Přejít na obsah

Brzdenie vybracie, buchanie


PeterM

Doporučené příspěvky

Dobry den,

pri brzdeni ma auto vybracie, citit to u vo volante a pri prudsom brzdeni vznika niekde pri naprave buchanie. Domnievam sa, ze to robia skrutene predne kotuce, popripade silenbloky ulozenia tlmicov. Ako najlepsie zistim v com je chyba?

nech přetočit kotouče na soustruhu - popřípadě alespoň zkontrolovat úchylkoměrem a proměřit tloušťku kotouče mikrometrem po celém obvodě. Pak buď přetočit, nebo koupit nové ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobry den,

pri brzdeni ma auto vybracie, citit to u vo volante a pri prudsom brzdeni vznika niekde pri naprave buchanie. Domnievam sa, ze to robia skrutene predne kotuce, popripade silenbloky ulozenia tlmicov. Ako najlepsie zistim v com je chyba?

Tento problém jsem řešil a po výměně silenbloků a vrchního uložení tlumičů se to ztratilo tak je to v pohodě :) Neználek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ved prave to by som potreboval zistit, ci to robia kotuce, alebo ulozenie tlmicov.
Já jsem to zjistil tak že jsem zajel na geometrii a tam mi zjistili že mám vůle jak na ramenech tak na čepech řízení a z toho jsem odvodil že je to tím .A né kotoučema protože mám po výměně kotoučů asi 4000km dával jsem zimrmany sport . :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...