Přejít na obsah

Zkrácení dráhy ŘP


Doli

Doporučené příspěvky

Dolík tu psal, že kolegům v reichu to jde dobře jen asi jednomu nebo dvoum, tak uvidíš. Jestli to je takovej zázrak, tak si to snad dám taky :-)

Jen jestli ty dva nekecají. :p

Jinak jsem o to m uvažoval taky, ale pořád váhám.

Třeba mě kvaki přesvědčí.

BTW ty mobily fakt na focení nejsou ;)

Editováno: , autor: j0ska
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím jak se to přesně seřizuje, ale obával bych se, že možnosti seřízení nebudou takové aby všechny stupně byly perfekt aneb některý vyladíš a jiný rozhodíš, ne?

kde pak, tam se prece jedna jen o zmenu roztece der toho "lka" takze opravdu jen zkratis drahy radici paky! Nic nerozhodis....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cenově a časová náročnost?

Kvaki: a ne že napíšeš žes to udělal za 10min poslepu.. nevěřím v takovou jednoduchost..

Je to vůbec i pro 5ti kvaltový motory?

650 Kč , tak 1h :feve:;) nehorší je sundat to sání,ta vidlička ,je brkačka lol

jestli maj stejnou vidličku ,jak 6 kvalt ,tak proč ne ;)

Editováno: , autor: kvaki
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Tak i já jsem dnes namontoval na 2.0 TFSi a u RS není potřeba ani demontovat hrdlo sání, ani držák AKU. Páka je i s koncovkou lanovodu, a aby se nemusely lanovody nastavovat, nechal jsem původní koncovku na bowdenu a přehodil přímo na čepu páky. Práce na 20 minut. V přímém porovnání s druhým autem se sériovým řazením je to příjemná změna. CONSTRUCT ale nemám, tak nemůžu říct jak to ovlivní zamykání.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...