Přejít na obsah

zamknuti dveri


burek

Doporučené příspěvky

cauec chlapi!!chci se zeptat jestli jde pres vag udelat to aby se mi pri 15km/h zamknuli dvere a pry vytahnuti klicku odemceli..na vagu jsem to nasel na visu aji navod jakej kanal byla to 03 zamykani 1aktivace a 04 odemikani a 1aktivace..mozna jsem se ale spletl v nejakem cisle...za boha mi to nejde..napise mi to neco a proste to nejde....pise to nečco v takovych 4rech polickach na vagu co to si fakt nepamatuju uz....mam OI r.v.listopad 2000 model 2001..jo central mam jenom na klicek do zamku ne na dalku.nevite nekdo jak na to??diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cauec chlapi!!chci se zeptat jestli jde pres vag udelat to aby se mi pri 15km/h zamknuli dvere a pry vytahnuti klicku odemceli..na vagu jsem to nasel na visu aji navod jakej kanal byla to 03 zamykani 1aktivace a 04 odemikani a 1aktivace..mozna jsem se ale spletl v nejakem cisle...za boha mi to nejde..napise mi to neco a proste to nejde....pise to nečco v takovych 4rech polickach na vagu co to si fakt nepamatuju uz....mam OI r.v.listopad 2000 model 2001..jo central mam jenom na klicek do zamku ne na dalku.nevite nekdo jak na to??diky

nemáš komfort 3. gen. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo me to funguje i na 98 rocniku

PRESNE TOTO JSME MELI JE TO VIS NE?? kazdopadne nam to napsalo nejakou krpu...neslo to proste ulozit.dali sme kanal 03 pak 1pro aktivaci dame cist a nahore jsou 4policka no a v tech to cosi psalo.ale vim ze to nebylo nic s aktivaci.jen na povel0 - deaktivace to slo ulozit.nemohli by jste mi rict presne jak na to??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cauec chlapi!!chci se zeptat jestli jde pres vag udelat to aby se mi pri 15km/h zamknuli dvere a pry vytahnuti klicku odemceli..na vagu jsem to nasel na visu aji navod jakej kanal byla to 03 zamykani 1aktivace a 04 odemikani a 1aktivace..mozna jsem se ale spletl v nejakem cisle...za boha mi to nejde..napise mi to neco a proste to nejde....pise to nečco v takovych 4rech polickach na vagu co to si fakt nepamatuju uz....mam OI r.v.listopad 2000 model 2001..jo central mam jenom na klicek do zamku ne na dalku.nevite nekdo jak na to??diky

Jakou máš výbavu. Je taky docela možné, že tam nemáš komfortku, ale jen cenrál.

Načte ti to adrecu 46 komfortku?

2,5 generace komfortu to taky umí.

Editováno: , autor: Pepa007
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě to na 2,5 nešlo stejně, jak tu popisuje burek :kuk:

neni možný, že některý verze komfortky to nepodporujou?

No, ja mam 98 GLX, teda holobyt vybava, cili pocitam i trochu de mode rj. a tam to slo normalne nastavit v jednotce centralu (adresa 35).

Chce se to podivat, jestli do jednotky leze drat se signalem rychlosti a zmerit co na nem beha - viz. DP

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...