Přejít na obsah

Protiprůvanové plexi-ofuky


carmain

Doporučené příspěvky

Tak toto je 100% vec, hlavne z pohladu funcnosti. Mal som to predtym na Favorite a kupil som si to aj na Octaviu. Som fajciar a tak mozem pocas jazdy mat otvorene okno na cca 5.cm, vetra sa, nefuci priamo dovnutra a ked prsi, tak mozem vetrat a do auta neprskne ani kvapka. :palec2: No a vyzera to celkom dobre.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja to mel na Favoritu asi dve hodiny, pote co jsem zjistil, ze mi to jeste vice omezuje rozhled pres a sloupky a ze bych mohl taky nekoho srazit na prechodu, nebo prehlidnout cyklistu na kruhaku, jsem to hned zahodil. Kecy, ze to je pruhledny a je pres to videt, snad ani nikdo nemuze myslet vazne.

Ja jsem sice kurak, ale v tomto souhlasim s Peterer.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud nemáš klimu, nebo nechceš používat klimu, i když nevím proš, tak je to docela dobrý, měl jsem to na felicii. Já mám teď klimatizaci, a tak si raději pustím tu, je to mnohem tiší a hlavně mi jde vzduch přes filtr. :)

Pred par rokmi som pracoval pre americku firmu a pomerne casto som lietaval do statov, aj po Europe, vzdy som ochorel kvoli klime. Preto som nechcel klimu do auta. Pokial mozem vyhybam sa klimatizovanym priestorom.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tyhle plasty jsou něco tak příšernýho, že bych to ani do ruky nevzal :smich:

a trochu mě děsí ten poznatek, že to může vadit při výhledu bokem, na přechod, cyklistu na kruháči.. no tfuj.. a nejhorší je, že tyhle pičičandičky maj většinou jezdící mrtvoly a čepičáři..

Editováno: , autor: superfatty
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmmm... 100 ludi, 100 chuti :)

Ja ich mam a som spokojny. Ked nechcem aby som mal nadymene v aute, pootvorim okno, vetra sa a moze aj prsat a vsetko v pohode. Co sa tyka toho ze by to znemoznovalo vyhlad, to som nepostrehol. Vyhlad moze znemoznovat aj auto co ma sirsi stlpik. To si len treba zvyknut ako sa pozerat do stran. kolko ludi zrusilo cyklistu alebo chodca a nemali ani pexi na oknach. lol

U mna je to hlavne o funkcosti, nie ako to vyzera. Podla mna je hnus na aute tzv. mracitka na svetla. Aka je tam funcnost? iba znizuje svietivost. Keby to zvysilo vykon a svietil by reflektor lepsie, OK. Teda v prvom rade funcnost. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmmm... 100 ludi, 100 chuti :)

Ja ich mam a som spokojny. Ked nechcem aby som mal nadymene v aute, pootvorim okno, vetra sa a moze aj prsat a vsetko v pohode. Co sa tyka toho ze by to znemoznovalo vyhlad, to som nepostrehol. Vyhlad moze znemoznovat aj auto co ma sirsi stlpik. To si len treba zvyknut ako sa pozerat do stran. kolko ludi zrusilo cyklistu alebo chodca a nemali ani pexi na oknach. lol

U mna je to hlavne o funkcosti, nie ako to vyzera. Podla mna je hnus na aute tzv. mracitka na svetla. Aka je tam funcnost? iba znizuje svietivost. Keby to zvysilo vykon a svietil by reflektor lepsie, OK. Teda v prvom rade funcnost. ;)

[/quote

Souhlas. A taky nechápu účel mračítek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem je také,ale po zatmavení oken foliemi jsem je dal pryč.,je to hrozně natěsno,folie by to dřelo ,když se dává okno nahoru,jinak když svítí slunko z boku do očí,tak to pěkně tlumílo,to je zase plus a při dešti také,ale mám na dálku automaticke dovírání oken při zamčení,tak se někdy stalo,že při zavření se okna zavřeli a hned otevřeli,jek narazili na odpor při vrchu,je to fakt natěsno

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem si je koupil taky pred trema rokama. Omezuji pohyb skla a hlavne kdyz se tam dostane prach tak poskrabou okno. Po necelych dvou letech jsem je vyhodil. Ale na druhou stranu je fakt ze se s nima v lete dobre jezdilo (nemel jsem klimu), a nebyli origo. V te dobe se pro Fabii ani nedelali jen na Octavku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem je také,ale po zatmavení oken foliemi jsem je dal pryč.,je to hrozně natěsno,folie by to dřelo ,když se dává okno nahoru,jinak když svítí slunko z boku do očí,tak to pěkně tlumílo,to je zase plus a při dešti také,ale mám na dálku automaticke dovírání oken při zamčení,tak se někdy stalo,že při zavření se okna zavřeli a hned otevřeli,jek narazili na odpor při vrchu,je to fakt natěsno

Okna mam takisto s automatickym dovieranim a po par otvoreniach po zatvoreni som to nastavil, sadlo si to a od vtedy ziadny problem. Ani jedenkrat potom nezostali otvorene, funguje to uz 4. rok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem je také,ale po zatmavení oken foliemi jsem je dal pryč.,je to hrozně natěsno,folie by to dřelo ,když se dává okno nahoru,jinak když svítí slunko z boku do očí,tak to pěkně tlumílo,to je zase plus a při dešti také,ale mám na dálku automaticke dovírání oken při zamčení,tak se někdy stalo,že při zavření se okna zavřeli a hned otevřeli,jek narazili na odpor při vrchu,je to fakt natěsno

Aj ja mam automaticke zatvaranie okien pri zamknuti a ani raz sa mi kvoli odporu znova neotvorili. Jasne ze je to tesnejsie, ale akurat je pocut pri doviereni, ze to suchne, ked ide uz okno na plast, ale neni to az taky velky odpor. Mozno si ich tam nemal dobre nasadene, alebo ich mas o trosku hrubsie a preto vatsi odpor. ;)

Ty mas zatmavene aj skla na prednych dverach? To je v Cesku dovolene? :unsure: Na slovensku predne dvere nemozu byt zatmavene. :rtfm:

No teda mozes si zatmavit, ale ked ta chytia, :kol-85: tak je to minimalne na pokutu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem s tím kdysi koupil Favorita. Nechal jsem to tam, ale na jiný auto bych to nechtěl. Na Octavii bych to nikdy nedal. Okýnko spouštím jen když potřebuju zaplatit obsluze za parkovné, nebo když mě zastaví strážník. Jinak v létě i zimě jsou všechna okna pořád nahoře. Tudíž nevidím žádnou užitnou hodnotu, jen další plastovej cirkus na autě. Prostě tuzing.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasný lidi co to nemají to kritizují jaké je to nahovno lol . Já je mám taky jen přední zadní se mi nelíbí a je to supr. Taky dobrý když prší a stojíte tak můžete větrat.

Že přez to není vidět jsou kecy je přez to vidět uplně normálně. A klímu mám. Ale né automatickou. Prostě okna otevírám.

Ale mínusy krom toho vzhledu žádné

;)

Editováno: , autor: zabiak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...