Přejít na obsah

klimatronic


miroman

Doporučené příspěvky

Ahoj, já bych opravdu potřeboval pomoc! Jelikož jak zde bylo několikrát zmíněno, škodovácký servisy opravdu stojí za prd! Umějí pouze vyměňovat, ale ne opravovat! No a já mám problém s tím, že si klima občas dělá co chce! Stává se mi, že jedu a klima normálně chladí a najednou zničeho nic začne topit a dokonce i v létě, kdy bylo venku 33st. a zas se vrátí do normálu. V servisu klasicky navrhly diagnostiku a ta samozřejmě nic neukázala, vše je v pořádku. Nejhorší na tom je, že to udělá občas. A vůbec, připadá mi,že např, proti VW, Audi kde nastavím 21st. a je mi akorát, musím nastavit v O2 18-19st. abych dosáhl stejné teploty! A druhá věc mne trochu dráždí, a to je slabší signál u vestavěného rádia s MP3.

P.S. mám měsíc před vypršením dvou roční záruky-Oktavia 2,0 TDI Elegance, máte někdo s tím zkušenost?!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U Oct.II jsem problém s climou neměl kromě teda cvakání z přístrojovky kdy mi vyměnily 4x servomotorky a je klid.

Já bych třeba naopak řekl že dvouzón.clima je mnohem výkonější než co jsem měl tehdy u Passatu a ted u Superba.

K tomu problému co si popisoval...měl jsem tehdy něco podobného ještě u Passatu......chvilku to chladilo,pak jak když se vypne a začalo to skoro až topit.......zkusily tehdy v servisech snad vše (výměna náplně,výměna ŘJ climatroniku,různé čidla) a pořád stejné,podotýkám že diagnostika byla vždy bez závad.... už jsem s toho byl asi půl roku neštastnej,ale pak mi známej mechanik z AutoJarov řekl že by to mohlo být znečištěnim chladičem od clima...že do něj nalítaj mušky a jiné nečistoty a ten pak neni schopen dostatečně chladit tu směs a právě proto se občas vypne.......tak vyndal chladič,vyklepal,vystříkal důkladně wapem,namontovali zpět,naplnil a tímto bylo vyřešeno..už to začlo zas chodit normálně.

K těm rádiím,nech si přehrát soft. ...taky jsem to měl u u Oct.II u STREAMU,signál na hov.o..přehráli softík a v pohodě.maj na to hlášení z MB tak o tom vědí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U Oct.II jsem problém s climou neměl kromě teda cvakání z přístrojovky kdy mi vyměnily 4x servomotorky a je klid.

Já bych třeba naopak řekl že dvouzón.clima je mnohem výkonější než co jsem měl tehdy u Passatu a ted u Superba.

K tomu problému co si popisoval...měl jsem tehdy něco podobného ještě u Passatu......chvilku to chladilo,pak jak když se vypne a začalo to skoro až topit.......zkusily tehdy v servisech snad vše (výměna náplně,výměna ŘJ climatroniku,různé čidla) a pořád stejné,podotýkám že diagnostika byla vždy bez závad.... už jsem s toho byl asi půl roku neštastnej,ale pak mi známej mechanik z AutoJarov řekl že by to mohlo být znečištěnim chladičem od clima...že do něj nalítaj mušky a jiné nečistoty a ten pak neni schopen dostatečně chladit tu směs a právě proto se občas vypne.......tak vyndal chladič,vyklepal,vystříkal důkladně wapem,namontovali zpět,naplnil a tímto bylo vyřešeno..už to začlo zas chodit normálně.

K těm rádiím,nech si přehrát soft. ...taky jsem to měl u u Oct.II u STREAMU,signál na hov.o..přehráli softík a v pohodě.maj na to hlášení z MB tak o tom vědí.

Díky za odpověď!!! Zní to dost rozumně a vystihl si můj problém, zdá se mi totiž, že se mi také vypíná klima a z toho důvodu topi. to radio jim hned dneska řeknu, ať ten soft. přehrají! dikas

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...