMYLNÝMI policisty..

Hergot chlape, lip bych to nenapsal! 1000 bodu... a megasouhlas. :worthy a ted jeste s toi pitchovinou o elektronickych dalnicnich znamkach... Jak tam mluvil Topol o rizeni dopravy, to jsem nevedel zda brecet nebo se smat.... Velky Bratr z nich musi mit radost... fuck:ble

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky souhlasím, že stříbrná nás všechny bude stát víc! Ty peníze by se daly určitě lépe využít v tak děravém rozpočtu jaký máme. Škoda, že se někteří chtějí jen předvést na úkor rozumu a zdravého chápání. Bílo zelená je pěkná a levnější.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky souhlasím, že stříbrná nás všechny bude stát víc! Ty peníze by se daly určitě lépe využít v tak děravém rozpočtu jaký máme. Škoda, že se někteří chtějí jen předvést na úkor rozumu a zdravého chápání. Bílo zelená je pěkná a levnější.

No zas takový rozdíl v ceně to nejspíš nebude, PČR, tedy MVČR, bude nakupovat ve velkém, takže se nějak dohodnou, myslím.

A argumenty proč změnu tu už padly - zelená je v celé Evropě vyhrazená pro armádu, její volbou v 90. letech jsme udělali krok zpět a je i pravdou, že současné zbarvení, navíc bez reflexních prvků, je málo viditelné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No zas takový rozdíl v ceně to nejspíš nebude, PČR, tedy MVČR, bude nakupovat ve velkém, takže se nějak dohodnou, myslím.

A argumenty proč změnu tu už padly - zelená je v celé Evropě vyhrazená pro armádu, její volbou v 90. letech jsme udělali krok zpět a je i pravdou, že současné zbarvení, navíc bez reflexních prvků, je málo viditelné.

No jak se to vezme, i v SRN mají zelenou kombinaci a celkem úspěšnou..přijde mi, že modrá je spíš výjimkou..prostě záleží, jak kde. Jestli auto je vidět nebo ne, je otázkou reflexních prvků, ty ale mohou být na základě jakékoliv barvy. No a k té stříbrné..určitě se domluví na ceně, ale pořád platí, že stejným způsobem by se domluvili i na autech např. s bílým podkladem, tzn. ten rozdíl v ceně tam bude markantní pořád. No a pokoud jde o varianty zbarvení, řada odborníků se k vítěznému návrhu staví odtažitě, mně osobně se taky víc líbí varianta Vojenského historického ústavu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta varianta VHÚ je samozřejmně nejlepší, nevím proč jí neberou a zadávají to ěnjaké nesmyslnné firmě, já si v první chvíli dokonce myslel, že státní správa začala konečně spolupracovat tam kde to jde a tím šetřit.

Modrá je trend po celé Evropě, myslím, že na Němce taky brzo dojde, uvidíme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta varianta VHÚ je samozřejmně nejlepší, nevím proč jí neberou a zadávají to ěnjaké nesmyslnné firmě, já si v první chvíli dokonce myslel, že státní správa začala konečně spolupracovat tam kde to jde a tím šetřit.

Modrá je trend po celé Evropě, myslím, že na Němce taky brzo dojde, uvidíme.

Na Němce už taky pomalu dochází.

post-5139-1207728388_thumb.jpg

post-5139-1207728401_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta varianta VHÚ je samozřejmně nejlepší, nevím proč jí neberou a zadávají to ěnjaké nesmyslnné firmě, já si v první chvíli dokonce myslel, že státní správa začala konečně spolupracovat tam kde to jde a tím šetřit.

Modrá je trend po celé Evropě, myslím, že na Němce taky brzo dojde, uvidíme.

Protože kamarádíkům se musí přihrát nějaké peníze. Proč mít něco zadarmo, když se na tom může kamarád napakovat.

Prachy se prostě musí vyvést ven. Jako třeba logo ministerstva za 800tisíc korun. ;)

Langr je doktor a policici holt rozumí jako já doktořině a tak utrácí aby bylo vidět že něco dělá lol

Samozřejmě varianta VHU je lepší protože je to originál a vytvořil ho odborník. Tím že to někdo ve photošopu otočí bohužel nevznikne lepší návrh :)

Navíc ty nápisy SS ;)

post-873-1207729588_thumb.jpg

Editováno: , autor: zabiak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...