Přejít na obsah

Nazov, katalogove cislo dielu - plastovy kryt pred zadnou napravou


Ferino83

Doporučené příspěvky

Cavte vsetci, mam taky maly, nie vazny problem. Mam Octu I 1,8 T 110 kW - sedan. Odspodu auta mam prasknuty jeden kryt, nachadza sa tesne pred zadnou napravou (od stredu auta) a je po celej jeho sirke (diel s rozmermi asi 160cm x 25 cm). Zakryva to lanka k rucnej brzde a kadeco ine. Volas som asi do 7 Skoda servisov na sklad ND a nikde mi nevedeli povedat co to je za kryt, doslovne mi povedali ze na aute nic take nie je :). Pozeral som aj vsetky mozne katalogy na nete a nenasiel som tento diel :(.

Myslim ze ten diel je standartny a nie je tam dorabany (nemam ziadne tuningove upravy na tej Octe). Ak niekto vie pripadne pozna nejaky fajn katalog kde by som ten blby plastovy kryt mohol najst prosim poradte. Rozculuje ma ten hrkot pri jazde po horsej ceste pripadne pri radeni rychlosti, a dost nepekne to visi (obcas, ked to zatlacim hore tak to drzi) pod autom (nie az na zem ale proste odstava to pod prahom cca 5 cm).

Vsetkym vdaka :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cavte vsetci, mam taky maly, nie vazny problem. Mam Octu I 1,8 T 110 kW - sedan. Odspodu auta mam prasknuty jeden kryt, nachadza sa tesne pred zadnou napravou (od stredu auta) a je po celej jeho sirke (diel s rozmermi asi 160cm x 25 cm). Zakryva to lanka k rucnej brzde a kadeco ine. Volas som asi do 7 Skoda servisov na sklad ND a nikde mi nevedeli povedat co to je za kryt, doslovne mi povedali ze na aute nic take nie je :). Pozeral som aj vsetky mozne katalogy na nete a nenasiel som tento diel :(.

Myslim ze ten diel je standartny a nie je tam dorabany (nemam ziadne tuningove upravy na tej Octe). Ak niekto vie pripadne pozna nejaky fajn katalog kde by som ten blby plastovy kryt mohol najst prosim poradte. Rozculuje ma ten hrkot pri jazde po horsej ceste pripadne pri radeni rychlosti, a dost nepekne to visi (obcas, ked to zatlacim hore tak to drzi) pod autom (nie az na zem ale proste odstava to pod prahom cca 5 cm).

Vsetkym vdaka :)

Cau na kazdom plastovom diely na aute je cislo dielu.Demontuj ten tvoj kryt a chod do skodovky a ukaz im ho. alebo daj sem fotku toho krytu nech ti vieme poradit. :p:palec2::kuk:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cau na kazdom plastovom diely na aute je cislo dielu.Demontuj ten tvoj kryt a chod do skodovky a ukaz im ho. alebo daj sem fotku toho krytu nech ti vieme poradit. :p:palec2::kuk:

Cavte,

demontovat ho zatial nechcem pokial nemam novy kus, ale spravil som foto, sorry za kvalitu je to dost zblizka a je to fotene telefonom, ale hadam to pomoze :)

Vdaka vsetkym za radu, inak uvitam aj nazor naco tam ten kryt je :)

Cavte

post-18091-1209308894_thumb.jpg

post-18091-1209308951_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cavte,

demontovat ho zatial nechcem pokial nemam novy kus, ale spravil som foto, sorry za kvalitu je to dost zblizka a je to fotene telefonom, ale hadam to pomoze :)

Vdaka vsetkym za radu, inak uvitam aj nazor naco tam ten kryt je :)

Cavte

no opisoval si ten veľký plastový kryt po celej šírke auta a odfotil si také malé prídavné plasty ktoré sú namontované na tom veľkom. Ja som tie malé lišty odmontoval, lebo sa mi nepáčili ako trčia smerom dole, ale tiež by som rád vedel na čo tam boli!

A ten veľký plast mám tiež prasknutý z každej strany, ono to je tak super vymyslené, že keď dajú auto na zdvihák s veľkou pravdepodobnosťou ho prasknú, takže keď zistíš koľko stojí napíš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no opisoval si ten veľký plastový kryt po celej šírke auta a odfotil si také malé prídavné plasty ktoré sú namontované na tom veľkom. Ja som tie malé lišty odmontoval, lebo sa mi nepáčili ako trčia smerom dole, ale tiež by som rád vedel na čo tam boli!

A ten veľký plast mám tiež prasknutý z každej strany, ono to je tak super vymyslené, že keď dajú auto na zdvihák s veľkou pravdepodobnosťou ho prasknú, takže keď zistíš koľko stojí napíš.

Sorac ale nemal som to ako lepsie odfotit, doma nemam ani zdvihak a ani jamu v garazi, takze je to fotene len zboku auta :(. Ale tak hadam vieme o com je rec :). Co ja som sa naspekuloval naco tam su tie gumene listy, a vsimol som si ze niektore (teda vacsina) Octavii to tam nema. Myslis ze si to majitelia odmotovali? No a ten plastovy kryt na ktorom su tie listy naskrutkovane velmi rad praska prave na zdvihaku, to mas pravdu. Je to rovnako chulostive miesto na Octavii ako predny naraznik, ten je tiez "genialne" navrhnuty, ze ked zabehnes niekde na parkovisku za vyssi obrubnik, tak spat uz ani pohnut, jedine si pomoct niecim ako napr. puzdro s vystraznym trojuholnikom aby si sa odtial dostal, inak stiahnes (roztrhas) cely naraznik z auta :(

Ked zistim kde to zohnat a co to stoji dam ti vediet :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...