Přejít na obsah

Zadní stěrač..ANO / NE


Bury

Doporučené příspěvky

Ahoj všici, :)

Budu pořizovat ne Octu a na staré jsem měl sterač zadního okna ale na modelu co stojí n autosalonu bohužel není tak váhám jestli vzít nebo ne.

Rozhodovali jste se taky někdo?

Respektive by byly dobré praktické poznatky :) díky vám všem :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Marios: aspon, že ty. valim oči, jak tady na to pějete ódy, jakej je ten stěrač nádhernej, u kombi je to jasný, ale u liftu? ještě u RS? fuj. nikdy jsem neměl auto tak zaprášený, abych to musel stírat stěračem, když napadne sníh, první auto očistim a pak až jedu, nemam rád sníh na autě a abych měl na zadním skle takovou rosu, že bych přes ní nevidel, to se mi za 6let na žádným autě nestalo, když je, během pár vteřin zmizí výhřevem a ještě nikdy jsem tak nechvátal, aby mě těch pár vteřin zabilo. jo, jiný je to u aut bez prdele, měl jsem GIII a tam lítala voda na sklo furt, za jízdy se na zadní sklo OII nikdy žádnej bordel nedostane. bavim se o liftu.

Editováno: , autor: Luke288
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj všici, :)

Budu pořizovat ne Octu a na staré jsem měl sterač zadního okna ale na modelu co stojí n autosalonu bohužel není tak váhám jestli vzít nebo ne.

Rozhodovali jste se taky někdo?

Respektive by byly dobré praktické poznatky :) díky vám všem :)

Ja ho na mojej octe nemam a nikdy som ho ani nepotreboval. Podla mna len kazi dizajn auta. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Luke 288 : Tak taak , moje slova. Taky se mi nestalo ze bych mel zadni okno spinave abych pres nej nevidel. Do garaze taky couvam a nikdy nebyl problem i v tom sebevetsim desti nebo chumelenici tam nacouvat... Jinak snih si z auta taky nejdriv sundam a pak teprve jedu. Nebo vy kteri mate ten zadni sterac, tak si myslite ze 20cm snehu vam ze skla odhrne sterac?

Já jsem zadni sterac nechtel ani zadarmo a to mi ho nabizeli jako bonus vybavu s dalsima vecma navic a jedinej sterac jsem odmitl..... a jsem rad!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můj osobní názor..jsem pro stěrač. A zkušenosti? Když auto na parkovišti zmokne,je to příjemný,když si okno před couváním setřu a v zimě..stává se mi,že když si zapnu výhřev okna,tak se mi jakoby orosí zvenku a není vidět nic..tam je pak stěrač taky fajn.. A vůbec, mně se tam i líbí :p

Jinak je to podobné,jak s ParkTronicem..někdo na něj nedá dopustit a někomu to přijde jako poslední zbytečnost

Editováno: , autor: Jirik.DC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můj osobní názor..jsem pro stěrač. A zkušenosti? Když auto na parkovišti zmokne,je to příjemný,když si okno před couváním setřu a v zimě..stává se mi,že když si zapnu výhřev okna,tak se mi jakoby orosí zvenku a není vidět nic..tam je pak stěrač taky fajn.. A vůbec, mně se tam i líbí :p

Jinak je to podobné,jak s ParTronicem..někdo na něj dnedá dopustit a někomu to přijde jako poslední zbytečnost

souhlasím, sto lidí sto chutí kol103

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...