Přejít na obsah

Označení MPI


lubos.x.

Doporučené příspěvky

MPI černé-44kw

MPI červené-50kw

diskuze třeba na http://forum.skodahome.cz/index.php?showto...1&hl=1.4mpi

no právě kamarád má taky MPIčko pr 50kw s černým nápisem a já mám také 50kw ale nápis je s červeným "I" tak mě jen zajímá jestli je v těch motorech nějaký rozdíl ten odkaz o dkaz o MPIčkách sem pročetl ale nepíše se tam nic o označení motorů. nebo jsem to přehlédl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no právě kamarád má taky MPIčko pr 50kw s černým nápisem a já mám také 50kw ale nápis je s červeným "I" tak mě jen zajímá jestli je v těch motorech nějaký rozdíl ten odkaz o dkaz o MPIčkách sem pročetl ale nepíše se tam nic o označení motorů. nebo jsem to přehlédl.

a má kamarád skutečně těch 50kW, nebo se to jen domnívá?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Motory MPI se ze začátku vyráběli jenom ve verzi 50 kw se štítkem bez červeného i. Později se přidala verze 44 kw a potom se odlišilo i označení štítku. 44 kw bez červ. i a 50 kw s červeným i. Takže úplně první verze můžou být 50 kw i když štítek se tak nezdá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Motory MPI se ze začátku vyráběli jenom ve verzi 50 kw se štítkem bez červeného i. Později se přidala verze 44 kw a potom se odlišilo i označení štítku. 44 kw bez červ. i a 50 kw s červeným i. Takže úplně první verze můžou být 50 kw i když štítek se tak nezdá.

Bude to tak...

Ještě bych pro zajímavost doplnil, že Fabie I po faceliftu již neměly označení obsahu motoru. Pokud by tedy měla faceliftovaná Fabie I na zadních dveřích pouhé označení MPi, jedná se o motor 2,0. (Před faceliftem označováno 2,0i)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A tohle je to co jsem říkal, ne jak to píše aleshh. První MR bylo 44 kW celé černé a 50 kW s červeným I a později, když se 44 kW přestalo dělat tak černé bylo 50 kW a červené I mělo 55 kW.

ved 1,4 55kW oznacovali od zaciatku ako 16V a nie MPI.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...