Přejít na obsah

Hokej v MB


zdsamct

Doporučené příspěvky

Montas: bydlím v Mladé Boleslavi, místní hokej mě absolutně nezajímá, ale nějak jsem se tady dočetl že jsem sprostý hajzl... Perfektní názor. Já nevím proč vždycky házíme všechny do jednoho pytle? Jeden něco udělá - špatní jste všichni. Jak kdybych řekl že jeden chlap co má škodovku srazil dítě a ujel, takže všichni co mají škodovku jsou vrahové a hajzli... :palec2:

Omlouvám se všem boleslavákům. Těmi haj... jsem myslel vedení boleslavského hokejového klubu a ty, kteří je podporují v jejich rozhodnutí nepustit brněnské fanoušky na stadion. Ty mi vyčítáš že nadávám vám všem(bolelslavákům), ale oni taky kvůli pár opilým nepustily žádného br. fanouška na zimák. Ještě jednou se omlouvám těm, kterých se to dotklo. Mé urážky byli mířeny na boleslavský klub. :worthy:worthy:worthy

:) . Jinak MORA OLOMOUC :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Montas: OK ;) jestli někdo tuhle prasečinu fakt udělal, tak je sprostej hajzl, to máš pravdu :palec2:

Uvědom si, že jedeš 250 km na hokej a pak ti někdo lže že jsou prodaný lístky, zavolá na tebe policajty atd. Nedávno byl Baník v Olomouci a taky je pustily i když bylo dopředu jasný, že to zase jako každý rok rozbijou. Je to věc klubu a pořadatelské služby. Mladej hraje hokej za 6. třídu v Olomouci a o hokeji něco vím. Jinak :palec2: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No panove nevim co to tu zkousite ospravedlnit, ja bejt z MB tak reknu, ze to co tam udelali je prasarna, stydel bych se a zalezl nekam.

- To, ze je 90% fanousku uplne ozralejch a proto je tam nepustej protoze se chtej prat a nicit stadion ? Co to je za hovadinu ? Byl si nekdy na hokeji ? To neni ceskej fotbal kde se fanousci mezi sebou rezou palej sedacky a nicej zarizeni.

Michale, byl jsem na hokeji mnohokrát a bohužel to o čem jsem psal jsem už několikrát viděl taky. I. liga bohužel není extraliga kde je klid. Jinak spíš jsem se ozval na základě toho, že se útočí na Boleslaváky celkově a nikdo nemá pořádně žádný info kromě toho co pustila Nova

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uvědom si, že jedeš 250 km na hokej a pak ti někdo lže že jsou prodaný lístky, zavolá na tebe policajty atd. Nedávno byl Baník v Olomouci a taky je pustily i když bylo dopředu jasný, že to zase jako každý rok rozbijou. Je to věc klubu a pořadatelské služby. Mladej hraje hokej za 6. třídu v Olomouci a o hokeji něco vím. Jinak :palec2: .

Jo, to je jasný, nas.... by mě to taky a fest. Já zase něco vím o nesmyslných bezpečnostních opatřeních - dělám u policie a fakt mě štve, že místo víkendu stráveného s rodinou se jezdí např. do Plzně kvůli náckům, na fotbaly a hokeje atd... Jsou to kolikrát fakt nesmyslný opatření, ale běžnej řadovej policajt může prskat jak chce, ale dostane nařízeno jet tam a tam, tak holt musí. A myslím že stokrát lepší je pustit fanoušky na zápas, než je nechat nasraný ve městě, kde můžou případný škody bejt mnohem větší. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě,že mám nizkou duševní úroven jinak bych asi pochopil co pan Bobík píše a byl bych naštvanej......a kdyby slyšel pan kolega rozhovor s panem Šindelem tak by mě zajímalo co si myslí o jeho inteligenci....ale to asi nemá cenu.Kdybych byl z MB tak se asi taky peru za svuj klub,hlava nehlava.

Já se za svůj klub neperu hlava nehlava, jelikož mi je to fuk jestli se tu ve městě hraje 1. liga nebo extraliga. Jak jsem psal, tak už dávno nechodím.

