Přejít na obsah

Je v pořádku váha?


lukash

Doporučené příspěvky

Děkuji za vyjádření! Tohle je váha, kterou jsem měl doma v rezervě, tak jsem jí chtěl odzkoušet a přišlo mi, že ty hodnoty co to dává, tak nějak moc kolísají... když je požadavek na vzduch, tak to nejdřív vylítne a pak klesne pod požadovanou hodnotu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo,díval jsem se,ale pokud ti to nic nedělá,neřešil bych to.Už jsem se setkal s tím,že jednotlivé kanály neodpovídaly 100% sobě,jestli rozumíš.Podívej se jak to loguje-1659,potom 1932 ot a myslím,že kanály váhy nemusí v danou dobu přesně odpovídat.Jinak taky může být načlý EGR,ale to by ti více řekli kluci z DF,pokud propouští,může to házet špatné hodnoty

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Ahoj, taky bych potřeboval od odborníků poradit viz. log (plnící tlak je trochu vyšší, ale do nouzáku to spadne vyjímečně).

Hlavně co mě zajímá je hodnota, kterou dává měřič množství nasávaného vzduchu (ta je sice vyšší, ale nevím jestli to není v souvislosti s vyšším plnícím tlakem), moc se mi nezdá totiž zvýšená spotřeba paliva.

Díky

test.zip

Editováno: , autor: Drummer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cim to prohlizite ?:-) ja mackam ve vagu na uplne vsechno a nic

a nepopsali by jste jak vagem skontrolovat vahu vzduchu , krok za krokem ? (i s obrazky pro nas dmnty :D )

krok 1 zavolas nekomu kdo tomu rozumi

krok 2 sednes do auta a zajedes tam

krok 3 mereni

krok 4 vzhodnoceni dat

krok 5 rekne ti co a jak

krok 6 platis a jedes domu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

krok 1 zavolas nekomu kdo tomu rozumi

krok 2 sednes do auta a zajedes tam

krok 3 mereni

krok 4 vzhodnoceni dat

krok 5 rekne ti co a jak

krok 6 platis a jedes domu

tjn, kroky cz servisu

1.zajedes do servisu

2.Auto nekde vzadu servisu ty u pultu

3.mate to v poradku pane

4.odjedes lehci o 1000kc

tohle forum je o radach ? nebo o tom kdo je vtipnejsi ?

Editováno: , autor: creck
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tjn, kroky cz servisu

1.zajedes do servisu

2.Auto nekde vzadu servisu ty u pultu

3.mate to v poradku pane

4.odjedes lehci o 1000kc

tohle forum je o radach ? nebo o tom kdo je vtipnejsi ?

nesmíš jezdit za pablbama !!!!! ale za někým kdo tomu rozumí a má zájem ti pomoci, klidně za litr, ale víš wo co gou :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nesmíš jezdit za pablbama !!!!! ale za někým kdo tomu rozumí a má zájem ti pomoci, klidně za litr, ale víš wo co gou :palec2:

Bingo.. :palec2: Kdybych nemel zajem pomahat, tak na tohle forum nepisu v tehle sekci.. Ale je to opravdu zdlouhave kazdeho ucit pracovat s diag. A pritom staci jen sednout do auta a zkouset a pak hledat po forech atd. Hodne pomuze dil.prirucka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...