Přejít na obsah

Ou .... :(


abado

Doporučené příspěvky

Toho chlapa a jeho rodiny mi je líto, ale s válkou to nemá nic společného. Proč tam jel, to bylo jeho rozhodnutí...

Přesně tak, škoda mladýho kluka a je mi líto jeho dětí. Nicméně on jel dobrovolně a ty prachy jsou určitě velké lákadlo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neznal sem ho osobne.. ale byl s vedlejsi vesnice..a kluci z prace ho znaji co sou ztama..jeden je dokonce jeho nejlepsi kamos..teda byl :( .. v patek mu jeste volal z Afganistanu knam do prace..a kecali..a rikali sme mu hlavne at jezdi opatrne...KURVY Afganistanske!!! pozabijet je VŠECHNY!!DOJEDNOHO!!

Já nechápu, proč těm Afgáncům nadáváš? Prostě nechápu, proč tam vůbec ty jednotky jsou? Tak ať to oplotí a hlídají okolo. Kdyby amíci a rusáci nechtěli, tak nemají čím střílet, toť můj názor. A jestli chtějí, tak ať se tam vybijou, nevím proč tam mají být jiní vojáci? Nám tady taky rusáci vadili

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak jen tak na okraj, dnes už to není jen o tom kdo kam chce jet, ale spousta lidí už to dostává rozkazem.

Jen tak na okraj, volba býti v armádě a nebýti není svobodná volba? Máš druhý pokus ty rozkaze :feve:

A když jsme u toho, klidně to tady napíšu, i když se Vám to některým líbit nebude. Ten kluk co tam umřel (a snad mi každej věří, že mne to mrzí, že zemřel) nebyl zodpovědný otec, protože otec od rodiny, kterou miluje snad ani neodejde do takového rizika, tak daleko od domova a do takových podmínek, které nám skoro nic neříkají.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nechápu, proč těm Afgáncům nadáváš? Prostě nechápu, proč tam vůbec ty jednotky jsou? Tak ať to oplotí a hlídají okolo. Kdyby amíci a rusáci nechtěli, tak nemají čím střílet, toť můj názor. A jestli chtějí, tak ať se tam vybijou, nevím proč tam mají být jiní vojáci? Nám tady taky rusáci vadili

100% souhlas pane !!! :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neznal sem ho osobne.. ale byl s vedlejsi vesnice..a kluci z prace ho znaji co sou ztama..jeden je dokonce jeho nejlepsi kamos..teda byl :( .. v patek mu jeste volal z Afganistanu knam do prace..a kecali..a rikali sme mu hlavne at jezdi opatrne...KURVY Afganistanske!!! pozabijet je VŠECHNY!!DOJEDNOHO!!

Asi řeknu něco, co se líbit nebude, ALE:

tahat na toto forum PODOBNÁ TÉMATA by se nemělo. Jsou např. servery Idnes, novinky.cz, kam lze podobné popsat, ale myslím, že ne každý z nás s aktivitami těchto našich zahraničních misí souhlasí.. Tož asi tak. Není již tajemstvím, že tyto konflikty v zásadě neexistují v zájmu "demokracie" ale v zájmu různých mocných a lobistických skupin, toužící ovládat obyvatele této planety jak v případě potřeby strategických nerostných bohatství, tak neméně slabší zbrojařské lobby, nepočítaje šmejdy, kteří mají + navíc další mocenské ambice (ať jsou černí nebo bílí, v Evropě nebo v Africe).

Ve výsledku to dopadne pořád stejně: jako my jsme tu v r. 1968 nechtěli Rusy, a viděli jsme je jako okupanty, úplně stejně vidí lidé v Iráku i v AFG naše i další vojáky. Nechápu, co tam pohledáváme, a proč naši vojáci umírají zbytečně. Mé zájmy tam rozhodně nechrání. Mým zájmem je starat se o své doma, tedy v ČR. Kdo viděl 9/11 Fahrenheita, udělá si obrázek sám, jak to s tou "obhajobou" demokracie ve skutečnosti je.. Ciao.

p.s. je to pouze můj názor, nechcu se s kýmkoliv o tomto přít :palec2:

Stejně tak nebudu vyvracet názory jiné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Petr: až mne zamrazilo v zádech, promluvil jsi mi z duše.

Na 11. září mám svůj názor. V Iráku se již několik let udržují nepokoje, to samo AFG...Kdyby se doopravdy chtělo. tak je tam pořádek do roka a do dne!!!!