Jestli jsi nepochopil větu: Prostě těm blábolum nevěřím nic víc, nic míň. je jen tvoje věc. Vlastně je mi tě líto, že nedokážeš pochopit větu.

neco je z netu,neco od kluku co tam byli,pan sindel k tomu objasneni pridal svoje :) ,aby se vic zjistilo tak pro jistotu jsou blokovany skoro cely MB hokejovy stranky a cely jejich forum ...........................,

proc samo vedeni MB neprijde s nejakym vysvetlenim jak to vubec bylo kdyz jsou prece cisti???nebo snad ze by to podelaly a ted nevi co delat a povidat / viz smesny vystup sindela /

jak uz jsem rikal,ta kometa je mi fakt volna,jen jsem upozornil na neco co se deje ,a proto mam ja i ostatni kterym se nelibi co udelaly nizkou dusevni uroven???

Ty jsi nenadával, proti tobě to nebylo. Ty jsi dal téma k diskusi a ostatní se zapojili. Jen někteří (raca, prtko5 a montas) se předvedli, jak jsou na výši, že si musí mastit ego nadávkama. Ještě ke všemu směřovanýma mětu, potažmo obyvatelům, nikolivě vedení klubu, které něco udělalo - neudělalo. Já napsal možný důvod, proč se tam nedostaly. A to šistě vydedukovaný.

Pak zde reaguje někdo, kdo byl na utkání (názor z druhé strany) a zhrzenej raca odpoví opět blábolem.

Spíš jsem narážel na to, co zde napsal Laky.M , jinak jsem tu taky nereagoval a bylo mi to fuk.

Jen jsem napsal, že tu hrstka lidí projevila a to je pravda, která nelze odepřít. Kdybych byl, jak píšou Boleslavská kurva, tak jim dám varování za jejich slovník a nemažu se s nima. THE END.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Michale, byl jsem na hokeji mnohokrát a bohužel to o čem jsem psal jsem už několikrát viděl taky. I. liga bohužel není extraliga kde je klid. Jinak spíš jsem se ozval na základě toho, že se útočí na Boleslaváky celkově a nikdo nemá pořádně žádný info kromě toho co pustila Nova

No jak uz tu snad vsichni napsali, nikdo to nemyslel na Boleslavaky ale na ty kdo to poradal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, ani jeden z vás tam nebyl. Já jsem na tom zápase byl a to co tam předvedli ožralové z Brna to bych nikomu nepřál vidět!!! Přijelo tam cca 10 autobusů (co jsem viděl) a z toho 80% - 90% osazenstva bylo tak ožralejch, že se na to nedalo ani koukat.

Nedivím se pořadatelům, že je tam nepustili, taky bych je tam nepustil!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tak já tam byl. Brňáků tam přijelo 4-5 busů, zbytek dojel autama. Ožrali se povětšinou až venku na place, když fandili alespoň "za bránou". Byli přátelští a umírnění, až na pár jedninců, co se nechali vytočit narážkami méně inteligentních vycházejících MB fanoušků.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no nevim co si tim chtel rict, ani jedno se tady neresi!! tady se resi, ze lavice hostu byly prazdne a vstupenky ofiko nebyly..

to je mi jasny ze se resi toto,ale taky tady mas nazory dvou lidi co tam byly a jsou to dva rozdilny nazory,jeden videl to a druhy to

tak i tak to na puvodnim nametu k diskuzi nic nemeni,proste je tam nepustily a to je ta svinarna

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pak zde reaguje někdo, kdo byl na utkání (názor z druhé strany) a zhrzenej raca odpoví opět blábolem.

Víš já jak si mě odhad mam nizkou duševní úroven tak nic jinýho než blábol napsat ani nemůžu.Jen se chci zeptat mi se nějak známe????Pokud vím tak já tady nikoho neurážim.Myslim,že jako moderator by ses asi měl chovat korektněji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jelikož mě to zajímalo, tak jsem se optal pár kompetentních lidí a co jsem zjistil:

1) ano, lístky se prodávaly na místě po předložení občanky. Pokud bylo bydliště MB, tak prodej proběhl s podmínkou okamžitého vstupu do areálu. Jinak smolíček pacholíček

2) toto opatření bylo odvetou loňských událostí na brňenském stadionu. (ze strany pořadatelů)

3) autobusů z Brna bylo max 5.

jak jsem nakoupil, tak prodávám.

a jak se hrálo dnes (včera) jsem se dozvěděl až dle nálady fanoušků "tvrdého jádra" v Potrefené huse

Dle slov jednoho z nich. : Ser na to, co melou v televízi. Ať si melou ty svoje kydy. Mrdat na ně. Důležitej je hokej, tak jak se hrál. Hráli hokejisti na ledě a né mi fanoušci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No panove nevim co to tu zkousite ospravedlnit, ja bejt z MB tak reknu, ze to co tam udelali je prasarna, stydel bych se a zalezl nekam.

