Přejít na obsah

Srázek v Turnově II.


Dakie

Doporučené příspěvky

tak alkotester bohužel nemám :feve: já teda moc pít nebudu, protože to budu mít na zodpovědnost, tak kdyby náhodou něco... ;) no pokud se akce vyvede, tak budem moct udělat další a další.. :) pevně doufám v to, že pak budem konkurovat srazu skodahome :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pánové, 5 dní sem tu nebyl, ale tolik stránek o absolutních lravinách sem už dloho nečetl

Dakie: prosím tě, mám malinkou změnu ohledně mé maličkosti, bud odjedu ještě ten večer a nebo bud muset kolem 7 hodiny sjet pro mladou do Turnova na nádraží, takže mám spíš dotaz, zda to nebude vaadit?

Pentadius: Super RZ, hlavně ta červená, ta moje

už se moc těším na ten super srázek, takže ve 2 na autobusáku, ale jsem tak nedočkavej, že tam budu určitě o půl hodiny dříf

dotaz, ta burza proběhne už na busáku nebo až na Vyskeři???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lepší bude, když sjedeš pro tu mladou a pak ji dovalíš s sebou, pokud bude chtít ;) kraviny tu jsou, to máš pravdu lol

burzu si vyřešte každej jednotlivě :) ale byl bych spíš pro to, aby se to uskutečnilo na Vyskři, tam bude víc času ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lepší bude, když sjedeš pro tu mladou a pak ji dovalíš s sebou, pokud bude chtít ;) kraviny tu jsou, to máš pravdu lol

burzu si vyřešte každej jednotlivě :) ale byl bych spíš pro to, aby se to uskutečnilo na Vyskři, tam bude víc času ;)

já byc ji sebou vubec nebral, ale ona tam prostě chce, že prej chce vidět hezky auta (či to to mektala za blbosti lol ), takže pro ni budu muset večer teda asi sjet....uvidime, zejtra to dohodnem a pak to nějak dořešíme....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...