Přejít na obsah

Dieselove a benzinove FLAME


creck

Doporučené příspěvky

To sou zase hlášky odpojte si turba a já nevím bůh ví co ještě a předjedeme vás. lol Proč by jsme si měli něco vypínat my za to nemůžeme že vám to nejede a že turbo nemáte. Nejlíp aby jsme vůbec nestartovali a auta tlačili aby jste nás mohli předjet. lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No neboj, zabiaku, tebe to vsak taky brzy ceka to, ze nanastartujes s tvym poctem km... Co je lepsi, aby to jak rikas "nejelo" ale jezdilo s mymi 60 000 najeto, nebo aby ti to s 300 000km stalo nazahrade a dival jsi se na to z okna? Pak ti ani to "turbo" (u 66kW) :D :D nepomuze! A to ze tam nemame turba, nedavali to do 1.6 schvalne, jelikoz by nikdo pak diesel uz nekupoval (myslim tim raketu 90PS) :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kazdy poradny chlap ma rad hezke zeny,dobrou fajfku a vuni .........? no nafta to neni blbecci lol , nam co to da skoro 80kw bez turba ,ten tocici ,kazici se nesmysl nepotrebujem, ale ty vase 66kw nadhery by se bez pridavneho kompresoru ani nerozjeli ,radsi ale ze to turbo mate uz tak pres ten cmoud z vyfuku nejde videt a nedokazu si predstavit kdyby jste museli davat pri rozjezdu plny kotel ;)

Editováno: , autor: creck
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

diesel : benzin= 10:3 (spotreba, plavba po dalnici, nenuti delat vylomeniny)

moje zkusenost se opira o jezdeni s TDi 66kW a 1.8t (+nejakej ten konik navic.)

s obema se me jezdi pekne, kazdej ma co nabidnout...

a na bezne jezdeni kdyz clovek nezada nejake vykony a nemusi jezdit 500km po dalnici je nejlepsi 1.6, ojetina se dobre shani, nema tolik najeto, motor se pekne rychle zahreje (hlavne TDi do 20km sklo nerozmrazi) neodchazeji civky, vahy, neni tak tezkej motor jak u TDi, nema prach z brzd az v popelniku:) jako mnohe 1,8t....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doufám, že ses moc nenaštval :palec2: aby ti nevyskočili žilky :-), s 1.6 sem toho najel docela dost. vidim že tě pálí že nemáš turbo lol

Tak to nemej strach, toto tema beru s obrovskym nadhledem a rezervou, vidim, ze ty ne, proto nemam potrebu psat to, co je pod timto prispevkem... :D

Jinak me to nejak nepali, ze nemam turbo, protoze v Praze je mi fakt tak nejak na 3 veci, kdyz jsem porad nekde ve stosu! A aybch jel 50, max. 80 na okruhu, tak na to nepotrebuji tedei.. ;)

Vidím, že je to čím dál větší trapárna, tady ty keci, rozumný argumenty proběhly, toto je už jenom zoufalý tlachání, trapas :feve:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to rozmrazovani skla je podle me opravdu hodne pomale. kdyz auto stoji ve velkejch mrazech pres noc venku tak to klidne trva i tech 20km.

Je to slabinou O1 TDi a zatim mi to vsichni potvrdili. jestli to nazyvas sprostou pomluvou, tak si neco nalhavas sam sobe.

no jo hodne lidi neumi objektivne posoudit slabiny a prednosti sveho auta.

ja nerikam ze vaha je nejakej fatalni problem, ani nevidim potrebu se nejak predzasobovat. pravda je, ze cas od casu proste odejde.

Znam i auta kde vydrzela jen 40tis.

Jeste nam rekni jak Ti to TDi pekne tahne, a jak malo zere a tvuj prispevek nema chybu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ne ze by tohle vlakno bylo nejak objektivni ale vzhledem k tomu ze do prace to mam 17 km a rozmrazi se vzdy minimalne v pulce tak mi tam tech 20 km nejak nezapada :p a to stoji venku takrka porad ;) a malem bych zapomel udelat ti radost takze jede to skoro na vzduch a sem tam mu soupnu trosku naftovy pary do nadrze a v bezvetri staci kdyz chlemta vejfukovy plyny nekoho jinyho lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aspon ze nepostradas vtip :palec2:

:palec2: :palec2: :palec2: :palec2:

Jeste bych k tomu TDI dodal, ze je smutny, ikdyz to trva jen 8 km jak udavas (rozmrazeni skla), musi vsak byt vetrak na 4 a jeste k tomu zvuk traktoroveho motoru, je mi lito, ze nemuzes poslouchat v aute hudbu... lol lol lol lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na co sakra hudbu ? posloucha nadherne ladeny sportovni zvuk dieslu :p neco jako: ťak,ťak,ťak,ťak,ťak,ťak,ťak,ťak,ťak,

a pak nemaji cas poslouchat hudbu ,celou cestu propocitavaji kolik prave usetrili :specool:

Editováno: , autor: creck
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...