Husajn musel pryč, protože nechtěl obchodovat s ropou v dolarech,ale chtěl přejít na euro. V těch zemích se nedělá pořádek zadarmo. Teď je na řadě Irán, chce taky euro, tak se dokonstruuje hrozba jaderných zbraní a amíci jsou tam co by dup.

No a radar u nás??? Pracovní dosah 2000km, teoretický až 6000km. Nakreslete si kružnici na mapě.... Na ten deklarovaný účel je to k hovnu!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Petr: až mne zamrazilo v zádech, promluvil jsi mi z duše.

Na 11. září mám svůj názor. V Iráku se již několik let udržují nepokoje, to samo AFG...Kdyby se doopravdy chtělo. tak je tam pořádek do roka a do dne!!!!

Husajn musel pryč, protože nechtěl obchodovat s ropou v dolarech,ale chtěl přejít na euro. V těch zemích se nedělá pořádek zadarmo. Teď je na řadě Irán, chce taky euro, tak se dokonstruuje hrozba jaderných zbraní a amíci jsou tam co by dup.

No a radar u nás??? Pracovní dosah 2000km, teoretický až 6000km. Nakreslete si kružnici na mapě.... Na ten deklarovaný účel je to k hovnu!

Od 2.5.2008 Irán prodává ropu pouze za EURo. Podle prohlášení tamní vlády má americký dolar hodnotu jen toho papíru na kterém je natištěn lol Zdroj Reuters

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tahat na toto forum PODOBNÁ TÉMATA by se nemělo.

Souhlasím, ale jen z části - řešíme tu leccos a tohle téma, pokud se podíváte na začátek, vůbec nebylo o politice, prostě to bylo o soustrasti a jsem hodně rád, že ho abado založil, prt. jsem chtěl sám, ale když jsem si představil ty hemzy tady, tak jsem se na to vykašlal..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlasím, ale jen z části - řešíme tu leccos a tohle téma, pokud se podíváte na začátek, vůbec nebylo o politice, prostě to bylo o soustrasti a jsem hodně rád, že ho abado založil, prt. jsem chtěl sám, ale když jsem si představil ty hemzy tady, tak jsem se na to vykašlal..

Já to založil proto.. ze me to hodne zamrzelo.... jak si proste volali.. a rikali ze az dojedou tak oslavi enjake narozky..(ikdyz nikdo mit nebude) ale oslavi...a pak toto.. a jak sem psal..tak u me v opraci ,el nejlepsiho kámoše...+ bráchu.. to sem v uvodu nejak vynechal... a bylo mi jasny že se to tu neshleda s moc velkym obdivem..ale i proto sem to sem daval..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

HEMZY? Tragédie to je bez debat, jen jsme to zde trochu netaktně rozvinuli.

Každý máme ve svém okolí podobné životní osudy.

V pátek odvezli kamaráda po těžkém infarktu na JIPku, sice se o tom nebude psát v médiích, ale pro mne to je větší tragédie.

Život není prča.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci se nikoho dotknout, ale toto tema mi prijde prilis banalni na to, aby se tu o nem popsalo nekolik stranek. Nikomu neberu ze je to pro urcity lidi tragedie, ale srovnejte si, kolik ceskych vojaku se nevratilo ze zahranicni mise, a kolik lidi se behem jednoho tejdne nevratilo z cesty po ceskejch silnicich. Dneska treba trimesicni miminko.

Ten vypis od Mischicky v tom svetle pusobi tak trosku jako vtip, obzvlast kdyz jen asi tri pripady ze vsech jsou vylozene nejak spojeny s valkou, strelbou, terorismem.... to ze se nekdo postreli sluzebni zbrani, naboura v OTcku, nebo s nim spadne dvacet let starej ruskej vrtulnik... sorry, ale to se stava, a nejenom vojakum/zoldakum a nejenom v zalezitostech tykajicich se operaci typu 'enduring freedom'.

Zivot je tezkej, a nakonec stejne umrem... tak nebudte jak televize nova, nekazte si jaro, staci ze ho ma zkazena ta rodina.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to založil proto.. ze me to hodne zamrzelo.... jak si proste volali.. a rikali ze az dojedou tak oslavi enjake narozky..(ikdyz nikdo mit nebude) ale oslavi...a pak toto.. a jak sem psal..tak u me v opraci ,el nejlepsiho kámoše...+ bráchu.. to sem v uvodu nejak vynechal... a bylo mi jasny že se to tu neshleda s moc velkym obdivem..ale i proto sem to sem daval..

Abado, odkud ten chlapec byl? Hluk, Nivnice?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...