Přejít na obsah

Spec.posuvná přepážka


joker

Doporučené příspěvky

Ahoj všem

Nevíte někdo náhodou co obnáší zrušení spec. posuvné přepážky na O1? Jsem již druhý majitel a s odpočtem DPH nemám nic společného. Vím že je to přestavba vozu a tak by mne zajímalo kdybych to nechal udělat ofígo kolik by to asi koštovalo a vúbec ty věci kolem? Jestli jste to už někdo podstoupil.....svěřte se! Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj všem

Nevíte někdo náhodou co obnáší zrušení spec. posuvné přepážky na O1? Jsem již druhý majitel a s odpočtem DPH nemám nic společného. Vím že je to přestavba vozu a tak by mne zajímalo kdybych to nechal udělat ofígo kolik by to asi koštovalo a vúbec ty věci kolem? Jestli jste to už někdo podstoupil.....svěřte se! Dík

Co mám zkušenosti tak to nelze :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj všem

Nevíte někdo náhodou co obnáší zrušení spec. posuvné přepážky na O1? Jsem již druhý majitel a s odpočtem DPH nemám nic společného. Vím že je to přestavba vozu a tak by mne zajímalo kdybych to nechal udělat ofígo kolik by to asi koštovalo a vúbec ty věci kolem? Jestli jste to už někdo podstoupil.....svěřte se! Dík

Rusil sem to asi pred rokem a pul. Muzes se zeptat na OU co to obnasi, ale co vim tak tohle se skoro nedela a urednici o tom nevi vubec nic, zajdes na dva OU a ziskas informace ktere si naprosto odporuji. I kdyz by meli, jsou za to placeni. Nejlepsi reseni je asi kontakovat firmu ktera je vyrobcem prepazky a zeptat se tam.

Jak to pribihalo u mne: tato firma potrebuje papir o odborne demontazi prepazky (da se ziskat treba v nekterem autorizovanem servisu a dulezity je ten papir, nikoho nezajima kdo tu prepazku skutecne vymontoval) a pak montazni firma za urcitou uplatu je schopna zapsat zruseni prepazky do velkeho technicaku, s tim pak zajdes na OU kde vystavi novy maly technicak.

To je cele.

Vypada to jednoduse, ale je to pekny opruz. Pokud to chces legalne tak asi neni jina cesta. Good luck

Editováno: , autor: tucnak01
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně o tomhle byl nedávno v Autohitu pěkný článek, scan nějak nemůžu rozject, tak jsem ti to zkusil ofotit foťákem, snad to bude k přečtení.

Nevím proč tucnak01 do tohodle plete Policii ČR a dopravní inspektorát, ten s tím podle mě nemá nic společného, pokud se chceš zeptat jak na to, tak zajdi na STK a na registr vozidel, vše tohle spadá pod ně. :)

post-5941-1208358837_thumb.jpg post-5941-1208358921_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně o tomhle byl nedávno v Autohitu pěkný článek, scan nějak nemůžu rozject, tak jsem ti to zkusil ofotit foťákem, snad to bude k přečtení.

Nevím proč tucnak01 do tohodle plete Policii ČR a dopravní inspektorát, ten s tím podle mě nemá nic společného, pokud se chceš zeptat jak na to, tak zajdi na STK a na registr vozidel, vše tohle spadá pod ně. :)

O PCR jsem nenapsal ani slovo, ale mas pravdu, DI s tim nema vubec nic spolecneho. Myslel jsem obecni urad - registr vozidel a psal DI :-) Pardon, omlouvam se.

DI jsem opravil na OU.

Diky za clanek, ale nejak moc nechapu co to v nem vlastne pisou, zni mne to docela divne. Nerozumim proc do toho montuji STK, osobne jsem nejakou STK vubec neresil a ani nevidim duvod proc, tam jsem po demontazi prepazky opravdu ani nepachnul. Na STK nezmeni typ auta z montazniho na osobni. Tohle je napsano v malem technicaku ktery potrebujes vymenit a tomu ze by to mohli udelat na STK se snad ani neda verit. Maly technicak je duvod proc se po Tobe muzou policajti vozit kdyz prepazku vytahnes nelegalne.

Ale treba ma nekdo jine zkusenosti, ja sve napsal.

Editováno: , autor: tucnak01
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...