Přejít na obsah

Dieselove a benzinove FLAME


creck

Doporučené příspěvky

Ty woe.....uz dlouho jsem tady necetl tak bezduchy tema...

Hadat se o takovyhle kravinach...at si kazdej ma to, co ma...ja taky neurazim souseda, ze ma "jen" Fabii...

a ohanet se tady kW? Naprosto irelevantni...firemni mam 2.0 TDI PD se 103kW a myslim, ze bych s RSem mu neujel...

To MichalF: ze jsi se do tyhle debaty zapojoval ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trafika: to jsi napsal přesně.

Benzínáci můžete se utěšovat jak chcete ale benzín už je pasé. Jezdí v něm jen ti co neochutnali naftu. lol

creck: člověk z 1,6kou přezdívaná sekačka na trávu nám tu bude hanit naftu to sou mi věci lol

sekacko , odcouval jsem v naftacich vic nez ty najezdil dopredu :D ale jsi jasny priklad kde dojde argument prichazi na radu urazky :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty woe.....uz dlouho jsem tady necetl tak bezduchy tema...

Hadat se o takovyhle kravinach...at si kazdej ma to, co ma...ja taky neurazim souseda, ze ma "jen" Fabii...

a ohanet se tady kW? Naprosto irelevantni...firemni mam 2.0 TDI PD se 103kW a myslim, ze bych s RSem mu neujel...

To MichalF: ze jsi se do tyhle debaty zapojoval ;)

Ja rad FLAME ;) Jinak jestli bys te 2.0TDi 103kW neujel tak doporucuju navstevu servisu ;) mas asi neco s RSkou ;) Jinak jezdim s RSem a pak s 1,9TDi takze myslim, ze muzu posoudit dost dobre, btw Zabiaku ... tys me v tom traktoru videl. Proto jak uz sem rekl, vyhoda dieselu je spotreba, TOT VSE !

Editováno: , autor: MichalF
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Ja rad FLAME ;) Jinak jestli bys te 2.0TDi 103kW neujel tak doporucuju navstevu servisu ;) mas asi neco s RSkou ;) Jinak jezdim s RSem a pak s 1,9TDi takze myslim, ze muzu posoudit dost dobre, btw Zabiaku ... tys me v tom traktoru videl. Proto jak uz sem rekl, vyhoda dieselu je spotreba, TOT VSE !

Ano kdo ma Diesela tak setri lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sekacko , odcouval jsem v naftacich vic nez ty najezdil dopredu :D ale jsi jasny priklad kde dojde argument prichazi na radu urazky :palec2:

jaký pak urážky. Já myslel že tohle téma je jen prdel? Jestli to berete a myslíte vážně, tak to potěš koště.

MichalF jj vidělm, ale motorizace jsem si nevšiml ale čeho jsem si všiml že to mělo nádherný sedačky:palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jaký pak urážky. Já myslel že tohle téma je jen prdel? Jestli to berete a myslíte vážně, tak to potěš koště.

MichalF jj vidělm, ale motorizace jsem si nevšiml ale čeho jsem si všiml že to mělo nádherný sedačky:palec2:

Hele sedacky se libi kazdemu kdo to videl ;) Zaujimave :) Ale je fakt, ze kdyz pak sednu k nekomu kdo nema RSove, tak vsechny oproti tento vypadaj jak nejaky social edition. Ale co to je nevim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele sedacky se libi kazdemu kdo to videl ;) Zaujimave :) Ale je fakt, ze kdyz pak sednu k nekomu kdo nema RSove, tak vsechny oproti tento vypadaj jak nejaky social edition. Ale co to je nevim.

Nj to jsi nesedel jeste v mojich...nejake RS se muzou jit zahrabat :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nj to jsi nesedel jeste v mojich...nejake RS se muzou jit zahrabat :p

hod sem foto at se muzem pokochat

btw tohle tema bylo puvodne zamysleno ,,kouri TDI jako kdyz hodite pet lahev do krbu ?,,ano - ne :D

no a Jaster nam dodal dosvedcujici video , takze vyreseno ;)

Editováno: , autor: creck
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jaký pak urážky. Já myslel že tohle téma je jen prdel? Jestli to berete a myslíte vážně, tak to potěš koště.

MichalF jj vidělm, ale motorizace jsem si nevšiml ale čeho jsem si všiml že to mělo nádherný sedačky:palec2:

No vidíš a já myslel, že bavení se o kravinách patří do lampárny. Fakt, tohle kdysi dobré forum jde pěkně do p**ele......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja rad FLAME ;) Jinak jestli bys te 2.0TDi 103kW neujel tak doporucuju navstevu servisu ;) mas asi neco s RSkou ;) Jinak jezdim s RSem a pak s 1,9TDi takze myslim, ze muzu posoudit dost dobre, btw Zabiaku ... tys me v tom traktoru videl. Proto jak uz sem rekl, vyhoda dieselu je spotreba, TOT VSE !

Porad s ni neco mam :) Ale myslel jsem to jako subjektivni nazor, ze ten motor jede moc pekne a ma radnej zatah :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No vidíš a já myslel, že bavení se o kravinách patří do lampárny. Fakt, tohle kdysi dobré forum jde pěkně do p**ele......

Jezis co mas za problem ? Jestli ti nebylo uz podle nadpisu jasne, ze to tu bude flame nebo naprosta haluz, hovadiny a proste prdel, tak co sem lezes ? Nekdo Te sem nuti ? Proste ignore it ! Navic, pokud to ma byt v Lamparne, jako, ze nerikam, ze neee, tak co delaj moderatori ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Libi se mi jak se hnedka vsichni chytli!!!!! :aggressive: :aggressive: :) Tema dobre jak cyp! ZASRANI BENZINACI!!!!!!!!!!! :D :D :D Musel jsem!

Jo jo máš recht ZASRANA NAFTA!!!!!!!!!!!!!!!!! :prc:lol

Kua Michale byl si rychlejší

Editováno: , autor: murder
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

kazdy ma to svoje a kazdy chvali to svoje - takze ja rikam za vsechny benzinaky - bezte vsichni uz nekam stema cudicima naftakama lol

Kluci a ted se poradne oprete do teto diskuze :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...