Přejít na obsah

Srázek v Turnově II.


Dakie

Doporučené příspěvky

Z důvodu času "přesunu na oběd do Bajo grilu v Turnově", přesuneme náš sraz už na 8:20 - 8:30 hodin

Účast srazmenů:

- Pentadius

- Hrábě Fernétti

- Ol@f

- SKAJKA

:scooter: Přidá se k nám ještě někdo další od Brna na super weekendovej wejlet ??? :kol-35::specool:

jestli v 8:30 v brne tak ja pred osmou vyletim z ostravy a jedu tedy s vami

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

BMW X5 e70 3.0sD 210kW Platinum Bronze Sport paket

včera jsem nad tim začal uvažovat jako rodinne vozidlo...

nevim jeste se stim nejel ale jestli mas jen maly dite a malej kocarek a mas aspon 175 cm tak by to mohlo bydrzet na chvili ale rodiny vuz to teda zrovna neni.

koukal jsem ze delas reklamy a polepy a tak kdyz ti ted poslu neco v CDR nebo EPS nebo jak si reknes vytisknes mi to jako samolepku idealne nalepenou na nejakym plastu ? rozmer 52cm x 11cm.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vypadá to, že abych to stihnul, tak nepřijedu fábkou, ale zase budu mít luxusní dvoupostel na přespání,

takže oběd ano, večer ano, pivko ano

hezká první stránka :)

skvělá zpráva, Jardo :palec2: ale škoda, že nevezmeš corridu, sem docela zvědavej na ty světla.. :) každopádně luxus přes noc chápu lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevim jeste se stim nejel ale jestli mas jen maly dite a malej kocarek a mas aspon 175 cm tak by to mohlo bydrzet na chvili ale rodiny vuz to teda zrovna neni.

koukal jsem ze delas reklamy a polepy a tak kdyz ti ted poslu neco v CDR nebo EPS nebo jak si reknes vytisknes mi to jako samolepku idealne nalepenou na nejakym plastu ? rozmer 52cm x 11cm.

pdf / no problem

je mi 21, chci neco k tomu mondeu st a fabii...neco rodinejsiho, bezpecnejsiho, mel sem donedavna a6 ale bafla...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...