Přejít na obsah

do čeho jít???


Sinius

Doporučené příspěvky

Právě, že jsem mladej kluk (22) , kterej se rád sveze a jezdim sám, max. ve 2......ale nevim FRS jako poježděníčko super, je to trochu ojedinělí auto a víc emotivní, ale zas ta OII mě láká v tom, že to auto budu mít minimálně 5 let a nevim co bude za 5 let, třeba nedejbože zblbnu a už nebudu sam nebo jen ve dvou (nic prooti Vám co už jste zblbli :-) ) tak mi to zase přijde jako dobrá vidina do budoucna.....SUP určitě ne, to auto mě nijak neoslovuje a na můj vkus je moc usedlý.............no neporadili jste mi, tak musim ještě hodně přemejšlet....mám na to ještě necelej měsíc, pak o fabuli přijdu,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevím jak ty ale já bych spíš benzín...a co okta II 1.8 TSI?????????hm????????malé poviné ručení...při rozumné jízdě hodně slušná spotřeba...ale netuším jak na tom bude s cenou............ :feve:nebo okta I....1.8Turbo...buď RS nebo spíš 1.8T 20v...150PS...tam už v tý ceně seženeš hodně slušný auto...

Editováno: , autor: mira
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Focus II máme doma, neodporúčam z viacerých dôvodov - podpriemerné dielenské spracovanie a úplne katastrofálny servis. Bojím sa dopredu, čo bude, keď to auto bude po záruke. Asi si vezmeme americkú hypotéku na financovanie opráv :o

Suzuki SX4 - poznám zopár majiteľov. Vhodné auto pre niekoho, komu stačí, že sa vezie. Ale ak je človek trochu náročnejší a vadí mu, že tu niečo vŕzga, vzadu niečo hrká, na nerovnostiach to chce posádku vyklopiť do škarpy, mal by sa poobzerať niekde inde. Takisto, dielenské spracovanie podpriemer, niektoré technologické riešenia sú na smiech - boli moderné v časoch Favorita.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Focus II máme doma, neodporúčam z viacerých dôvodov - podpriemerné dielenské spracovanie a úplne katastrofálny servis. Bojím sa dopredu, čo bude, keď to auto bude po záruke. Asi si vezmeme americkú hypotéku na financovanie opráv :o

Suzuki SX4 - poznám zopár majiteľov. Vhodné auto pre niekoho, komu stačí, že sa vezie. Ale ak je človek trochu náročnejší a vadí mu, že tu niečo vŕzga, vzadu niečo hrká, na nerovnostiach to chce posádku vyklopiť do škarpy, mal by sa poobzerať niekde inde. Takisto, dielenské spracovanie podpriemer, niektoré technologické riešenia sú na smiech - boli moderné v časoch Favorita.

Člověče, já zase kde koukám, tak na Focuse pějí chválu, nebyl, resp. není to spíše pondělní/páteční kus? A servisy jsou všude stejný, dobrý a špatný, bez ohledu na to, jestli dělají škodovky, mercedesy, nebo třeba ty fordy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Člověče, já zase kde koukám, tak na Focuse pějí chválu, nebyl, resp. není to spíše pondělní/páteční kus? A servisy jsou všude stejný, dobrý a špatný, bez ohledu na to, jestli dělají škodovky, mercedesy, nebo třeba ty fordy.

u tebe bych si vsadil na trojkovou mazdu, však si o ní tak na půl mluvil, jsem se byl podívat na to SantaFe a při té příležitosti jsem okouknul i-30SW, interiér se mi zdál o dost lepší nežli v sestřičce ceeduSW

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

u tebe bych si vsadil na trojkovou mazdu, však si o ní tak na půl mluvil, jsem se byl podívat na to SantaFe a při té příležitosti jsem okouknul i-30SW, interiér se mi zdál o dost lepší nežli v sestřičce ceeduSW

No ještě pokukujem po C-MAX a FF2 Combi, je to boj :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

boj to je každopádně a nejlepší nabídky budou až už koupíš, jako u mě :) , co Touran? má už léta, ale dobrý, nebo mazdu 5

No to je jasný ;)) Nebo jsou pěkný kousky jen ždibek nad hranicí, co jsme si stanovili a to je taky známá věc :D

Od VAG si momentálně odpočinem a Mazda 5tka je už zase velká na to, že sme dva a kola ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja teda nevim, kia ma dobrou cenu, ale co mi hodne vadi jsou takovy ty "korejsky" vule na vsem, ovladaci prvky, plasty, nevim s tim se clovek u focuse, golfa, OII nebo fabie nesetka a FoFo2 v kombiku v tdci uz proti ceedu zas tak drahej neni, co jsem koukal na akcni nabidky ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...