- To, ze je 90% fanousku uplne ozralejch a proto je tam nepustej protoze se chtej prat a nicit stadion ? Co to je za hovadinu ? Byl si nekdy na hokeji ? To neni ceskej fotbal kde se fanousci mezi sebou rezou palej sedacky a nicej zarizeni.

- Ze listky byly proste prodany ? Jezis jak todle nekdo muze vypustit z huby ? Predchozi zapas si fan club komety objednal 200 listku a dostal je a najednou zadne listky nejsou ? A cela tribuna hostu je prazdna ? OMG ... vysmech.

Proste to co tam predvedli = hnus a ostuda a todle bych teda rozhodne ve vyssi soutezi nechtel !

tak s timhle naprosty souhlas lip bych to asi nenapsal...za tohle nemaj v extralize vubec co delat a preju aby je chomutov porazil

opravdu vrchol co se v dnesni dobe jeste muze stat...

a je zajimavy, ze jediny kdo to tady ospravedlnuje jsou lidi z MB...to nemate ani trochu soudnosti???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Omyl, lidi z MB neospravedlňují, ale jsou poňekud hákliví na urážky, které jsou nesprávně směrovány ;)

Už toho hoši nechte, mi to stejně nevyřešíme, pravdu se nikdy nedovíme, každej fandí tomu svýmu týmu a je zbytečný se tady hádat. Vždyť je tolik krásných věcí kolem nás-např. ženy a naše krásné autí :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Omyl, lidi z MB neospravedlňují, ale jsou poňekud hákliví na urážky, které jsou nesprávně směrovány ;)

(mischicka @ 24.3.2008, 11:32 )

Bobíčku chápu Tvoje sympatie k MB, ale co je moc...

Míšo, poťád je to jedna paní povídala. To, že se lístky prodávaly na občanku, je jen z úst Brňenských fanoušku. Prostě těm blábolum nevěřím nic víc, nic míň.

Jinak na hokej už nějaký ten pátek nechodím. Chodil jsem, když se bojovalo o druhou ligu a to se hrálo více méňe proti okolním městečkum. Atmosféra super a lidi fajn.

Lístky taky mohly být vyprodány a ten co je nakoupil je neprodal.

Stát se mohlo cokoliv, ale výjevy zdejších pánu jsou k smíchu a je vidět jejich nízká duševní uroveň. Nadávat do idiotu a ubožáku a podobně, když si o tom jen prečtu z netu a jen vyjádrení z jedné strany. To je tipický pro náš český národ. Zase se tu pár lidí předvedlo.

omluvte špatnou diakritiku, píši na slovenské klávesnici.

co vidim tak ti nikdo nenadaval a stejne si to ospravedlnoval:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nikide nevidím, že bych se rval za MB hokejový klub. Dříve (před mnoha lety) jsem chodil, ale již dávno mi je MB hokej fuk.

Na Boleslavský kurvy a ubožáky jsem háklivej, ale to už jsem Jiřino psal ;)

montas: máš recht, tady se to nevyřeší a kdo ví co a jak všechno bylo. :palec2:

vsak v pohode ale znas to na kazdym šprochu pravdy trchu a kdyz jsem videl zabery z tech zapasu jak to probihalo, tak bych se ani nedivil kdyby to tak bylo jak to bylo prezentovano v tv a novinach ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nikide nevidím, že bych se rval za MB hokejový klub. Dříve (před mnoha lety) jsem chodil, ale již dávno mi je MB hokej fuk.

Na Boleslavský kurvy a ubožáky jsem háklivej, ale to už jsem Jiřino psal ;)

montas: máš recht, tady se to nevyřeší a kdo ví co a jak všechno bylo. :palec2:

Tak haaaaklivej jo :D;) ? Ty jedno boleslavsky kurvistatko ubozackyyy :D;) Hahaha ... tak to me je uplne uprdele nejaky narazky kdyz nekdo ma ;) ze su z tama nebo z tama ;) Ale jak uz se psalo ... mireny to bylo na organisatory bo kdo to mel na svedomi !

CHOMUTOV !!!

CHOMUTOV !!!

Editováno: , autor: MichalF
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...